IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1011  
Стар 7th June 2008, 16:18
Аватара на Any
Any Any не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 147
Изпратете съобщение чрез ICQ до Any Изпратете съобщение чрез MSN до Any
По подразбиране

feik, здравей и от мен и успех доколкото знам фрешовете не са за препоръчване, дори и когато отговарят на определеният ти грамаж плодове, мисля че това се дърли на някакви захари или нещо от сорта
Отговори с цитат
  #1012  
Стар 7th June 2008, 17:11
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Any
feik, здравей и от мен и успех доколкото знам фрешовете не са за препоръчване, дори и когато отговарят на определеният ти грамаж плодове, мисля че това се дърли на някакви захари или нещо от сорта
фибрите са значително по-малко. намират се най-вече в кората на плодовете и зеленчуците.
изцеждането е вид обработка и при нея се губят част от витамините, но се запазват всички захари. един вид фреша си го лепиш директно на задника.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #1013  
Стар 7th June 2008, 19:18
didi84 didi84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от feik
didi84 браво продължавай в същия дух, докато постигнеш каквото си си наумила ти каква цел си си поставила- в кг или в см ?
Благодаря ти Целите ми са по-скоро в мерки отклокото в килограми, защото мисля, че е по-важно как изглеждаш, а не колко тежиш. Та, за начало ханша ми беше 95см, бедрото - 52-53(понеже има разлика между лявото и дясното ). Общо взето на тези 2 места искам да се повталя. Да не забравя, че съм висока 1.58
Между другото за фрешчето, на мен д-р Симеонов ми каза, че не са подходящи, защото като изцедиш сока от плода, в него липсва целулозата и захарите навлизат директно в кръвта, което целулозата предотвратява. Това предизвиква бурно отделяне на инсулин и всичко ти се лепи директно. Не запомних връзката между отделянето на много инсулин и напълняването.

Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Това си е голямо постижение! bravo
Електронни кантарчета можеш да намериш в ТСМ. На мен нашите ми взеха механично, но и то ми върши работа, пък и окото ми вече е тренирано и почти точно.
10х за инфото Засега го карам на око, дано не греша много. А при теб гледам, че лентичката почти е достигнала края си, за което ти се радвам Браво!
Отговори с цитат
  #1014  
Стар 8th June 2008, 12:32
didi84 didi84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 28
По подразбиране

Момичета, току що прегреших с 2 кивита, които изобщо не ми бяха включени към обяда за днес Как ме е яд! Ама много ме изкушиха...
Отговори с цитат
  #1015  
Стар 8th June 2008, 14:11
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Недей да мислиш за тях, важното е да продължиш напред, а не да си казваш "така и така я наруших диетата, дай да изям и това.."
Отговори с цитат
  #1016  
Стар 8th June 2008, 18:46
didi84 didi84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от feik
Недей да мислиш за тях, важното е да продължиш напред, а не да си казваш "така и така я наруших диетата, дай да изям и това.."
Аааа, никакво отказване Просто ми стана гадно и реших да споделя, но нямам намерение да си развалям режима нито за днес, нито за следващите дни. Ще се постарая поне до края на седмицата да съм точна, защото после ще се прибирам и мама ще е наготвила... Казала съм и, че съм на диета, но знам, че пак ще е приготвила вкусотийки.
Утре ще се тегля пак. В работата имаме кантарче, което ен съм много сигурна колк ое точно, но си знам килограмите по него и така или иначе ще се отчете разлика, ако има такава
Отговори с цитат
  #1017  
Стар 8th June 2008, 21:05
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Аз имах дилема с различните показания на две кантарчета, но накрая като теб прецених, че като свалям и двата ще го показват и важното е да сме на минус. Диди, ти чела ли си цялата тема преди? Аз стигнах до средата и ми дотегна.. Мисълта ми беше, че ако искаш може да си разменяме рецепти, които са в съответствие с режима. Мислех си да напиша и такава тема, но не знам до колко е подходящо. Имам няколко събрани от предишни мнения, тъй че като ти писне от еднотипно ядене,обади се
Отговори с цитат
  #1018  
Стар 10th June 2008, 14:38
didi84 didi84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 28
По подразбиране

Здравей, feik Да си призная нямам много време за готвене и затова в момента карам на "купено" А и котлончето ми се развали, та сега е на поправка Въпреки това обаче съм навита да си разменяме рецепти Аз ще си ги готвя, когато мога. Иначе не съм изчела цялата тема да си призная. То това си е доста разход на време, което нямам в излишък. Идеята ти за темичка за рецепти е супер Не мисля, че ще е неуместна, а напротив - полезна за диетуващите. Ще напиша моята любима, която не изисква кой знае колко умения, но затова пък на мен ми е адски вкусно :P Това е варено пиле с броколи. Взимаш си пилешко месо, независимо коя част, слагаш го да се вари в подсолена вода, като добавяш и съответното разрешено ти количество мазнина към него. Като се посвари, прибавяш замразени или пресни броколи. Обикновено като слагам замразени, гледам пилешкото да е готово, защото ня тях им трябват само 5-6 мин. И с пресните може да се процедира по същия начин. На мен лично не ми пречи месцето да се е поразварило дори. Поне съм сигурна, че не е сурово После се наслаждаваш на вкуса :P
В момента само за това се сещам, но намеря ли време и изровя ли нещо вкусничко, ще пиша
Отговори с цитат
  #1019  
Стар 10th June 2008, 14:51
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

А пък на мен, напоследък, ми е много вкусно следното(правя си го за вечеря, защото тогава имам лист 1 + лист 2):
4-5лъжици кисело мляко(от 1/2 кофичка, а останалото си го хапвам така), 100 гр. извара, сол и босилек + 9 маслини. Това, като го разбъркам добре, си го мажа на 2 филийки Бонус. Може да му се добави и малко чесън и примерно, ако млякото е 100гр - 1 малък домат (около 100гр.)
Отговори с цитат
  #1020  
Стар 10th June 2008, 15:17
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Маргарита, Диди, много благодаря за рецептите. Ще си ги запиша. Открих и въпросната тема )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:35.