IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1281  
Стар 9th February 2009, 09:54
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Е за месото какво има да си гузна? Ние още малко ще започнем да съжаляваме, че сме изяли не 1 ами 2 домата Няма нужда от вманиачаване, защото са ми слабички нервите. Обичам банани и при положение, че 3/4 от деня ми е на плодове, мисля, че мога да си позволя един. Гледам да не прекалявам с тях, тъй като са много хранителни и разяждат ... това ми е направило впечатление. Вече ми писнаха бананите и ябълките и смятам да наблегна тази седмица на кивита и портокали Пожелайте ми успех!

punk_girl:Аз мисля, че менютата са ти добре. Хапвала си яйца, месо, зеленчуци и плодове. Това мисля, че е супер :P Вече колко кг. свали и колко останаха? Който си няма линийка и по-трудно го запомням за което се извинявам
Отговори с цитат
  #1282  
Стар 9th February 2009, 10:36
punk_girl punk_girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 106
По подразбиране

Engel -Успех със стартирането на новата плодова седмица възхищавам ти се ,че можеш да изкараш толкова време на плодове само.Мммммм кивитата и портокалите са страхотна идея вкъщи купата винаги е пълна и май само аз си ги ям .Иначе съм свали 2 кг остават още 6 сега съм 57 трябва да стана 51 .
Закуска-2 варени яйца ,полвин кофичка кисело мляко и чай
Обяд-мисля да си задуша зеленцуци и да си направя някакво сокче
Следобед-Морков( нося си в даскало колкото и смешно да звуци)
Вечеря-ще мисля все ще е нещо с риба и някаква салатка.
Отговори с цитат
  #1283  
Стар 9th February 2009, 22:13
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Аз днес си ядох каквото искам
Отговори с цитат
  #1284  
Стар 9th February 2009, 22:48
punk_girl punk_girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 106
По подразбиране

На мен плановете ми за риба и салата се провалиха понеже свърших училище много късно и като се прирах бях като парчал добрече майка ми беше помислила и за мен и беше направила картофена яхния е не е от най-полезните но е по добрия вариант от пържени картофки и кюфтенца.Та вечеря
Таратор,Картофена яхния и купичка крем на Д-р Юткер .
Отговори с цитат
  #1285  
Стар 9th February 2009, 23:17
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

И днес менюто ми не е никак примерно- станах в 6 сутринта /имах ангажименти/ и към 10:30 бях прегладняла, та започнах деня с тежка закуска.

Закуска: 2 филийки хляб; 1 омлет; 1 домат; фреш от нар
Обяд: малко печен калмар; фреш от грейпфрут
Вечеря: 5 сухара намазани с Philadelphia; 2 домата

Утре ще е по-добре, важното е да не се отказваме!
Отговори с цитат
  #1286  
Стар 9th February 2009, 23:45
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Да, няма отказване. Аз съм много зависима от емоционалното хранене и днес ми беше такъв ден, но утре fresh start Резултатите си ми стоят -1.5кг. Няма начин да ги кача за един ден :P Успех на всички утре.
Кофтито е, че всички отслабнаха и темата се изпразни
Отговори с цитат
  #1287  
Стар 10th February 2009, 08:39
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

marie_claire, как приготвяш калмарите ? Реших да си направя салата от варени калмари , но се получиха доста жилави Доколкото съм чувала, важното при тях е точната преценка на времето за термична обработка, която аз очевидно не съм направила

Обичам салата от морски дарове, но искам да избегна нишестето в суримито.

Между другото, принципът "един ден се тъпча, после два дни съм на диета, после още един ден се тъпча и три дни съм на диета" и т.н. води до това, че в един момент и десет дни диета не стигат,за да се смъкне дори един килограм. И да не забравя, това влачи след себе си бавно напълняване. Казвам го от личен опит. Аз практикувах този режим около три - четири години, за които напълнях с общо 5 - 6 кг. и през които обърках метаболизма си дотолкова, че после ми бяха нужни месеци, за да стигна до състояние, в което не пълнея и от "въздуха" .
Отговори с цитат
  #1288  
Стар 10th February 2009, 10:22
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

hatred, калмарът го ядох в един ресторант. Вкъщи трудно ще запретна ръкави да си готвя нещо по-сложно от зеленчуци на пара Права си затова, че не е хубаво човек да преяжда, после да гладува, но е много трудно постянно и завинаги да се откажат някои храни. Та гладуването е моят начин, когато хапна шоколад, това да не ми се отрази. Другият вариант е да си продължа диетата все едно нищо не е станало. Може би така е по-добре.
Отговори с цитат
  #1289  
Стар 10th February 2009, 10:33
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Отговори с цитат
  #1290  
Стар 10th February 2009, 10:36
Деничка Деничка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Оп ето и мен Тези дни не съм писала,защото си хапвах доста и то от забранените неща Днес мисля да карам полека Така като чета май всички сме започнали да прегрешаваме тея дни,но трябва да се вкараме в правия път
Днес денят ми започна с обичайното кафенце с мед и мляко
__________________
I hear and I forget.I see and I remember.I do and I understand.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:24.