IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1331  
Стар 13th February 2009, 10:34
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Добро утро и от мен!По повод изварата - аз си купувам от Пикадили. Не знам дали си я правят те, щото е в някакви голями тави и си вземаш колкото искаш, но е обезмаслена и много вкусна.
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #1332  
Стар 13th February 2009, 10:34
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
Пършевица. И гледам да е твърда иначе не я купувам. Веднъж във Фантастико упорито си купувах от старата партида, въпреки че вече бяха заредили следващата (по-срока на годност се ориентирам ), защото новата ми се виждаше водниста. Четох някъде, че истинската изваря трябва да е рохка, да седи на леки бучки, да не е пихтиеста.
Izabo, това все едно съм го писала аз. Точно поради факта, че от както се запролети и постопли, във Фантастико вече няма твърда извара "Пършевица" се захванах да търся алтернативи ... Иначе и според мен тя има най - автентичен белтъчен вкус, освен това е засищаща, което е показател, че е с високо съдържание на протеин.

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Тази извара не е диетична, но е ултра-мега вкусна.
И аз съм си правила такава извара и за мен тя е едно от най - вкусните неща на света Но ми се струва, че по - голямата част от млечната мазнина се задържа в нея

Сега може да кажа голяма глупост, защото съм срещала противорчива информация по въпроса ... Така приготвената извара се нарича млечна и технологията на приготвянето и няма нищо общо с тази на суроватъчната извара. За жалост, в резултат на това и вкусът никак не е идентичен
Отговори с цитат
  #1333  
Стар 13th February 2009, 11:40
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добро утро и от мен
И аз стартирам с кафенце Немога да се включа в темата с изварата, защото рядко си купувам една много хубава.. обаче не й помна името. Помня само, че етикета беше в синьо и зелено
goldish:Успех и чакаме във Вторник да се похвалиш в отлични резултати.
А мойте резултати си ги паза още... едно свалено килце Не наблягам толкова упорито на плодовете, но гледам да се придържам към плодове и кисело мляко през деня, а вечер ям риба две поредни вечери и зеленчукова салата. Все още няма резултат /освен -1кг. /

Хубав и отслабващ ден на всички
Отговори с цитат
  #1334  
Стар 13th February 2009, 20:20
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Здравейте отново момичета, и аз се отклконих от диетата в последните 2 дни и затова не съм писала. Менютата ми не бяха диетични и затова реших, че няма смисъл да пиша- ядох шоколад и повечко филийки хляб. От утре отново започвам режим и пак ще се изповядвам всяка вечер.
Отговори с цитат
  #1335  
Стар 13th February 2009, 21:45
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Аз съм най - сбърканата тук явно
Споделям менютата си по - скоро ако съм прекалила с нещо, отколкото ако всичко е било в норма

Между другото, имате ли по - голям апетит непосредствено преди цикъл ?
Отговори с цитат
  #1336  
Стар 13th February 2009, 22:27
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Аз съм най - сбърканата тук явно
Споделям менютата си по - скоро ако съм прекалила с нещо, отколкото ако всичко е било в норма

Между другото, имате ли по - голям апетит непосредствено преди цикъл ?
Щом сме решили да отслабваме, не е добре да си похапваме скришом, но след като диетите изключват шоколада, какъв е смисълът да пиша тук, че ям шоколад. Някой ще каже: "Вие отслабвате ли или какво?"
Относно апетита, моят много се е увеличил през последните дни и може би точно цикълът е причината. Знам ли как да се оправдая?! От утре, обаче отново съм на диета, не ме интересуват никакви празници!
Отговори с цитат
  #1337  
Стар 13th February 2009, 23:49
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

marie_claire, наистина, целта на писателстването ни във форума е да си помагаме - на себе си и взаимно. Права си, че няма значение как точно го постигаме - чрез споделяне на прегрешенията или на примерните менюта.

И аз съм забелязала по себе си, че в края на втората половина на цикъла освен по - нервна, по - напрегната и по - подута съм и по- гладна

Значи успех от утре

Така или иначе празникът, който предстои, хич не предполага много ядене.

Сега да се оплача - аз ще трябва да го отложа за следващата събота, тъй като няма начин да си отложа изпита по теория на вероятностите и статистика
Отговори с цитат
  #1338  
Стар 14th February 2009, 09:01
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Сега да се оплача - аз ще трябва да го отложа за следващата събота, тъй като няма начин да си отложа изпита по теория на вероятностите и статистика
Ауууу, бльок Сега кажи,ч е е при Цецо-Мъглата

За протокола - в деня преди да ми дойде ям и все съм гладна. Докато съм неразположена спира да ми се яде. Като ми мине, минавам към нормален режим.
От 2-3 дни обаче много ми се яде Може би защото си стоя в къщи Ужас просто
Отговори с цитат
  #1339  
Стар 14th February 2009, 11:17
Аватара на UnknownGirl
UnknownGirl UnknownGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Мацки, привет!

Отчитам се след доста време, гледам темичката се понапълнила, което ми е допълнителен стимул
Спрях Дюкан, защото не издържах месото, но горе долу продължих на този принцип на хранене с повече заленчуци. Никакво сладко, което преди ми беше проблем. След спирането свалих килограм и продължавам да свалям. От две седмици съм болна и за 4 дни в леглото смъкнах 3 кила. Това не е добре, но ги отчитам и тях.
Сега съм на нормалните си килограми, но съм решила, че като съм влязла в ритъм, ще преборя и още някой и друг.
За ядене през последната седмица не мога да дам отчет, защото по-скоро се храня насила заради хапчетата...
Успех на всички, много ви се радвам!
Отговори с цитат
  #1340  
Стар 14th February 2009, 11:44
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Здравейте и от мен. Вчера ядох: кисело млако с дюканско кексче, пилешка пържола, извара, 2 чащи мляко с нес, едно какао, яйце с извара на микровълнова и още пържола.
Приятен и усм,ихнат ден!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:12.