IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 22nd May 2009, 13:38
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Като трайност на резултата, доколкото съм запозната (а аз достичка чета ), лазерната е по-добра. Чела съм и че е по-болезнена. Фотото не боли
Отговори с цитат
  #62  
Стар 22nd May 2009, 13:50
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Най-ефективният начин за премахване на нежелани косъмчета е електролизата.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 28th May 2009, 17:45
sweetpea sweetpea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sharmidodka
Отвратително студио!!Изобщо не съм доволна и аз от "Пикасо".Може би,защото не получих очаквания ефект,разбира се.Ходих 2 пъти на триъгълник и подмишници,но прецених,че капиталовложението не си заслужава,защото пораснаха за норматив и си бяха същите.Не ми стискаше просто да ходя на кола маска отдолу(за мишници няма проблем),но откакто ходих 3 пъти,вече съм много доволна.
ДА ЖИВЕЕ КОЛА-МАСКАТА


Това ме развесели.....Ти какво очакваше да видиш от 2 процедури???Много ясно ,че ще пораснат пак и ще са абсолютно в същия си вид както преди!Аз преди да се хвана на хорото прочетох ,поразпитах,че да знам какво да очаквам.То и в сайта на студиото си пишеше всичко....Видим резултат,но далеч не краен може да се очаква чак след третия път-което се изразява в разреждане и доста забавен растеж на новите косми.Така се получи и при мен - след 3-та процедура-т.е. сега като се обръсна чакам с дни да набодат,а преди за 3 дни съм пуснала гората.....
Ама по-принцип за истински резултат 6-7 процедури не ти мърдат,а после може пак да се наложи просто за някои единични косми ,които не са били ударени....
Лесно няма!
А ако ще си правите 2-3 процедури и ще се отказвате,хич не почвайте ,че това са си хвърлени пари на вятъра.....
Отговори с цитат
  #64  
Стар 28th May 2009, 21:08
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
Най-ефективният начин за премахване на нежелани косъмчета е електролизата.
Stunning, можеш ли да кажеш нещо повече за този метод?
Отговори с цитат
  #65  
Стар 23rd December 2009, 01:25
tedibo tedibo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 1
По подразбиране fotoepilacia

Az otidoh v edno studio po preporuki na poznati i ostanah mnogo dovolna. I horata sa mnogo lubezni i imam dosta dobur efekt, a sum si pravila smo dve proceduri. Ako vi interesuva poglednete www.beautyface-bg.com
Отговори с цитат
  #66  
Стар 23rd December 2009, 01:28
Аватара на red_dogg
red_dogg red_dogg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 81
По подразбиране

пробвал съм и фото и кола маска и епилатора и смятам че най-доброто за малко пари е колата. но ако имате много парички фото епилацията е за момента най-добрия вариант
Отговори с цитат
  #67  
Стар 23rd December 2009, 10:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweetpea
Цитирай:
Първоначално написано от sharmidodka
Отвратително студио!!Изобщо не съм доволна и аз от "Пикасо".Може би,защото не получих очаквания ефект,разбира се.Ходих 2 пъти на триъгълник и подмишници,но прецених,че капиталовложението не си заслужава,защото пораснаха за норматив и си бяха същите.Не ми стискаше просто да ходя на кола маска отдолу(за мишници няма проблем),но откакто ходих 3 пъти,вече съм много доволна.
ДА ЖИВЕЕ КОЛА-МАСКАТА


Това ме развесели.....Ти какво очакваше да видиш от 2 процедури???Много ясно ,че ще пораснат пак и ще са абсолютно в същия си вид както преди!Аз преди да се хвана на хорото прочетох ,поразпитах,че да знам какво да очаквам.То и в сайта на студиото си пишеше всичко....Видим резултат,но далеч не краен може да се очаква чак след третия път-което се изразява в разреждане и доста забавен растеж на новите косми.Така се получи и при мен - след 3-та процедура-т.е. сега като се обръсна чакам с дни да набодат,а преди за 3 дни съм пуснала гората.....
Ама по-принцип за истински резултат 6-7 процедури не ти мърдат,а после може пак да се наложи просто за някои единични косми ,които не са били ударени....
Лесно няма!
А ако ще си правите 2-3 процедури и ще се отказвате,хич не почвайте ,че това са си хвърлени пари на вятъра.....
Точно на място казано!!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #68  
Стар 24th December 2009, 09:30
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Да видим дали ще мога да обясня това, което ми казаха на мен за разликата между фотото и лазера. Фотото е по-слабичко, светлината му навлиза много по-плитко в кожата, когато космите са с "плитки" корени се повлиява. Лазера навлиза по-дълбоко и е по-мощен като сила. Той изгаря косъма от корена. На пубиса например корените са съвсем на дълбоко. И тъй като космите са в три фази на растеж се препоръчват няколко процедури за да се повлияят всички. При всички положения има значение и каква ще е машината като мощност. Аз ще ходя на лазерна, пък да видим гладка ли ще стана или ще се боря с космарлаците по старите методи
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #69  
Стар 5th January 2010, 10:21
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Да, лазера е по-силен от гледна точка на кохерентността му, съсредоточаването на светлината в една точка, а IPL-a е спектрална светлина (разпространява се като душ, и се разширява зоната на действие в дълбочината на кожата)

НЯМА такова действие като плитко, защото е по-слаба. Светлината от лазера и фотоепилацията се поема САМО от МЕЛАНИНА в косъма и кожата(като в косъма е в пъти повече) Принципа е един и същ и при двата метода. Всеки има своите предимства и недостатъци пред другия.
Мощността на уреда сама по себе си не е критерий за ефективност. Освен мощност, важно е колко бързо прониква светлината, каква дължина на вълната се използва (или какъв спектър) и не на последно място, при лазера ЗАД АПАРАТНОТО УСТРОЙСТВО е от огромно значение, тъй като прецизността (дали ще уцели косъма, а не тъканта, дали ще прецени програмата и т.н.) е от огромно значение. При фотоепилацията човешките грешки за изолирани от самата технология.
Наистина има разлика в самите апарати, а и как са научени терапевтите да работят с тях, защото както при всяко нещо и тук си има протоколи за работа и тънкости.
И на пубиса и подмишници космите се повлияват най-добре и бързо, защото най-голям процент са в активна фаза на растеж в даден момент.

Успех на всички в обезкосмяването
Отговори с цитат
  #70  
Стар 5th January 2010, 11:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

фотоепилацията е най-сигурният метод.Но пак трябва да подновя,защото няколко години минаха и пак израстнаха.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Найефективенметодзаепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:55.