IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 22nd March 2006, 18:29
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
И откъде могат да се купят?
Ами пише, че ги има и в Санита.
Отговори с цитат
  #152  
Стар 22nd March 2006, 18:33
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Chiujata, страшна си! Браво, че го намери този линк
До колкото разбрах не стават за след пластични операции, а са по-скоро за хипертрофирали белези
Отговори с цитат
  #153  
Стар 22nd March 2006, 22:19
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Здравейте,момичета!
От години си мечтая за това.Чета мнениятя ви от известно време.
Вярвайте ми- много сте полезни с инфо-то което давате.
Аз бях на консултация при Динев и при Н.Георгиев.
Кубиците , които определиха са бпизки.Но при мен има доста видима разлика в размера на двете гърди. Н.Георгиев не го отчете и като му обърнах внимание каза , че не е толкова голяма за да трябват различни имплантанти.Докато Динев е на мнение, че разликата е видима и според него подходящо е -265сс и 310сс. Динев много ми допадна.И мисля , че вече реших.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 23rd March 2006, 08:08
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Да Динев е много любезен и симпатичен и много добре работи. И аз затова избрах него. Успех и на тебе!
А иначе отдавна не съм писала в дневника, при мен вече 3 седмици минаха и се чувствам много добре вече, какво удоволствие е да не се налага постоянно да съобразяваш какъв сутиен да сложиш на тесните блузки Засега много харесвам резултата. А Динев се грижи за пациентите си и след операцията, винаги мога да му се обадя по телефона, а днес ще отида и да ме види как върви възстановяването.
Отговори с цитат
  #155  
Стар 23rd March 2006, 17:52
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MaDaLeNa
Мисля, че черните писания са просто част от войната срещу пластичната хирургия.
Чак пък война...не е ли малко пресилено.То ако някой със сигурност знаеше от какво става рака,до сега тая болест да е изчезнала.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 23rd March 2006, 17:53
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Вече минаха 21 дни от операцията ми,болките ги няма вече,само от време на време и то на малки учатъци и за малко най-вече след масаж,гърдите ми са по-омекнали но не както тряба( трябва още доста време доколкото знам от форума-от вас),оттоците намаляха значително,може би има още съвсем малко.Както писах преди няколко дни лявата гърда ми е по-нагоре,но забелязвам че леко е слязла на долу,но има още за да се уеднаквят.Почти всички ми казват`Защо си сложи толко малки?`,а те са 350 сс ,но аз имах -по точно нямах почти нищо.Всички са с нагласата ,че след като съм си сложила гърди те трябва да са очевадни.Преди няколко дни сложих един от сутиените си-само пробвах (преди това извадих всичките подплънки,който бяха в него)-МНОГО МИ ХАРЕСА.Все пак от 21 дни не съм сваляла(само като се къпя,слагам крем и масажирам го свалям) този сутиен който трябва да нося(Tri-action на Triumf) и като се видях в нещо по-различно и по-изрязано се изненадах приятно от гледката.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 23rd March 2006, 19:18
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Значи все пак си имала нещо преди операцията.АЗ ходех с по 4 подплънки и като си пробвах старите сутиени, без нито една подплънка се оказа, че са ми адски малки и всички ги подарих на сестра ми и приятелки.Единствения, който що годе ми ставаше ми ги надупва така, че ми ги качва на врата и ми ги събира много отпред.Сега съм си купила сутиенчета без дунапрен и подплънки, даже имам няколко от Триумф и Биг Шоп (немските магазини), които са и без банел и те са ми най-удобни. Затова и като ме видят почти никой не подозира , че съм ремонтирана.
Отговори с цитат
  #158  
Стар 24th March 2006, 00:33
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

И на мен само 2 сутиена ми стават,останалите ще ги дам на моята приятелка и в най-скоровреме, като сваля задължителния ще изживея удоволствието да си купя нови за новите ми цицки!
Отговори с цитат
  #159  
Стар 31st March 2006, 21:26
MELISA MELISA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте! Аз съм нова във форума прочетох доста неща за пластичните операции и благодарение на вашето мнение научих доста неща. преди 10 дена се подложих на операция увеличаване на бюста и искам да попитам след колко време долу горе може да се ходи на фитнес и на солариум може ли че забравих да питам доктора си. Благодаря ви за отговорите предварително.
Отговори с цитат
  #160  
Стар 1st April 2006, 08:12
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:33.