IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th February 2014, 17:10
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране Четка за оформяне на коса

Здравейте. От едно известно време съм хвърлила око на този вид уреди за оформяне на коса, тъй като моята коса се омазнява много бързо, най-много през ден мога да си позволя да не я мия, т.е. случвало ми се е и всеки ден да я мия, но гледам колкото е възможно да пропускам един ден. Чуплива е и ако не я изправя изглежда ужасно. С пресата за коса я съсипах. Имах гъста коса, а сега е доста изтъняла. Със сешоар и четка не мога да се справям сама,косата ми е до рамото и се чудех за алтернативен и щадящ метод, с който да мога да я оформям.

Ще се радвам,ако някой сподели мнение за този вид маши, дали вършат работа. Пробвала съм с пяна, но не ми харесва ефекта, отделно ми се появява пърхут от пяната.

Благодаря предварително за коментарите!
Attached Images
Тип файл: jpg HP8651_00-IMS-bg_BG.jpg (8,4 КБ, 10 views)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th March 2014, 10:23
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Аз съм имала така, вярно, беше евтина, не знам дали е от голямо значение цената... И не бях доволна знам, ли, може би и аз не умея да я използвам. Понякога си правя косата с голяма четка, но това става само за краищата. Знам ли, можеш да пробваш първо с евтин вариант за 15-20 лв., поне да не те е яд.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th March 2014, 11:27
Aris Aris не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 43
По подразбиране

Имам подобна, но и аз не се справям много добре. Никога не мога да си направя косата еднакво и от двете страни, но вероятно проблемът е в мен, не в четката.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th March 2014, 15:18
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Приятелка има такава четка и е доволна, само че казва, че й е трябвало доста време да свикне да я използва. Иначе сега косата й става страхотна))
Аз определено съм схваната в ръцете и си ползвам обикновени четки за коса и сушоар. Последно си купих четки на Rusk http://bg.strawberrynet.com/haircare/rusk/#22426 и съм много доволна
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Четказаоформяненакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:43.