IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 25th July 2012, 18:39
jordjo jordjo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Питах в една друга тема къде да иде брат ми на лекар за тея гадове, ама никой нищо не препоръча и ходи на преглед в онклиник в София. Каза че доста внимание са му обърнали, любезни били, прегледа не болял и са му насрочили час да му ги махат и на него с тея прословути пръстени. Дано му помогнат там, че опищя света, явно наистина е много гадно това нещо.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 31st July 2012, 20:30
Moli Star Moli Star не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 1
По подразбиране Mnenie Tokuda bolnica

Моля не ХОДЕТЕ В БОЛНИЦА ТОКУДА ..... ИЗСЛЕДВАНИЯТА ТАМ СЕ БАВЯТ ПОВЕЧЕ ОТ 20 ДЕНА !! Това е направо ненормално , след като чаках повече от 2 месеца за преглед при др Карагъозов сега чакам за резултати от цитонамазка от 11.07.2012 - вече 20 дена :bad-words: това е направо подигравка с хората. Не само че съм недоволна ,но и озадачена на отношението на регистратурата чак след 2рото посещение ми заявиха : ми нормално при нас резултатите се бавят по месец !!Но ти вземат предварително парите без да ти споменат за чакането , нали ?

Сами си преценете дали ще чакате за изследвания в Токуда по месец, че дори и парите няма да ви варнат ако искате да си направите изследването на друго място ..... просто жалки смешници това са персонала на тази болница!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 8th August 2012, 12:04
jordjo jordjo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Незнам за токуда кво да кажа, не съм ходил и дано не хода там. Наминавам да кажа че братото е екстра, хемороидите сами си паднаха и са се маже с някъв крем и всичко върви супер. Верно зеха му пара в онклиник, ама сега е друг човек, живна някак и не го боли грам. Оказа се че са добри лекарите там ,зеха че му помогнаха.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 16th January 2014, 19:04
steffann steffann не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте.
Със съмнение за хемороиди започнах изследванията.Не ми беше лесно да се ориентирам при кой доктор да отида,но след преглед на форумите избрах д-р Григоров,хирург в ''Св.Анна''.Днес бях при него с направление и след бърз оглед установи малки вътрешни хемороиди 2-ри стадий.За утре сутринта ме изпрати при колегата си д-р Михайлов за ендоскопия на дебелото черво,за която ще трябва да отделя около 100лв(първите ).Ще ви държа в течение на нещата,защото все някой ще има нужда от тази информация,така както аз имах нужда от такава.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th March 2014, 14:34
vencislavova vencislavova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте.
Дано успея да помогна с този пост на някой от вас. Преди близо 2 - 3 години, след дълги години болки и дискомфорт, реших да потърся решение от специалист проктолог в София. Освен, че се бях сдобила с няколко анални кожни израстъка (не си спомням как беше точното медицинско наименование) имах и не малка анална фисура. Нямах много информация за добър лекар, но вече ми беше дошло до гуша от тези проблеми. За мое щастие попаднах на добър и мил специалист Д-р Милка Пенева, тя има частен кабинет в "Юнион Клиник",където първо се срещнах с нея за първия си преглед, но също така тя работи и в първа градска болница ( до френската гимназия), където пък се оперирах. Общо взето не ми даде надежда за неоперативно лечение и дори малко скептично, но твърдо решена да се отърва приех да се оперирам. И не съжалявам! Всичко мина сравнително бързо и до колкото може да се каже и безболезнено. Освен, че срещнах предразполагащото отношение на Д-р Пенева, за радост и сестрите бяха доста мили и деликатни. Имах няколко шефа, нямаше как, но минаха сравнително бързо.
Както казах по-рано не съжалявам, че се реших , даже трябваше да го направя и по-рано!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th June 2014, 13:35
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от steffann Виж мнението
Здравейте.
Със съмнение за хемороиди започнах изследванията.Не ми беше лесно да се ориентирам при кой доктор да отида,но след преглед на форумите избрах д-р Григоров,хирург в ''Св.Анна''.Днес бях при него с направление и след бърз оглед установи малки вътрешни хемороиди 2-ри стадий.За утре сутринта ме изпрати при колегата си д-р Михайлов за ендоскопия на дебелото черво,за която ще трябва да отделя около 100лв(първите ).Ще ви държа в течение на нещата,защото все някой ще има нужда от тази информация,така както аз имах нужда от такава.
Тези двамата съм ги пуснала със солидни жалби и съм ползвала всички връзки за да се вземат мерки от НЗОК и от други инстанции срещу Михайлов и Григоров и по специално на отношението което имат към пациентите си.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th July 2014, 20:32
seoslav seoslav не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Мой много близък имаше проблем с хемороиди (не беше от най-лошите) и му минаха след използването крем Хеморрел на Phytolife, това им е страничката: hemoroidi-bg.com
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd September 2014, 20:57
iva.k.kirova iva.k.kirova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте, аз съм оперирана от хемороиди на 16 годишна възраст от доц.Юлиянов в ОРБ в Стара Загора невероятен специалист, много компетентен и внимателен! Ако някога ви се наложи няма да сгрешите ако се обърнете към него!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th September 2014, 10:52
doctors doctors не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 21
По подразбиране

За Пловдив много добър специалист д-р Антон Тодоров - Умбал "Св.Георги" и МЦ "Фама"
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АдресинаПРОКТОЛОГзахемороидидр
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:56.