IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd October 2008, 09:40
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране Дневник на отслабващите 3

Здравейте дами! По случая, че вече издържаме близо 10 дни на режимите си без да се отказваме и се подкрепяме безрезервно, мисля, че заслужаваме да се нанесем в НОВА и ЧИСТИЧКА ТЕМА (без прегрешения) !!!
Ето и участничките в мача:
Engel / 19год. / 168см. / 66кг. /
Nevena_Mareva / 19год. / 168см. / 56.5кг. /
ioni / 17год. / 170см. / 53кг. /
Sabrina / 22г. 160/57кг
PUPA / 24год. / 176см. / 76кг. /
PeCinCe / 23год. / 152см. / 75кг. /
pogo / 44год. / 153см. / 77кг. /
monita_g / 23год. / 158см. / 50кг. /
kras4ence / 29год. / 160см. / 55кг. /

Ако съм забравила някой, моля подсетете ме и ще нанесем промените!
Позволявам си да цитирам едната от участничките, защото много ми хареса поста й. Надявам се да послужи за мотивация на всички останали и го слагам в първия пост на темата, за да можем да си го преглеждаме в слаб момент.

Всеки собственикна автомобил внимателно изучава множеството инструкции, ръководства по експлоатация, защото се грижи за своя любимец. Неизправните фарове и решетка незабавно се сменят: 'Така не мога а карам'. Защо тогава не мислим за себе си? С годините спокойно понасямме болестите на сърцето, стомаха, успокоявайки се, че те са скрити от очите на хората, а ние самите сме свикнали с тях. Грижите се за здравето си, обичайте се, отделете си време. Това не е пари. Времето си е време. То ще се прояви само при онези, които умеят да го използват добре за себе си, за децата си, за любимото си занимание, за здравето си и за свободното си време.

Чистита ни тема нека си я ползваме със здраве !

Линк към "Дневник на отслабващите 2":
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9256
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd October 2008, 10:36
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

за новата ни темичка - много добра идея Engel - само така. Нека да започнем "на чисто" пък да видим докъде ще я докараме но наистина нека тази наша цел не е за сметка на здравето ни...така че умната!!!!

До скоро ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd October 2008, 10:42
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Engel, къде ме забрави-29/160/55.

Аз от време на време се излагам с режимите, но за сметка на това пък никога не се отказвам.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd October 2008, 10:56
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Извинявай, не си беше дала данните
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd October 2008, 15:08
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте момичета Честита ни нова темичка и дано наистина е чиста и хубава, изпълнена с подкрепа, добри резултати и щастливи и стройни мацки Каквито сме си Обещавам от утре започвам да пиша само хубави менюта, че последните два дни не върви особено добре, но поне съм в добра форма Успех на всички и до утре. С вас съм
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd October 2008, 19:39
Sabrina Sabrina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте мацкивече стана месец от маита диетка и съм 3 кг. надолу не е ли малко очаквах повече.Не съм прегрешила нито веднъж кво става незнам.Ако хапвам плодове е сутрин и не всеки ден,наблягам на салатки,пиле,риба и яйца.Но дрешките са ми широки вече и това ме насърчава
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th October 2008, 00:30
Nevena_Mareva Nevena_Mareva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Sabrina,мисля че 3 кг са добро постижение.Поне щом си ги свалила с ядене ,а не с глад няма да си ги върнеш Продължавай напред!!
Моето меню за днес:
закуска:2 филийки хляб с кашкавал
обяд:500 г грозде
междинно:10 бадема+1 портокал
вечеря:голяма салата(1/2 краставица,айсберг,2 малки домата,царевица,боб) + 100 г месо
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th October 2008, 11:53
PUPA PUPA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 38
По подразбиране

Браво ,Engel,страхотна идея ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМИЧКА Нека с общи усилия постигаме резулататите си Аз мога да се похваля,че от миналия петък съм на моя си режим и вече съм 2 кг. надолу :P Незнам колко е добре,но по принцип много бързо свалям и качвам килограми . И един ден да не ям ,веднага съм с ок 500г. надолу Което не е мн добре,мисля .........,защото после като бумеранг всичко се връща....А иначе до сега съм хапнала :
закуска-2 филийки Бонус с топено сирене
междинна закуска-една зелена ябълка
обяд-печена рибка с малко сос (лимон,зехтин,горчица и магданоз)
ок. 1,5л. вода от сутринта
Това е засега,а довечера мисля да хапна задушени зеленчуци ........
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th October 2008, 11:56
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Pupa харесва ми менюто ти, но ще е още по-добре, ако добавиш и малко кисело мляко за следобедна закуска.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th October 2008, 11:59
PUPA PUPA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ioni
Pupa харесва ми менюто ти, но ще е още по-добре, ако добавиш и малко кисело мляко за следобедна закуска.
Да,и аз симислех ,че ще е добре,ако между обяда и вечерята хапна нещо такова..... Добра идея,благодаря ти :P Може да добавя и малко (ок 10) сурови тиквени семки Даммммммммммм
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:38.