IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1471  
Стар 6th October 2008, 13:08
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

kras4ence, а ще споделиш ли как въври при теб, с какво се храниш и какво спортуваш напоследък
Отговори с цитат
  #1472  
Стар 6th October 2008, 16:05
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

da bre hora wmesto da obrushtame темата в чат всеки да каже например какво закуса днес и какво планува да обядва, как са минали почивните дни и разни такива. да възъмновим темата.
Отговори с цитат
  #1473  
Стар 6th October 2008, 18:30
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Lottus, радвам се, че пишеш пак.Днес например съм на 2 сандвича с луканков салам, бях нощна смяна и проспах почти целия ден, станах преди малко и...хоп- тук. Не съм правила никакви упражнения скоро.
Горе-долу си оставам същата несериозница, но днес ходих да се притегля след нощната и все още съм 55кг.
Пишете как върви при вас.
Отговори с цитат
  #1474  
Стар 6th October 2008, 18:33
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

TedyK, права си- да я възобновим. В началото когато започнах да пиша тук бях привлечена от всички и тяхното старание в борбата с килограмите, а те малко по малко се отдръпнаха.
Отговори с цитат
  #1475  
Стар 7th October 2008, 08:48
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Окей, ето включвам се и аз Ето каква рецепта си намерих и днес закусвах това:

Сандвичи “Експрес”
Владимир Недков 30.07.2008

120 гр. пълнозърнест ръжено-пшеничен хляб
150 гр. обезмаслена извара с масленост 3%
50 гр. кашкавал от краве мляко с 30% масленост
подправки на вкус

Нарежете хляба на три-четири тънки филии. Намажете всяка филия с равна порция извара и я покрийте с дълги тънки ленти кашкавал. Ако желаете да добавите подправки, сложете ги в изварата, разбъркайте я и тогава я намажете върху хляба.

Веднъж приготвени, сандвичите могат да се консумират сурови, да се запекат за пет минути на грил или да се завъртят за две-три минути в микровълнова фурна. Освен че придава добър вкус, кашкавалът е по-еластичен и не се рони след термична обработка, затова е важно да покрием изварата от край до край, така че след изстиване да се получи солиден сандвич.

--------------------------------------------
Аз си я направих с 2 филийки бонус, извара "Дядо Либен" и кашкавал, като не съм спазвала да са точно толкова % масленост. И си ги запекох. Станаха много вкусни и са идеални за закуска.
Отговори с цитат
  #1476  
Стар 7th October 2008, 09:22
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Много ти благодаря за идеята, Lottus. Точно започнах да огладнявам и се чудех какво да хапна, а единственото, което имам под ръка е един грейпфрут и малко картофи.
Отговори с цитат
  #1477  
Стар 7th October 2008, 14:07
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Lottus, браво за идеята. записах я в тефтера.

kras4ence, сега ми напомни за грейпфрута. изцедих си няколко сутринта със соковарката и сега да взема да ги погълна.

я ми кажете какво мислите за сиренето с плодове нещо съм забравила как се даваше линк към картинката с ТУК. този начин прилагам сега.
Отговори с цитат
  #1478  
Стар 7th October 2008, 15:06
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Честно казано и аз изядох един сутринта след сандвичите, макар че според мен е по-добре да се ядат вечер.
Това за линка и аз съм го правила един път и май пишеш тук и като вкараш линка то само си става.
Отговори с цитат
  #1479  
Стар 7th October 2008, 15:10
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Какво е това сирене с плодове? Някакво специално или ти сама си го правиш? Звучи ми странно - захари, солено..?
Точно се събудих (не е добре да се нахраниш и след това да четеш книги) и се чудех какво да ям и май ще си направя салата от домати със извара вместо сирене.
Отговори с цитат
  #1480  
Стар 7th October 2008, 15:37
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

а не, купувам си го от магазина. според таблиците е
Table 1 - Calorie and Nutrition Values for 100g of Wensleydale Cheese with Cranberries Calories 359
Protein 20.7
Carbohydrate 6.4
Fat 27.8
Fibre 0
Alcohol 0

иначе съм си взела едно и с праскокви. по скоро тези сирена са за вина, но аз като не пия алкохол си ги взимам заради тръпката.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:42.