IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 10th April 2016, 16:06
Alex_Ganeva Alex_Ganeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички!
Относно лазерната корекция на зрението искам да споделя моя опит. Направих си операцията есента на 2015г.
На 24 години съм и бях с висок диоптър -7.00 и на двете очи, като носих очила от дете, а после и лещи...
Много се страхувах да предприема тази крачка и направих доста голямо проучване - всички плюсове и всички минуси. В крайна сметка взех решение и си направих корекцията в очна клиника EyeSTAR в Истанбул. Не мога да ви опиша милото и предразполагащо отношение на целия екип!
В клиниката се говори на български език, обясняват всяка процедура, която ти се прави.
Първо подлежиш на двучасов преглед, на който се взема решение, дали си подходящ за корекция или не. Ако се окаже, че всичко е наред, се пристъпва към операцията, по време на която трябва само да гледаш в зелената светлинка и после вече виждаш. Очичките малко парят, но когато ти сложат от капките и вече всичко минава и виждаш веднага. След операцията е задължително да си починеш около 4 часа, ако можеш да поспиш направо и на следващия ден имаш контролен преглед и край.
Хубавото в тази клиника е, че цената е по-евтина от тези в България - 1200 евро за двете очи с включени настаняване, застраховка и доживотни прегледи! До момента аз се чувствам прекрасно, мечтата ми е реалност и вече виждам! Най-сърдечно поздравявам целия екип на клиника EyeSTAR и ако някой се колебае дали да си направи операцията и къде...да не се замисля: www.eyestar.bg
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивотбезочилаЛазернатамиоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:18.