IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1191  
Стар 4th February 2009, 11:05
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Само да кажа, че ще пропускам да ви чета менютата, че ще вземе да ми се преяде нещо
Почти на същият принцип и Аз не пиша тук и не чета много менюто Ви за деня ... Обаче към края на Февруари ще се отчета с -6 кг. свалени и готова за пролетта.....
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #1192  
Стар 4th February 2009, 11:20
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Аз по принцип за да избягвам преяждането, не ги чета много внимателно, че чак да мога да си представям чиния с храна, ами минавам като "скенер за лоши храни"
Момичета от форума на БГ-мама си свалих супер 5 и 10 дневно захранване. Мисля, че е много добро, ако има желаещи ще го напиша
MILI:Радвам се, че си сигурна във възможностите си, но защо -6кг? Не мисля, че човек като теб би допуснал да качиш толкова или просто искаш да имаш още по-различен човек в огледалото. Казах го така, защото колко по-слаб си - толкова повече се променяш на външен вид. Смисъл.. разбрахте ме

Някой знае ли дали могат да се смесват плодовете на едно хранене ? Аз ще хапвам през 2 часа с чаша чай, а няма да ги редувам. Евентуално ако можете да ме светнете дали намирате някаква разлика в редуването на чай с мед или хапване с преди или след това чай с мед?? Има много за четене, но бързам за работа и ако може някой да ме улесни
Отговори с цитат
  #1193  
Стар 4th February 2009, 11:30
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
MILI:Радвам се, че си сигурна във възможностите си, но защо -6кг? Не мисля, че човек като теб би допуснал да качиш толкова или просто искаш да имаш още по-различен човек в огледалото. Казах го така, защото колко по-слаб си - толкова повече се променяш на външен вид. Смисъл.. разбрахте ме
За жалост допуснах, от Лятото до сега са точоно 6 кг.
Тогава работех работа с много движение, спрях тренировките по тае бо, и не качвах, а напротив свалях- заради това което работех Ноооо смених работата с такава на която си се въртя на един стол по цял ден ....колата, работа, в нас, на вън, в кафе ......направо си се молех на килограмите........
Лошото, е докато се навия пак да тренирам.....още не съм....
п.п. Всъшност ми остават още 4 кг. , защото вече свалих 2кг.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #1194  
Стар 4th February 2009, 11:35
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Мислех да зарежа критиките ама не се стърпях...Engel, желая ти успех с новия начин на хранене който си решила да правиш, но мисля че на теб най-големия ти проблем е че нямаш достатъчно воля и търпение - почваш нещо, отказваш се бързо преди да си видяла резултат, почваш нещо друго - трето, пето, объркваш си организма още повече и оттам резултат - нулев.
Най- добре потърси диетолог ако смяташ че не можеш да се справиш сама, но той няма да ти каже нещо по различно отколкото всички ние тук по отношение на храненето...Като си дадеш парите обаче може да се стимулираш повече да пазиш дадения режим. Понкога така се получава.
Казвам всичко това с най-добри чувства според моите набюдения за теб и се надявам да не се обидиш. Успех ти желая, каквото и да решиш

на момичетата които празнуват днес. Много здраве, щастие и късмет ви желая и весел празник от мен!
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1195  
Стар 4th February 2009, 11:36
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

Честит рожден ден на hatred и на Деничка!!! Желая ви много здраве, успехи, любов и сбъднати мечти
Engel аз бих искала да постнеш захранването от бг мама или линка само
Отговори с цитат
  #1196  
Стар 4th February 2009, 11:41
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

