IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th July 2010, 09:23
Аватара на Ваньо
Ваньо Ваньо не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 147
По подразбиране

Според мен ревноста е страх от изоставяне, преди всичко и веднага след това е егоизъм. Ревнивите са деца, които са заминили камьончето, което им пипат, с човек. От друга страна аз също понякога се жегвам леко (не говоря само за интимни отношения, а изобщо), когато държа на човек, който харесва друг повече, но предполагам, че това е повече наранено честолюбие от колкото наранено чувство за собственост.
Никой не може да притежава другия и заради това за мен ревноста е болестно състояние, граничищо със съдизъм.
__________________
It's all about peace, love..and good happiness stuff..
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th July 2010, 12:10
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Не знам какъв страх е ревността, но хич не е приятна. Ясно е, че винаги има различни глеедни точки, ама съм на принципа, кат една жена не иска да е с мен прав и път. Няма да я дебна и тормозя, ако иска д ае с мен, така да бъде.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd August 2010, 16:47
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
щото авторката си е изтрила мненията ...явно разкъсвана от ревност

Аз не съм ревнива....много
Не позна, изтрих ги поради точно обратната причина Мина ми и му имам абсолютно доверие вече година. Как се излекувах? Ами... няколко разговора, запознаване с познатите му от женски пол и така...
А и явно не съм била кой знае колко ревнива защото той не се е оплаквал.
Към авторката: ако се обичате истински, всичко ще си дойде на мястото, и ще си останете заедно! Не се притеснявай да споделиш с него тревогите ти, но не вдигай скандали. Ако той държи на теб, ще те разбере.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th August 2010, 10:13
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
явно не съм била кой знае колко ревнива защото той не се е оплаквал
писа ми ЛС-та 3 седмици, направо не искаш да ти ги показвам
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th August 2010, 10:41
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
явно не съм била кой знае колко ревнива защото той не се е оплаквал
писа ми ЛС-та 3 седмици, направо не искаш да ти ги показвам
Значи е научил български!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th August 2010, 10:44
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

А по темата - които казват че изобщо не са ревниви, не им вярвам! Всеки който обича, много или малко ревнува. Моят също е ревнив, таман аз се успокоих и той започна. Сега и двамата сме в период на спокойствие Докога ли хахах
Отговори с цитат
  #27  
Стар 4th August 2010, 10:54
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Никога не съм обичал да ревнувам или да бъда ревнуван. Човек трябва да уважава личното пространство на другия, както частната собственост. Всяко грубо навлизане се наказва.

Ако обичаш другия, ще преодолееш болката и необходимоста от това, да му търсиш сметка и обяснения на всяка крачка! Да влезеш в скайпа му, да гледаш в хисторито на компютъра и т.н.

Ревнувай така, че да не ставаш дребна душица!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #28  
Стар 4th August 2010, 11:46
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Но тези супер толерантните които нито искат обяснения, нито се интересуват от приятелския кръг, след време изпищяват че мъжете им ги зарязват заради друга жена. Лично аз съм имала такива приятелки - толерантни, даващи пълна свобода на мъжете си да излизат с жени и изведнъж хоп намерили си друга.
Трябва да се уцели златната среда. Против съм да се рови в компа и личните вещи (правила съм го веднъж - нищо не намерих, възможно е и моя да ме е проверявал, не знам за това). Двамата имаме пълен достъп до компютрите на другия, но моята проверка беше само веднъж преди много време. По всяко време пак мога да го проверя, оставя си компа включен и всички чатове, но не намирам смисъл в това. Важно е да се има доверие, но и очите на 4 все пак. Друг е въпроса, че мажа ако те обича истински, не би те зарязал заради друга.
Също така, ако истински те обича, той сам ще осъзнае кое те наранява и ще спре да го прави или сам ще си постави граници, без да се налага ти да го ограничаваш или да му отнемаш свободата.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 4th August 2010, 12:50
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз пък не намирам за нужно да ровя из личните му вещи. Ако имам усещането че ми изневерява, това ще е защото ще е променил отношението си към мен. Аз мисля че една жена интуитивно забелязва когa мъжът и кръшка. Малко са актьорите, дето не се издават
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th August 2010, 13:09
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Ревнувам в рамките на нормалното и то мъжа ми не ме оставя да го ревнувам, щото ме усеща и се дразни и чистим винаги всякви съмнения.
За мен е унизително зад гърба му да му проверявам телефони, скайпове и изобщо да си муша носа в личното пространство.
Всичко трябва да се гради на доверие.
От години наред съм на мнение, че ако някой не използва главата си и по някакъв начин не уважава човека до себе си, то аз няма да съм потърпевша. Просто си хващам пътя.
Нерви за глупости избягвам да изразходвам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ревносттанещонормалноилиболест
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:30.