IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th July 2010, 21:18
vivianne vivianne не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 3
По подразбиране Ревността - нещо нормално или болест?

Здравейте, отдавна чета темите във форума и реших и аз да пиша по проблем, който ме вълнува... ще се радвам да чуя вашите мнения...
става въпрос за ревността...доколко смятате, че е нормална и допустима, ако въобще може да се нарече такава или по-скоро е недопустима и непростима...ревнувате ли вашите приятели и доколко?!??! случвало ли ви се е да се питате всеки път, когато не сте с приятеля си къде е той, с кого, дали не ви е излъгал къде отива, дали не е с друга и да не можете да спрете да мислите за това каквото и да правите, дотолкова, че направо да се побърквате...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th July 2010, 21:30
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

ето ти линк към 2 вече съществуващи теми по въпроса
Как да се справя с ревността?
Ревност
нормална е доколкото изразява интерес към случващото се с полвинката, след тва започват фазите на подтискащ/обсебващ/задушаващ и прочее процес
Ако постоянно се тормозиш дали приятеля ти не е с друга значи първо го очакваш, щото е допустимо за него и второ - се самотормозиш с догадки

ПП: кво става с тоя раздел наистина?
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th July 2010, 21:38
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

БарЕ, тя първата тема е яко осрана, щото авторката си е изтрила мненията ...явно разкъсвана от ревност

Аз не съм ревнива....много
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th July 2010, 21:40
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

ами аз може случайно да съм сложил темата с изтрития първи пост като първа в листа ми, а е възможно да съм го направил и съзнателно не съм сигурен беше преди малко и бях изпаднал в АМОК
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th July 2010, 21:45
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
ами аз може случайно да съм сложил темата с изтрития първи пост като първа в листа ми, а е възможно да съм го направил и съзнателно не съм сигурен беше преди малко и бях изпаднал в АМОК
Случайно ше е, щот втората е на Леденото

Амока от ревност лЕ ?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th July 2010, 21:47
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

и кво като е на нея? Нещо нередно ли намери Иначе
(иначе)
добре ги навърза, от ревност по нея
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th July 2010, 11:45
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Маниакалната ревност е болест ..., а иначе , ревността в малки дози е даже нещо полезно

Всяка двойка трябва да има точно определена доза ревност в съвместния си живот, за да съжителства щастливо. И още по-важно е тази доза да е по равно за двамата партньори, защото иначе следват задълбочаващи се проблеми

Щом обичаш някого, остави го свободен. Любов, при която искате да обсебите партньора си, е придружена със страх и безпокойство.
Старите хора имат една мъдрост: "За да ти е в кърпа вързан един мъж, дръж го отвързан".
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th July 2010, 17:04
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

От малко ревност глава не боли, обаче имах една мацка, направо ме побъркваше. То бе следене, четене и преглежданена телефона, абе ужас. Прекалените неща никога не са на добре.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th July 2010, 09:00
vivianne vivianne не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 3
По подразбиране

а на някой случвало ли му се е '' да се пита всеки път, когато не е с приятеля си къде е той, с кого, дали не е излъгал къде отива, дали не е с друга и да не можете да спрете да мислите за това каквото и да правите, дотолкова, че направо да се побърквате...''...и ако на някой му се е случвало как се е справил с този проблем?!?!?!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th July 2010, 09:10
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Никога не съм се питала това.Той ако иска да го направи,винаги ще намери начин,защо да се тормозя излишно?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ревносттанещонормалноилиболест
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:09.