IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 18th August 2011, 19:29
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Днес ходих да ми слагат ХК в устни, назолябиални и скули.. Но док каза категорично НЕ за устните, защото не ми ги хареса как са правени преди. Каза "Нищо не слагам, аз под тези устни не се подписвам. Ако искаш да ти сложа, ще изчакаш да ти се махне напълно настоящия филър". Което ме учуди, зашото аз си ги харесвах, но ме гъделична любопитството колко по-добре би ги направила тя, така че реших да чакам.

(Докторката е с карактер)
Но ми отидоха 4!!!!! ампули Surgiderm 30XP в скулите и назолабиалните! Аз бях много наплашена как ще се получи, обаче толкова много се харесах!! Изглеждам на 20 отново! Майка ми чак ме хареса, която е толкова против тея неща.. ) Който е по-заинтересован, да пита на лични. Може и снимки да пусна.
Но сега, като се видях със скули (никога не съм имала) се замислям за тряйна имплантация, просто много се харесвам със скулички!!!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 18th August 2011, 22:59
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Честито! Не се чуди, ами пускай снимка!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 19th August 2011, 01:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Честито! Не се чуди, ами пускай снимка!
http://www.snimka.bg/?album;aid=614790

За сега само една, че взех да отичам леко. Утре ще ходя да ми оправят леееека асиметрия, и ще помоля док да ми оправи долната устна - сега забелязвам колко е крива!!
Въпреки че отидоха 4 ампули стои много естествено, прекалено естествено бих казала, щом никой не ме забеляза на семейното парти преди малко... Но пък аз се гледам през 2 мин в огледалото и съм във възторг - разликата е минимална, но прави много приятен контур, който не съм имала от както бях на 18... Казаха , че окончателния ефект е на 15-ти ден. Ще постна снимки тогава, вече гримосана..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 19th August 2011, 07:26
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
http://www.snimka.bg/?album;aid=614790

За сега само една, че взех да отичам леко. Утре ще ходя да ми оправят леееека асиметрия, и ще помоля док да ми оправи долната устна - сега забелязвам колко е крива!!
Въпреки че отидоха 4 ампули стои много естествено, прекалено естествено бих казала, щом никой не ме забеляза на семейното парти преди малко... Но пък аз се гледам през 2 мин в огледалото и съм във възторг - разликата е минимална, но прави много приятен контур, който не съм имала от както бях на 18... Казаха , че окончателния ефект е на 15-ти ден. Ще постна снимки тогава, вече гримосана..
Разкошна си и без грим!!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 19th August 2011, 08:19
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Нелс

Ама 4 ампули, много бре а в назолабиалните колко сложихте? И може би е редно да уточниш, че не си била при Мирчевска, тъй като напред в темата все нея спрягаме, да не се подведе някой така



Мишел, един добронамерен съвет, използвай по-често бутона "нов отговор" отколкото "цитат", за да не стават темите излишно дълги. Преди, когато имаше модератори и администратори, те се намесваха в подобни сличаи, сега трябва сами да се опитаме да си направим форума подреден и четивен
Отговори с цитат
  #46  
Стар 19th August 2011, 08:39
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нелка, радвам се че се чувстваш страхотно след процедурата. Все си мисля, че ти си имаше скули и преди... ама смея ли да споря с теб хехе
Отговори с цитат
  #47  
Стар 19th August 2011, 09:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Нелс

Ама 4 ампули, много бре а в назолабиалните колко сложихте? И може би е редно да уточниш, че не си била при Мирчевска, тъй като напред в темата все нея спрягаме, да не се подведе някой така

Точно! Извинявам се - не бях при Мирчевска. Видях една приятелка с нов фейс, която се е правила във Варна и много я харесах. Докторката принципно не работи в Бг а в Дубай, идва си тук на почивка и прави само познати.
И аз не предполагах, че ще отидат толкова, но ако трябва да бъда честна, лицето ми може и още да поеме!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 19th August 2011, 21:33
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

Nells,НЕ МОГА ДА СЕ НАГЛЕДАМ НА РЕЗУЛТАТА..........ПЕРФЕКТЕН!!!!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 19th August 2011, 21:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Сложих още една снимка ор днес.

http://neligeorgieva.snimka.bg/exper...14790.24684660

Днес ми оправи лека асиметрия на едната скула, и се опита да ми осиметри долната устна. В горната почти не сложихме, защото решихме да чакаме да се махне контура и тя да почне от начало. В спокойно състояние устата изглежда симетрична, но на снимката забелязвам, че явно ми е вродено при лека усмивка да ми се дърпа навътре отляво. Както и да е, не искам чак пък толкова да се втелявам в детайли. Доволна съм. Скуличките са екстра за сега. Ще допълвам снимки като спаднат отоци, мотоци...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 19th August 2011, 22:08
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Сега долната устна изглежда еднакво плътна и от двете страни )
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МЕЗОТЕРАПИЯХИАЛОРОНОВАКИСЕЛИНА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:55.