IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 30th August 2006, 06:13
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте момичета, вече мога да споделя с вас пълната си промяна. Операцията беше на 23 08 при др. Н.Георгиев. Направи ми ендоскопски брау лифтинг, повдигане на долните клепачи, попълване на назолабиалните бръчки. липосукция на дупе, ханш,бедра и вътрешната част на коленете. След филтрация на мазнините - бразилско дупе и гърди. Операцията продължи почти 5ч. Въобще не ми беше зле след упойката. На сутринта др. Г. дойде да ме види и успешно към 9ч. си тръгнах. Искам да ви кажа, че от всичките тези неща най-боли и то сериозно липосукцията. На главата имам 20на метални скоби (днеска ще ги маха),за които не се и сещам. Още на 24.08 ме изпрати при една доц-ка рехабилитаторка(много съм доволна) за ултра звук и масаж на краката, който спомага за разнасянето на синините и отоците,а те са сериозни,и заглажда кожата, за да не стане на бабуни. А и да ви кажа-първите дни свалянето и дигането на чоропогащнига е жива мъка. Може при мене да е само така,но го споделям с вас,защото никъде не прочетох,че толкова боли,даже някъде из форума четох,че съвсем леко минало всичко. Иначе всичко върви нормално и от избора на д-р съм безкрайно доволна
Отговори с цитат
  #502  
Стар 30th August 2006, 07:24
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Браво Данита.Честита промяна.Пожелавам ти успехи с новата визия.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #503  
Стар 30th August 2006, 08:39
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Честито и от мен,Данита И аз сам решила да си правя при Н.Георгиев липосукция на същтите места,като теб.Можеш ли да ми кажеш колко време трябва да ходиш на масажи и каква е цената на липосукцията ,ако е удобно,а също колко посещеня ще имаш при него след операцията,за да пеценя колко ще трябва да остана в BG
Отговори с цитат
  #504  
Стар 30th August 2006, 09:12
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

да, и мен ме интересува цената на липосукцията.
също така да питам за това "бразилско дупе" че не съм много в час - тия мазнини след няколко месеца няма ли да се разнесат и пак да си стане обикновено "българско дупи" /сори за смеха, въпроса ми е сериозен, просто ме хвана лигавнята от сутринта /
Отговори с цитат
  #505  
Стар 30th August 2006, 09:31
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране d

данита какво е това за попълване на бръчките на лицето ? Аз искам да си запланя ( залича по някакъв метод) една бръчка от носа към ъгълчетата на устата. Незнам защо е по видима и дълбока от дясната страна. Може би от слънцето и карането на кола без защитни кремове се е появила.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #506  
Стар 30th August 2006, 09:46
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
и пак да си стане обикновено "българско дупи"
Със сигурност ще стане.Явно при тази манипулация ефекта е временен както и с гърдите.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #507  
Стар 30th August 2006, 09:47
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
и пак да си стане обикновено "българско дупи"
Със сигурност ще стане.Явно при тази манипулация ефекта е временен както и с гърдите.
и аз така си помислих, щото нали и устните като ги натъпчат с твои мазнини след няколко месеца изчезват
Отговори с цитат
  #508  
Стар 30th August 2006, 16:02
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Благодаря на всички за подкрепата. Не мога да дам цена на липото, защото ми направи обща цена за всички процедури,а колкото повече са те, толкова намалява и цената. Затова за цената - с него. Относно бразилското дупе за съжаление сте прави, че мазнините се разграждат с времето, но 30-40% остават, така,че ефектът ще бъде българо-бразилски. За масажите: предполагам докато минат синините - 2 седмици,а после започвам целутрон 10на дни.
Отговори с цитат
  #509  
Стар 30th August 2006, 16:11
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sillygirl
Честито и от мен,Данита И аз сам решила да си правя при Н.Георгиев липосукция на същтите места,като теб.Можеш ли да ми кажеш колко време трябва да ходиш на масажи и каква е цената на липосукцията ,ако е удобно,а също колко посещеня ще имаш при него след операцията,за да пеценя колко ще трябва да остана в BG
на 7мия ден маха конците.
Отговори с цитат
  #510  
Стар 30th August 2006, 16:19
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Благодаря ти много,danitta
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:03.