IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st August 2011, 22:13
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дил Виж мнението
За цигарите не ми е казал на мен,но се предполага
Е,на мен ми каза,че е желателно.Аз го предупредих,че много пуша.Той ми каза непосредствено преди анестезията да не го правя.Ама ще видим,ако се изнервя.....
  #12  
Стар 22nd August 2011, 10:26
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Момичета, какво правите вие За 1 ден свършиха часовете за септември, дано се вредя за октомври
  #13  
Стар 22nd August 2011, 11:29
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
По подразбиране

как ????????? лелеее няма часове ли вече... уффф за 1ден вс заето.....мн страннооо хмм
  #14  
Стар 22nd August 2011, 11:45
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Момичета много съм разочарована,И аз пак не успях да си запазя час,звъня от вчера ,но чак днес се свързах и ми казаха,че са свършили за септември...

((

Опитвам се от пролетта ???
  #15  
Стар 22nd August 2011, 12:08
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Какво говориш направо не знам как ще успеем... Казаха ми след 20/08/11 да звъня и днес е първия работен ден и в 10:30 вече целият месец зает? Казаха след 15 септември пак да пробвам като знаят кои дни ще са работни ако и тогава не успея сигурно ще се ориентирам към някой друг макар, че не ми се иска... Въоръжавам се с търпение
  #16  
Стар 22nd August 2011, 12:14
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
По подразбиране час консултация

те работят и събота.Аз в събота си записах час, след 17ч..Понеже малко се учудих , но се сетих,че секретарката ми каза да си избера един ден от вторник и събота- явно 2 пъти седнично са консултациите за ринопластика..т.е. 8 човека за месец (зависи от месеца ).. явно е така,според мен

Последно редактирано от Petia8804 : 22nd August 2011 на 12:17
  #17  
Стар 22nd August 2011, 12:28
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Аз събота не знаех, че може, а като видях коментара ти, че си си записала час беше чак вчера вечерта и затова помислих че понеделник сутринта ще е ок по един човек на ден за консултация ми се струва малко... А може и да са ме изпреварили 200 човека тази сутрин и в събота Настава борба като гледам
  #18  
Стар 22nd August 2011, 12:36
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
По подразбиране :)

Цитирай:
Първоначално написано от Sookie Виж мнението
Аз събота не знаех, че може, а като видях коментара ти, че си си записала час беше чак вчера вечерта и затова помислих че понеделник сутринта ще е ок по един човек на ден за консултация ми се струва малко... А може и да са ме изпреварили 200 човека тази сутрин и в събота Настава борба като гледам
Е никой др не се е похвалил , само аз ли записах часссс

ее ти пък 200човека, той има и др консултации , не само ринопластикаа...
Апък може да сме 2-3 за деня..щом съм 20:20ч.. може до към 10 вечерта да имаа консултации..знам лии
  #19  
Стар 22nd August 2011, 12:41
Аватара на nikanor
nikanor nikanor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Джамбазов ми каза гладна и жадна,цигари да не пуша преди анестезията....Поне дъвка мога ли да дъвча?!
Tytik, не трабва да пушиш, да пиеш, да ядеш, дори и да си миеш зъбките в деня на операцията...Доцента ми каза, че това е главно, за да се направят изследванията сутринта...След изследванията мисля, че можеш да ядеш, но не е препоръчително, 5-6 часа преди операцията не трябва да се яде, защото после от упойката ще се смажеш от повръщане...Затова 1 ден ще се лишиш от всички тези "удоволствия".
Пожелавам на всички късмет... Останаха 17 дни до моята операция...Вълнувам се много...Изпращам ви много положителна енергия! ))
  #20  
Стар 22nd August 2011, 12:46
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

И аз не знам мистерията е пълна Ще пробвам пак септември и semele, ако успея ще ти пиша ЛС да записваш и ти
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:20.