IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2671  
Стар 11th March 2015, 23:48
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Лиле, Лидия, молИм ви се, сладури, погледнете предаването COOL...T (bTV) от 07. 03, пуснете от 20-тата минута и кажете това което виждам и си мисля така ли е? Ако поста ми не е за тук ще го делна - дайте знак.
Отговори с цитат
  #2672  
Стар 12th March 2015, 10:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Марте, не мога да намеря видео с цялото предаване, но намерих откъс с интервю с Нелката.... ако става въпрос за това ДА ТЯ Е!!!! Ако пък имаш предвид друг откъс от предаването кажи, но така или иначе Нелката е нУмбАр уан!!!! Обичам я и много се радвам, че успява да прави българска музика!
Отговори с цитат
  #2673  
Стар 12th March 2015, 15:12
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Arizonna Виж мнението
kanari, аз се обадих на доктора да го попитам и той ми каза, че няма проблеми да си направя лазер, но в твоя случай не съм сигурна как стои въпроса. Иначе аз вече се направих и нямам никакви оплаквания.

Днес бомбичките ми стават на един месец. Вече почти не изпитвам никакви неразположения с тях, единствено в определени ситуции на протягане на ръцете. Вече са доста омекнали. Спокойно се мачкат и като ходя гола, преди и след баня, ми прави приятно впечатление, че се поклащат. Интересува ме трябва ли да очаквам да спадат още чувствително, защото в момента ги намирам okey, но ако тръгнат още да се топят ще ме хване и мен синдрома с малеенето?
Здравей, може ли снимки на polyna_videnova@abv.bg
Отговори с цитат
  #2674  
Стар 12th March 2015, 17:56
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Момичета, като ви чета оставам с впечатление, че едно момиче ако реши да си слага импланти трябва преди това да завърши медицина или по-точно за пластичен хирург. . Не е нужно да си блъскате главата с толкова много подробности от параметри, профили и т.н. Просто решавате какво искате да постигнете, отивате на консултацията и обяснявате на доктора. Може и снимка да отнесете и от там насетне оставете той да прецени какви импланти да ви сложи. Няма нужда да си блъскате главите защо 300 кубика на таз седят така, а на оназ онака, това го знае и преценява хирурга. От форума може единствено да прецените на кой хирург да се доверите. Четете мненията за даден хирург има ли оплаквания, искайте снимки на оперирани при него да видите резултатите му. Нито съм се интересувала от параметри , нито от таблици на имплантите, нито дори от размера - всичко ми избра хирурга. Аз само му обясних какви гърди искам и точно, ама точно каквото си поръчах това получих.

Здравей Шоки,

може ли снимки на polyna_videnova@abv.bg
Отговори с цитат
  #2675  
Стар 13th March 2015, 09:58
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Имаш поща
Отговори с цитат
  #2676  
Стар 13th March 2015, 21:30
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Може ли и на мен stanislava_fy@abv.bg
Благодаря!
Отговори с цитат
  #2677  
Стар 14th March 2015, 09:19
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marta_1 Виж мнението
Лиле, Лидия, молИм ви се, сладури, погледнете предаването COOL...T (bTV) от 07. 03, пуснете от 20-тата минута и кажете това което виждам и си мисля така ли е? Ако поста ми не е за тук ще го делна - дайте знак.
Да, Нелката е! Това момиче освен, че е ужасно талантливо и красиво е и страхотен човек! Go, Nells, go!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2678  
Стар 14th March 2015, 16:49
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Имаш поща
Благодаря!!
Отговори с цитат
  #2679  
Стар 14th March 2015, 21:27
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Да ви се оплача...спрели са зерадерм от проиЗводство... Изтеглили са го поради изтичащ срок и вече питах на няколко места,според аптекарите е малко вероятно пак да го пуснат???що за малоумщина.на пазара не се предлага друг крем с ув за белези...
Засега взех контрактубекс,но за лятото...дали в чужбина има някакъв еквивалвнт,да си поръчам...
Отговори с цитат
  #2680  
Стар 14th March 2015, 23:55
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Шоки имаш много красиви гърди по нищо човек не може да каже че имаш импланти, уникали са )) харесвам естетиката и и аз искам такива гърди!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:15.