IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2631  
Стар 2nd March 2015, 22:33
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Не се шашкай Гери, пиеш ли си обезболяващите? Кога си за смяна на превръзки?

Аз си намазах гърдите с тоя крем от арника два пъти и те изчезнаха....спирам го...
Отговори с цитат
  #2632  
Стар 3rd March 2015, 11:41
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

днес бях на превръзка,казаха че било нормално,но на другата не усещам подобна болка и затова,боли ме в 2 точки само,имам малко оток. ще мажа и аз с арника,а дясната ми страна е супер,поомекнала е гърдата и правя всичко с ръката и мускула,карам си и кола. не пия нищо,само за кръста пия. ели ти за кога си за конците?
Отговори с цитат
  #2633  
Стар 3rd March 2015, 12:50
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

И аз имах болки в дясната миналата седмица и ми дадоха тел на един доктор от клиниката и той каза, че е трябвало да си пия обезболяващите които са ми изписали, за да са отпуснати мускулите и да не ме боли а аз ги пих само 2 дни, защото не ме болеше толкова. В петък съм за конците.
Отговори с цитат
  #2634  
Стар 3rd March 2015, 17:09
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Е те в момента са толкова твърди, че мачкането е абсолютно невъзможно. Само дето може да се уплаши човека
Шоки, нищо не може да изплаши един мъж, след 10 дневна командировка в чужбиина.

Момичета, първият месец - месец и половина е така. Отоци, болежки, дискомфорт, ограничени движения. Една болежка ще отшумява, друга ще се появява и така. Пийте си обезболяващите, почивайте си и всичко ще си дойде на мястото. И не мислете постоянно в циците. Намерете си някакво занимание, което да ви отвлича вниманието. Аз например бях изгледала всички сериали в нета.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2635  
Стар 3rd March 2015, 17:24
kpematopka kpematopka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Момичетя,вече съм на две седмици. Доста поомекнаха. Но когато изляза на вън стават като камъни. То едно дърпане, теглене ..... Това до кога?
Отговори с цитат
  #2636  
Стар 3rd March 2015, 23:29
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Това са мускулни контракции .... ще отшуми. Не помня след колко време, но не повече от месец.
Отговори с цитат
  #2637  
Стар 4th March 2015, 09:42
kpematopka kpematopka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Много благодаря
Отговори с цитат
  #2638  
Стар 4th March 2015, 10:08
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Мен сега напоследък повече ме болят от първите дни,започнах да се притеснявам как ще св оправям с детето,в петък ми го връщат . Трябва да се заредя с аулини. Ели значи ще се засечем,и аз съм в петък,към 8.
Отговори с цитат
  #2639  
Стар 4th March 2015, 10:15
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

!Честита Баба Марта на всички!

Аз месец изобщо не можех да вдигам ръце,предвид,че мускула ми е рязан отгоре при мишниците- за обличане на спортен потник и дума не можеше да става, да не говорим за тясна блуза или нещо друго-изнамерила бях някакви широки потници и отгоре някаква развлечена блуза, която да разпъна толкова, че да мога да си измъкна ръцете, без да ги вдигам. голяма гледка беше. Оттам установих, че имам твърде малко жилетки. Добре,че в болницата ни дадоха пижами,защото аз не си носех тайава с разкопчаване-просто нямам. А в работата излъгах,че ми е сецнат кръста. Но това не можеше да обясни защо не мога да си взема папките от горния ред на лавицата, както и чашите с кафе ама пък никой не се сети да ме попита,просто ми ги подаваха...

Аз освен, че пиех арника, от болницата купиха крем арника и ме мажеха с него. После като се прибрах мажех малко с лиотон- казаха ми,че помагал за отоците и за синките.

Сега да попитам за белезите. Имате ли спомен (по-старшите) кога горе долу почват да губят цвят? Знам, че на моите е много рано, но се загледах в белега ми от секциото,който и до днес след 2 г е червен дебел и адски грозен. Аз мажа с зерадерм, ама само по веднъж на ден,че нямам възм.за повече, и се чудех дали ще избледнеят поне малко до месец два...
Отговори с цитат
  #2640  
Стар 4th March 2015, 10:24
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Белезите за два месеца няма да избледнеят. Не помня след колко време, но моите си бяха розАви доста месеци.... без релеф обаче... просто една тънка розова линия. Сега за бели.... по-бели от останалата кожа.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:26.