IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 4th February 2011, 22:34
Аватара на Radio Erevan
Radio Erevan Radio Erevan не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 330
По подразбиране

Както кажеш спонсоре... То се е видяло че тая година ще съм на твоя издръжка, що не вземеш направо да ме осиновиш вместо да си разбиваш телефона от СМС-и
__________________
Aut Viam Inveniam Aut Faciam
Отговори с цитат
  #102  
Стар 4th February 2011, 23:03
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Щъ клатъ! 3-и смс !!
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #103  
Стар 4th February 2011, 23:05
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog
Не става дума да сте като Пижо и Пенда..... Въпроса, е че примерно ако единият е чалга фен а другият слуша основно рок- няма да станат нещата. Ако поне в част от нещата не сте на една вълна значи що за връзка ще бъде- при днешното натоварено ежедневие просто няма да се засичате. Да добре е всеки да си има собственото хоби и приятели за да не си омръзнете.... Но не става и в отпуските да не можете да решите къде ще ви е интересно и на двамата.
Понякога става точно в този вариант "единият е чалга фен а другият слуша основно рок" /с малка забележка, че съпруга ми не е чалга-фен, просто не го дразни както мен/. До голяма степен точно пълната противоположност играе решаваща роля във взаимоотношенията в едно семейство /условно го наричаме така - дали с брак или без брак.. все тая/. Той си има своите мании, хобита или там квото му се казва, аз също. Уважаваме си странностите. Ама и без компромиси тук таме... ми не стаа Важното е да си знаеш мярката и да не се прекалява с търпението...
Баси... не знам ква е темата даже Може и да съм
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #104  
Стар 4th February 2011, 23:09
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

ДЕЗИРО,НЕДЕЙ С ТОЗИ АВАТАР МОЛЯ ТЕ!!!
ПРЕДПОЧИТАМ КОТКАТА!
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 4th February 2011, 23:11
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

I am the cat and the Cat is me.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #106  
Стар 4th February 2011, 23:15
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

НЕ!!!
Този аватар е отвратиелен!!!
Шизофреник, масов убиец.сексуален извратеняк...всичко, каквото ти дойде на акъла!!!
НЕ!
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 4th February 2011, 23:19
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Dont be afraid, little pretty kitty
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #108  
Стар 4th February 2011, 23:20
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране Re: Край на връзката или поредният компромис?

Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog
Интересно ми е - ако разберете че с един човек просто не си съвпадате във важни за вас неща - слагате ли край на връзката или продължавате с компромисите?
До каква степен за вас е приемливо да се стигне в това отношение?
въпроса ми е провокиран от факта че ексът нещо почва прекалено много да се интересува от мен.
......
както каза венета райкова, по повод сдобряването им след голямата раздяла с тишо - с него било зле, без него -още по-зле... ..но ако оставим шегата настрана, това си е живата истина, когато любовта не си е отишла съвсем....когато сте заедно, това, което води до раздялата в отношенията ви, те дразни дотолкова силно,че се стига до непоносимост, но тук проблемът е - непоносимост към какво - към недостатъците ( т.е ако те изчезнат - би ти било добре с човека и си го искаш за другарче), или непоносимост към човека, т.е и най-добрия да е, все тая.......е ако е първи случай, когато се разделите и се порадваш на свободата и освободеността от недостатъците, които ти тежат като гюлета, нещата които са били на преден план - аименно- отрицателните, поизбледняват....и тогава почваш да мислиш по-ралично най-верояно и да търсиш съответно контакт с човека.....това е моята теория....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #109  
Стар 5th February 2011, 05:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: Край на връзката или поредният компромис?

Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog
Интересно ми е - ако разберете че с един човек просто не си съвпадате във важни за вас неща - слагате ли край на връзката или продължавате с компромисите?
До каква степен за вас е приемливо да се стигне в това отношение?
въпроса ми е провокиран от факта че ексът нещо почва прекалено много да се интересува от мен.
За мен това е приключен етап и връщане назад няма и не може да има. От друга страна това е дето се вика проиграна схема. Знаеме си и кътните зъби.
Какво би ви накарало да се върнете във връзка която не върви или не е вървяла ?
НИЩО и никой НЕ БИ МЕ НАКАРАЛО.
БИВШИЯТ ОЩЕ МЕ ТОРМОЗИ,ПРЕДИ СЕДМИЦА МИ ПИСА,ЧЕ СЕ БИЛ НАТРОВИЛ С ХАПЧЕТА Веднъж в миналото няма връщане в настоящето!ЗАКОН.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #110  
Стар 5th February 2011, 12:23
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Ето ви нов казус:
Снощи една бивша (не последната а от преди) буквално ми се обясни в любов. С нея навремето приключихме поради субективни причини- не сме се карали ирли разделяли а просто в един момент ни стана невъзможно да си напасваме графиците. Сега мацката се е променила , поразкрепостила и доста тюнингована.
Мисля че ще направи каквото се поиска от нея само и само да сме заедно.
Чисто логически тя е най добрият избор, а и от няколко месеца не съм убеден че ми се живее сам, както е в момента.
За съжаление обаче жената за която най-често съм си мислил (и все още си мисля) по темата сериозна връзка не е тя.
Да направя ли компромиса или тц?
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Крайнавръзкатаилипореднияткомпромис
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:11.