IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 23rd April 2007, 17:31
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Пази Боже от такива тежки случаи.....аз имах предвид че не съм доволна от операциата ми,защото нослето ми не стана така както аз исках.но иначе си го бива..ех така казват хората покрай мен поне...иначе е съвсем нормален нос Thanks God, че нямам тежки последици
Отговори с цитат
  #142  
Стар 23rd April 2007, 18:27
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

чак сега седнах пред конпютъра и видях,че шелия е писала.Да ако можеш да ми дадеш скайп или нещо др.за да мога да видя снимките на твоите приятелки и да преценя дали да се оперирам при бояджиев.след консултация при него естествено.Много ще ти бъда благодарна.А исках да те питам още нещо-казваш че опарацията струва 600лв. а др.половина се поема от здравната каса.проблема при мен е че не работя от известно време и нямам здр.осигуровки ,така че сигурно сама ще поема и др.част.Какво мислиш?
Отговори с цитат
  #143  
Стар 23rd April 2007, 18:30
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

че здравната каса покрива ли пластични операции
Отговори с цитат
  #144  
Стар 23rd April 2007, 18:50
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Поне доколкото си спомням Шелия беше написала,че половината от операцията и е покрита от здр.каса.но мисля,че това се отнасяше само за този доктор.надявам се да съм разбрала правилно.Сега ще чакаме Шелия да се включи и да помага с инфо.Каде си?
Отговори с цитат
  #145  
Стар 23rd April 2007, 18:54
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

ясно..това е когато имаш проблем с носа или с дишането...а не естетична намеса само
Отговори с цитат
  #146  
Стар 23rd April 2007, 20:58
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monika2001
Поне доколкото си спомням Шелия беше написала,че половината от операцията и е покрита от здр.каса.но мисля,че това се отнасяше само за този доктор.надявам се да съм разбрала правилно.Сега ще чакаме Шелия да се включи и да помага с инфо.Каде си?
значи аз бях с изкривена носна преграда и Джамбазов използва точно това за да се намали цената на операцията,иначе трябваше да платя двойно.За теб Моника,не знам дали ще важи това,но да ти кажа другото момиче което беше,то беше само за премахване на гърбица и цената беше 700 лева , а резултата е налице.Тя се оперира преди 2 седмици и в момента нослето и е страхотно , а като спадне напълно отока ще стане още по-хубав.Както всички казват при всички е индивидуално,но най-вече зависи от лекаря.Не си мислете,че след като операцията е по-ефтина няма да се получи както искате.Напротив - най-много негативни мнения има от хора които са дали над 1000 лева за операция(недай си Боже тя да е повторна) Решавай мила , аз наистина ти го препоръчвам този лекар,защото хоракоито го познават могат да твърдят че отлично си върши работата, а и искам да ти кажа още нещо,което е много важно - НЕ СЛУШАЙ НИКОЙ КОЙ КАКВО ТИ КАЗВА прави това което смяташ за добре , защото това че при мен се е получил добър резултат не може да гарантира че при теб ще е същото и обратното.Иди на консултация там най-добре ще прецениш.Успех
Отговори с цитат
  #147  
Стар 23rd April 2007, 21:51
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Благодаря ти Шелия- наистина ще взема да отида на консултация и тогава ще решавам.а си мисля и 1200лв да излезе пак по добре НА ФОНА НА ЦЕНИТЕ В СОФИЯ.Пари някак си се събират щом е за да си оправи една жена конплекса,но повече ме притеснява резултата.Права си ,че цената не е правопропорционална на качеството но ми се искаше да чуя и др.оперирани от Бояджиев.Шели а къде точно се намира тази клиника на БОЯДЖИЕВ.БЛАГОДАРЯ ТИ
Отговори с цитат
  #148  
Стар 24th April 2007, 09:17
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Джамбазов къде оперира?В кой град? моят взе около 1500 лв. и беше едно от най-евтините места,на които бях проверила като цени...В крайна сметка вчера бях много крайна..не че не не е добър Евстатиев,просато не стана както аз исках...чаквах друго носле, предтсвите ми бях други...
Отговори с цитат
  #149  
Стар 24th April 2007, 10:06
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani84
Джамбазов къде оперира?В кой град? моят взе около 1500 лв. и беше едно от най-евтините места,на които бях проверила като цени...В крайна сметка вчера бях много крайна..не че не не е добър Евстатиев,просато не стана както аз исках...чаквах друго носле, предтсвите ми бях други...
В Пловдив оперира.Болницата се казва Каспела.Ето ти сайта www.sinumed.net
Отговори с цитат
  #150  
Стар 24th April 2007, 10:28
pepivesi pepivesi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: VARNA
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gin100nic
Здравейте отново..
Операцията ми мина... Много сложна е била- продължила е 8 часа, като са работили 2-ма пластични и не са ми чупили носа, изграждали са го наново като са рязали хрущяли от ухото.. Изглеждам ужасно- отоци, синини.. И ме боли и носът, и ухото.. Вече 3 ти ден съм с тампоните , утре ми ги махат... Нямам гипс, само лепенки и марли..
Tsvetik, точно както го описваш- така изглеждам, мила.. Само дето имам и един оверлог на двете ноздри отстрани..
Уф, така както съм облепена приличам на Мики Маус- албинос..
Здравей,как е носа ти ? Доволна ли си от операцията ,защото на мен ми престои същото след 2 не успешни реших пак да се подложа но съм разговаряла само с др.Янков. Моляте пусни снимки или ми пиши на лс
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:44.