IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 17th March 2010, 16:37
joro_velashape joro_velashape не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrizia
Лазерна епилация не съм пробвала,зная,че боли повече от фотото.Може би ще трябва да пробвам,за да разбера дали е по-добрия вариант за мен.Въпреки,че от фотото съм доволна.
A защо не пробваш Elos-епилация. Най-съвременната дерматологична технология за премахване на нежелано окосмяване и редица други проблеми, като капиляри, петна, белези от акне и още много други. Елос технологията е възможно най-щадяща кожата, без странични ефекти и неболезнена. Съществува в БГ от около 1 година и е просто несравнима с това, което има на пазара. Надявам се да съм бил полезен. Потърсете в Гугъл.
__________________
Kineziterapevt, esteti4na medicina!
www.medefect.com
Отговори с цитат
  #122  
Стар 18th March 2010, 11:29
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

Агата, ти при кой си ходила на кола в този салон? Кой да търся на този номер, обикновено в един салон има само един, който прави хубава епилация, до сега не съм виждала такъв, дето на който и да попаднеш винаги да е добре
Отговори с цитат
  #123  
Стар 18th March 2010, 12:36
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Аз съм ходила при Деси. Сега си правя фотоепилация, има страхотен ефект при мен. Преди време си правих подмишници и сега нямам въобще косми там, ще правя само веднъж годишно профилактика. Надявам се и другите зони да се изчистят от гадните косми.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 18th March 2010, 14:46
miranda_ema miranda_ema не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Varna
Мнения: 59
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Цитирай:
Първоначално написано от miranda_ema
Точно така, в микровълновата е лесно. Не ти трябва машинка, първо пробвай дали ще се справяш и след това реши за по-професионални инвестиции.
тази в микровълновата на VEET ще ти излезе много по-скъпа от "професионалните инвестиции" от 20?. Замисли се малко колко струва колата на VEET за микровълнова и го сравни с 0,60? за половин патрон, който ти е достатъчен за целите крака. Освен това нямаш никакво плескане и цапане.
Не, мацка, нещо не ме разбра. Аз си купувам флакончета от един магазин за професионални консумативи. Та тях си ги загрявам в микрото. Ако се не лъжа са италиански, олиото е много добро и никак не са скъпи. Аз съм от Варна, ако някой го интересува къде е магазинчето да пише на ЛС, да не излезе реклама
Отговори с цитат
  #125  
Стар 18th March 2010, 14:56
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ти ме разби!
Имаш предвид ти си купуваш само патрона и него топлиш във микровълновата? Ами как го държиш после не ти ли пари на пръстите?
Отговори с цитат
  #126  
Стар 18th March 2010, 15:08
miranda_ema miranda_ema не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Varna
Мнения: 59
По подразбиране

Пробвай, ще видиш
Наистина се получава, говора за стик-кола. И аз така реагирах като теб, но моя позната ме светна. Гадното е, че отнема време, стани, претопли и тн. Аз за това казах на момичето първо така да пробва, защото много хора нямат нерви и се отказват от първия път. В този магазин мернах машинки, ше проверя за цена. Ти колко каза, че си я купила твоята?
Отговори с цитат
  #127  
Стар 18th March 2010, 15:10
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

20ина Евро- не е много скъпо. А ти по колко купуваш патроните?
Отговори с цитат
  #128  
Стар 18th March 2010, 15:13
miranda_ema miranda_ema не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Varna
Мнения: 59
По подразбиране

Около 3лв. Зависи, ако купиш повече бройки беше май 2.8лв. Олиото беше около 6-7лв. Лентите кутия от 100бр.-6лв. Аз ще проверя за тази машинка и ще ти кажа цена.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 18th March 2010, 15:16
miranda_ema miranda_ema не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Varna
Мнения: 59
По подразбиране

Сега тъкмо им разглеждам брошурата, ама няма посочени цени. Иначе има апарти- моно, дуо и трио.(в смисъл 1,2 или три стика едновременно да затопля).
Отговори с цитат
  #130  
Стар 30th June 2010, 15:56
Аватара на cocondrella
cocondrella cocondrella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Piny ще споделиш ли как върви с Rio-то? Много се навих да си го купя, дано си го намеря и аз по-евтино. А в този ред на мисли - ти в крайна сметка втора употреба ли го взе за 50 евро?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Найефективенметодзаепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:32.