IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 1st April 2006, 08:14
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Мисля, че не трябва да се спортува поне месец. Все пак не може ли да се обадиш на доктора си? Най-добре да попиташ него. Ти при кого се оперира и как се чувстваш?
Отговори с цитат
  #162  
Стар 1st April 2006, 09:37
MELISA MELISA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 37
По подразбиране

Питах доктора си разбира се каза сама като се почувствам по добре тогава да тръгна пак на фитнес, затова и попитах другите с повече опит след колко време долу горе че идва лято и тялото ми се отпуска В Бургас се оперирах доволна съм от доктора си.
Отговори с цитат
  #163  
Стар 1st April 2006, 09:39
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #164  
Стар 1st April 2006, 10:53
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MELISA
Питах доктора си разбира се каза сама като се почувствам по добре тогава да тръгна пак на фитнес, затова и попитах другите с повече опит след колко време долу горе че идва лято и тялото ми се отпуска В Бургас се оперирах доволна съм от доктора си.
Аз почнах пак фитнес два месеца по-късно (тук из форума съм задавала същите въпроси като теб, че дори и какви натоварвания да правя )). Почнах е леки натоварвания с гирите - първо с 1 кг, после с 2, докато си дойда на предишните кг за гири.

Докато траеха тези два следоперативни месеца, се мажех редовно (всеки ден) с антицелулитен крем по корема и краката- и не с отпуснах ))
Отговори с цитат
  #165  
Стар 1st April 2006, 11:45
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Аз много досаждах на SweetShark с въпроси за фитнеса Никога не съм му била голям фен, престраших се чак след около 7 месеца да отида. Но още от втория си започнах гимнастика вкъщи, леки гири към третия месец и след това съвсем спокойно си ходех на аеробиките, които по принцип си харесвам.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #166  
Стар 1st April 2006, 16:00
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MELISA
Питах доктора си разбира се каза сама като се почувствам по добре тогава да тръгна пак на фитнес, затова и попитах другите с повече опит след колко време долу горе че идва лято и тялото ми се отпуска В Бургас се оперирах доволна съм от доктора си.
Мила къде в Бургас се оперира?
Отговори с цитат
  #167  
Стар 1st April 2006, 16:34
MELISA MELISA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 37
По подразбиране

Оперирах се в МБАЛ Бургас. Висока съм 165 53 кг и си сложих 300 cc доста съм слаба нагоре това беше максимума който позволяваше тялото ми. ходих на фитнес всеки ден като правя само кардио / пътека, колело, степер/аз гири не вдигам. най ми е мъчно за солариума сега а искам да съм черна
Отговори с цитат
  #168  
Стар 1st April 2006, 16:39
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

За солариума ти е мноого рано, след месец с бански и много крем за солариум по гърдите.Колкото до фитнеса, аз разбрах от моя хирург, че не става въпрос само да не се натоварва горната част, но и при тренировките се натоварва кръвоносната система и там налягане някакво и т.н. Затова не трябвало да се тренира до края на първия месец. Мноого компетентно го обясних, няма що.
Отговори с цитат
  #169  
Стар 1st April 2006, 18:56
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ами аз правя упражнения с гири 1) за гръб заради гръбнака (от детските си години съм с гръбначно изкривяване, хем напред, хем надясно...от "леката" ученическа чанта де...) - и трябва да подсиля гръбната мускулатура да държи гръбнака по-изправен, защото с годините и декалцирането на костите (все пак съм на 39...) ще става все по-зле привеждането, а притиска белия дроб.... уплаших ви, а?

2)А правя упражнения с гири за гръден мускул, за да мачка силикона отдолу - вместо масаж срещу капсулна контрактура (да си призная мачкането на циците с ръце с кръгообразни движения по 20 мин на ден никак не ми се нрави...нито имам времето, нито желанието да го правя, а като правя упражненията с гирички "целя едновременно двата заека").

.плюс 30 мин степер за кардио...и за да не расте задника, че земното притегляне не прощава, а диетите за отслабване не са нещо, което мога (психически ме травмира ограничението в храненето...)


та така...3 пъти седмично..
Отговори с цитат
  #170  
Стар 2nd April 2006, 11:39
MELISA MELISA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 37
По подразбиране

С какво масажирате гърдите си?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:43.