IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 25th August 2010, 14:02
Аватара на annnnna
annnnna annnnna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofiq
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез AIM до annnnna Изпратете съобщение чрез MSN до annnnna Изпратете съобщение чрез Yahoo до annnnna
По подразбиране

МММ ревнувам даааа, но доста умело го прикривам, но и не мога да го контролирам ...
кофти е да си ревнив защото само хабиш нерви за глупости....
__________________
He никак лесно да бъдеш толкова красив, колкото изглеждаш....
Отговори с цитат
  #32  
Стар 26th August 2010, 15:05
gringa gringa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Не съм от много ревнивите, не ровя в тела или в личните вещи на партньора си. Надявам се, че и той не рови Не, че имам нещо за криене, просто не е етично да мишкуваш сред вещите на друг, а още повече- на човека до теб! Прекалената ревност може само да провали отношенията между двама души. А тва: "Аз, ако не те обичам, няма да те ревнувам" е задължителното "извинение" в репертоара на ревнивците
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th August 2010, 10:04
Аватара на pinklemonade
pinklemonade pinklemonade не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Ревнувам, но не прекалявам. Прекалената ревност е грозна и отблъсква. Но съм сигурна, че който не ревнува, не обича!
__________________
Който обича, кипи.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 30th August 2010, 14:08
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pinklemonade
Ревнувам, но не прекалявам. Прекалената ревност е грозна и отблъсква. Но съм сигурна, че който не ревнува, не обича!
Мисля, че не е толкова лесно да се обобщи така. Например аз в момента не ревнувам, но обичам страшно много. По-скоро според мен ревността се поражда от няколко неща- партньорът не ни дава увереност- държи се по-дистанцирано или не така както на нас ни се иска. Много е важно човекът до нас да ни дава сигурност-всеки я разбира по различен начин,но важното е да чувства,че имаме човек до себе си.
Другата много важна причина,която малко хора осъзнават или по-скоро осъзнават, но не искат да си признаят сме самите ние. Обикновено ревността в такъв случай е породена от ниска самооценка, идеята,че едва ли не лесно могат да ни заменят и отхвърлят, което обикновено не е така. Случка от миналото, при която сме били жертва именно на изневяра или някой близък е претърпял подобно нещо и ние несъзнателно си мислим,че е въпрос на време и на нас да се случи.
Така че нека уважаваме другите, както искаме да уважават и те нас. Например не мен ми се вижда недопустимо да ровя из личните пощи,скайпове,фейсбуци поради причината, че все пак имам някакво достойнство за самата себе си, а също така, бих побесняла, ако някой се опитва да проверява мен по този начин.
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
  #35  
Стар 4th February 2011, 01:09
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Ако кажа, че не съм ревнива, ще излъжа-би означавало,че не ми пука за човека до мен. Всичко обаче трябва да е в рамките на нормалното-имах едно гадже, което беше много ревниво и точно затова го зарязах.Ревнуваше дори от собствените си приятели, тук няма да ходим защото еди кой си е там, или пък някакви изненадващи посещения, в града в който учех,ооо не си познал-това само ме подтикна да му изневеря и да го зарежа.Не може да поставиш някого в клетка...
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #36  
Стар 5th February 2011, 07:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gringa
"Аз, ако не те обичам, няма да те ревнувам" е задължителното "извинение" в репертоара на ревнивците
оо,да ,много жалко изказване
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #37  
Стар 5th February 2011, 07:11
Аватара на miayyy
miayyy miayyy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 302
По подразбиране

ама то си е и истина де...ако нямаш чувства не ревнуваш изобщо и ти е все тая за човека до теб ....
Аз също не съм ревнива, ако не ми дадат повод... не се ровя по личните вещи и телефони, не чета лични съобщения и мнения и пощи по нета...уважавам личното пространство на човека до мен...
__________________
"Най-добрият начин да накараш един мъж да свърши нещо е да му намекнеш,че вече е стар за тази работа."
Отговори с цитат
  #38  
Стар 5th February 2011, 07:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Това да не го ревнуваш не значи,че не ти пука за човека
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #39  
Стар 5th February 2011, 07:36
Аватара на miayyy
miayyy miayyy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 302
По подразбиране

ooooo да... абсолютно съм съгласна, но исках да кажа, че ако нямаш чувства по никакъв повод не би изревнувала
__________________
"Най-добрият начин да накараш един мъж да свърши нещо е да му намекнеш,че вече е стар за тази работа."
Отговори с цитат
  #40  
Стар 5th February 2011, 08:18
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Ревността е най-тъпото, най-безсмисленото, най-празноглавото загубено време.
Животът е толкова кратък и сложен, защо да се товарим допълнително?

Да не говорим, че ревността издава несигурност, чувство за малоценност, невъзможност да се справиш сам, нужда от някого, който ако ти е дал повод за съмнение - значи не заслужава вниманието, което му отделяш.
Пък и мъжете винаги са били наопаки Колкото повече му скъсяваш сиджимката, толкова повече се напиня да я скъса
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ревносттанещонормалноилиболест
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:31.