IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 16th September 2008, 15:46
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз успях само един ден да изкарам на тея прахчета , а и не можах да приема цели 5 дози , а само 3 и то с по 3 лъжици протеин, направо - нищо общо. Иска ми се и на мен да опитам, но този протеин май няма да ми стигне, а не зная какъв да си купя.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #412  
Стар 16th September 2008, 15:52
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Аз съм я правила 2 пъти. Не е невъзможно, други мацки са я правили доста пъти. Какъв ти е протеинът? Гледай да има малко въглехидрати в една доза.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #413  
Стар 16th September 2008, 15:55
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Ми не помня и аз вече... Тя леля ми е медицинско лице и я бях помолила преди време да ми купи някой добър , но ще трябва и нов да взимам, че тоя малко ми се вижда... Какъв ползваш ти и въглехидратите пак ли на прах? А какъв беше резултатът след тези 2 пъти?
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #414  
Стар 16th September 2008, 16:01
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Аз я правя със суроватъчен, но може и с млечнояйчен или друга протеинова матрица. Просто не трябва да има много въглехидрати в 1 доза т.е. под 5 гр. чисти въглехидрати на доза. Аз не ям соя, но за тази цел и соевият може да е добър вариант, сравнително малко въглехидрати и нелош аминокиселинен набор, не се усвоява бързо и ще те държи сита за по-дълго време, но от друга страна може да ти се надуе много коремът от толкова соя. И все си мисля, че суроватъчният изолат е най-добрият вариант. Аз купувам PVL, но Elite, Danutrition, Optimum са също добри.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #415  
Стар 16th September 2008, 16:08
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Самият протеин има малко мазнини и въглехидрати в доза, не добавям отделно въглехидрати, просто на самото съдържание на протеина пише колко въгл. и мазнини има в 1 доза. Ефектът беше много добър, имах сила за тренировки, на третия ден ми мина гладът и лекото главоболие, но след 5 дни липса на храна трябва да се удържиш и да не си накупиш някакви вредни нещица, защото така се разваля ефектът. Хубавото на тези 5 дни е, е ти се свива коремът, но моя го разширих с кисело мляко (нали е обемно) и после си накупих и сладкишии и .................. след 2 седмица развалих нещата. Но сега съм силно мотивирана и съм решила, че това ще е последното форсмажорно действие спрямо тялото ми.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #416  
Стар 16th September 2008, 19:33
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Тия протеини, които ги взимате са хранителни.... добавки!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #417  
Стар 17th September 2008, 07:51
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Цитирай:
Тия протеини, които ги взимате са хранителни.... добавки!
Знам, ама е имало набиване на баш истинска храна.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #418  
Стар 17th September 2008, 08:25
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Добро утро !

Аз се заредих с риба за днес.....Мерлуза на пара в микровълновата... Сложих й малко черен пипер, ама без сол ще е изпитание преглъщането на всяка хапка.... Имам Lo Salt под ръка..., мислите ли, че ще е фатално да ръсна малко..., ама съвсем малко.... ...

Иначе започнах деня с две чаши гореща вода. Правя го от десетина дни и ми се отразява много добре на перисталтиката бтв....
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #419  
Стар 17th September 2008, 08:37
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Няма проблем малко сол да добавяш, нещо като превенция срещу електролитния дисбаланс Колко дни ще си на риба? Кога ще се мериш?
Снощи много четох в нета за Velocity Diet, т.е. някои хора издържат 28 дни на протеинови прахчета и пият фибри, рибено масло и добават малко смляно ленено семе. За мен това е жива инквизиция, няма да мога да издържа................. Но и не ми се налага чак толкова много. Но в този ред на мисли, предполагам, че ако издържа мога да се опитам и 7 дни на протеини. По-опитните тук ще ме поправят, ако греша и ако това би довело до забавяне на метаболизма.
Но за мойта лакомия само драконовски мерки трябват.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #420  
Стар 17th September 2008, 08:43
miira miira не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 109
По подразбиране

аз пъй ти препоръчвам сутрин си ядеш каквото исакш,после на тренировка някаква фитнес тичане става и след тренировката 6 чаши чай и после плод или заленчук през деня без тестени изделия и такива може сутринта малко но после не!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: задни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:06.