IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 3rd February 2014, 15:21
aleksandrina.ivanovaa aleksandrina.ivanovaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Интересува ме наистина ли работи само по отвореният метод
Отговори с цитат
  #772  
Стар 3rd February 2014, 15:27
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

При мен е отворения метод- за други случаи не мога да съм сигурна.
Отговори с цитат
  #773  
Стар 3rd February 2014, 15:36
aleksandrina.ivanovaa aleksandrina.ivanovaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Ти доволна ли си от него. И как се справихте с имейлите...смисъл аз му изпратих дввте снимки и какво да очаквам да ми напише..
Отговори с цитат
  #774  
Стар 3rd February 2014, 15:48
fxt fxt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 25
По подразбиране

При мен също беше по отворения метод.
Аз също не съм от Пловдив и консултацията ми беше преди самата операция, но преди това бяхме общували с имейли около две седмици. Беше изключително отзивчив, внимателен и подробен, заради което всъщност се реших на операция при него.
Цената след НГ е 2000 лв наистина, 1600 е стара и неактуална.
Аз лично съм доволна от отношението на др Асенов, но следоперативният период не ми беше никак лек - нямах много синини, но се подух зверски. За сметка на това обаче сега на 10 ден след риното се чувствам добре. Единственото, което ме притеснява, е че все още ми е запушен носът, като лявата ноздра понякога се отпушва (при мен е правена и септопластика, не можех да дишам през дясната ноздра). Предполагам дясната част на носа е по-подута поради повечето манипулации, пък и са минали само 10 дена след ОП и 3 след свалянето на лонгета и плаки.

Скоро ще кача и снимки, просто сега изчаквам върха да падне леко надолу, понеже ми е доста вирнат в момента и все още не мога да се възприема.
Отговори с цитат
  #775  
Стар 3rd February 2014, 15:49
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

При мен беше по следния начин- изпратих снимки той ми описа подробно какво ще прави по моя нос и след това ми даде дата за операция.
Отговори с цитат
  #776  
Стар 3rd February 2014, 15:51
aleksandrina.ivanovaa aleksandrina.ivanovaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Всичко това чрез имейли ли стана....ти как се довери..не знам аз се притеснявам. Нослето не ми е чак толкова лошо , но за моето лице винаги съм си представяла по малко и изчънчено носле...но се притеснявам да не стане обратния ефект...
Отговори с цитат
  #777  
Стар 3rd February 2014, 15:54
aleksandrina.ivanovaa aleksandrina.ivanovaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fxt Виж мнението
При мен също беше по отворения метод.
Аз също не съм от Пловдив и консултацията ми беше преди самата операция, но преди това бяхме общували с имейли около две седмици. Беше изключително отзивчив, внимателен и подробен, заради което всъщност се реших на операция при него.
Цената след НГ е 2000 лв наистина, 1600 е стара и неактуална.
Аз лично съм доволна от отношението на др Асенов, но следоперативният период не ми беше никак лек - нямах много синини, но се подух зверски. За сметка на това обаче сега на 10 ден след риното се чувствам добре. Единственото, което ме притеснява, е че все още ми е запушен носът, като лявата ноздра понякога се отпушва (при мен е правена и септопластика, не можех да дишам през дясната ноздра). Предполагам дясната част на носа е по-подута поради повечето манипулации, пък и са минали само 10 дена след ОП и 3 след свалянето на лонгета и плаки.

Скоро ще кача и снимки, просто сега изчаквам върха да падне леко надолу, понеже ми е доста вирнат в момента и все още не мога да се възприема.
fxt Аз бях чела само за затворения метод, но сега чета за отворения и мненията са че следоперативният период е много по- дълъг.... това мв притеснява адски. Дали за около 3 месеца след операцията ще видя желания ефект?
Отговори с цитат
  #778  
Стар 3rd February 2014, 16:06
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleksandrina.ivanovaa Виж мнението
Всичко това чрез имейли ли стана....ти как се довери..не знам аз се притеснявам. Нослето не ми е чак толкова лошо , но за моето лице винаги съм си представяла по малко и изчънчено носле...но се притеснявам да не стане обратния ефект...
Ами преди това бях ходила на консултация при друг лекар, но той отпадна по много причини-ако не си сигурна обаче,че искаш да се оперираш и поне малко си харесваш носа може би не трябва да го правиш-аз бях 1000 процента сигурна.
Отговори с цитат
  #779  
Стар 3rd February 2014, 16:10
aleksandrina.ivanovaa aleksandrina.ivanovaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Ами харесвам е силно казано. просто не е нещо натрапчиво, но вътрешно мен си ме дразни от както се помня просто ми е по-закръглено нослето. мечта ми е да направя тази операция а и ми предстои бал искам да се чувства красива и мисля че това ще допринесе много. Притеснявам се да не ми развалят нослето, вместо да го оправят... А каква е цената на консултацията и плаща ли се отделно престоят. Въобще моля някой да ми разкаже как точно протича. Отивате на консултация и след това?
Отговори с цитат
  #780  
Стар 3rd February 2014, 16:24
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

17 април 8.00 в Окръжна -пуснаха ми изследванията. До 14.00 приключих с всички . В 15 ме вкараха в операциионна, в 18 ме изкараха. Нищо не ме е заболяло,не съм повръщала. На следващия ден в 12 доктора ми махна тампоните и си тръгнах.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:47.