MILI:Ти си знаеш цаката, ще се справиш от раз с тези килограми Ще чакаме да се похвалиш!!!
Bibi_82:Благодаря ти за искреноста, аз също го осъзнавам. Няма да се оправдавам за отказването. На някой им е лесно на някой не чак толкова. Съжалявам, че ви разочаровам с отказването си.
new_lady:http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=367091.60
Ето тук ги има най-долу на страницата, както и доста друга полезна информация.
Отговори с цитат
  #1197  
Стар 4th February 2009, 11:43
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Engel, сподели захранването.
Мини за няколко дни на плодове, ако искаш, но недей да гладуваш и да го правиш чак 10 дни. Какво количество плод на ден смяташ да изяждаш?
И аз ги правех тези "разтоварвания" на младини , ама вече хич не съм им привърженик.... Внимавай накрая да не приключиш озверяла и неможеща да контролира глада си.
Никога не съм можела да си контролирам апетита, докато не започнах да спазвам принципите на "Ултраметаболизъм". Ако искаш, пробвай с мен . За първи път в живота си се храня здравословно и не спазвам някой крайна супер диета и се чувствам спокойна и сита. А това мисля е най-важното.
П.С. Сега виждам, че си си разширила мнението .
От този чай с мед, приет самостоятелно, ще ти се качи адски бързо кръвната захар, оттам инсулинът, оттам гладът... и спирка няма... Хубаво е да се консумират бавни/сложни въглехидрати и то в комбинация с фибри (т.е., по-добре изяш цялата абълка, отколкото да изпиеш само сока й), както и да са в комбинация с протеини, за да се намали скоростта на усвояването им (на въглехидратите). Ще рече, че ябълка с няколко сурови бадема е добър избор. Така ще контролираш инсулина, оттам и чувството на глад.
Хубаво е на закуска да имаш протеини, хубаво е на вечеря да имаш ОСНОВНО протеини...и да ядеш по 5 пъти на ден, за да поддържаш нормални нива на кръвна захар/инсулин.....
Освен това, не приемаш ли белтъчини, ще свалиш основно от мускулната маса. Организмът има неприятното предпочитание, слабее ли, да се придържа към мускална маса и течности, пълнее ли, да трупа мазнини.. ... Очевидно е по-лесно ....
Т.е.....не се мъчи с плодове и мед повече от разтоварващи ден-два, ако все още мнооого държиш!
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #1198  
Стар 4th February 2009, 11:53
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Izabo:Ако си взема протеин на прах дали ще предотвратя рязкото качване на кръвната захар?
Аз смятам неограничено количество плодове да ям в началото и момичета не ме разбирайте погрешно, но казах 10 дни в най-добрият случай, но също и на 1 ден ще съм доволна, защото ще е постижение за мен.
Бих пробвала с теб Izabo, но ми писна да пробвам искам да да свърша нещо вече. Сега осъзнах, че има точно 10 дни до Св. Валентин и имам възможност да направя 5 дни плодове, 5 дни захранване или 10 дни плодове и да почна да се захранвам 2 дни след това, защото ще съм извън града с моя приятел и ще ме гледа като полезно изкопаемо като изкарам 1 списък със захранване и да ям само зеленчуци на пара Пък и ще ми трябват сили за други работи Кой вариант мислите, че е по-удачен?
Отговори с цитат
  #1199  
Стар 4th February 2009, 11:58
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

разгледах им темата и наистина вадят поразителни резултати, но ме е страх от 2 неща: 1) аз изкарах миналата седмица един ден на плодове и вечерта в 12 вече ми се ревеше зверски и 2) после след захранването дали не си връщат килограмите?
Отговори с цитат
  #1200  
Стар 4th February 2009, 12:05
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Дарлинг , аз също вече не искам да "опитвам", а да успявам . От 100 години опитвам вече... Така ми се изплъзна от устата, беше предложение, още не те чувствам досастъчно близка, за да ти заповядвам . Можеше да кажа, "Започвай с мен! "....
Сега излизам, но възможно най-скоро ще пиша по-подробно, може и на лични, да не отегчаваме аудиторията , какво ме накара коренно да променя мисленето си и защо съм убедена в този начин на топене на килограми .
Пак да кажа, че доскоро благославях диети само на трева или само на плодове, или само на месо, или само на вода...
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:45.