IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 21st November 2013, 20:31
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

***

Последно редактирано от unusual : 24th December 2013 на 21:09
Отговори с цитат
  #52  
Стар 21st November 2013, 20:35
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

Забравих да кажа, че всички вие много ми помагате. Когато пиша нещата, които мисля и чувствам и чета вашите мнения, осъзнавам всичко много по-добре. Благодаря ви!

Последно редактирано от unusual : 21st November 2013 на 20:50
Отговори с цитат
  #53  
Стар 21st November 2013, 23:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ние също ти благодарим, че ни сподели всичко това и лично аз научвам страшно много от подобни истории, това че давам мнение не значи, че всичко ми е ясно и внимателно чета всичките коментари, които са много ценни и поучителни.

Може би не си разбрала това което казах, дали си помислила и за неговите чувства, макар и да съм се обосновал ти явно си го разбрала по друг начин. Не става въпрос за това дали той ще страда или не, а по скоро за това, ако той продължава да има силни чувства към теб и ти допринасяш за това, така по трудно ще се откъснеш от него.

Той винаги ще те търси, ще иска да те вижда, а на теб това ще ти пречи, ти трябва да гледаш напред. Ясно е, че във теб винаги ще тлее тази любов и това "въгленче" ще изгасне чак когато ти откриеш друг мъж, който ще обичаш по същият начин, както и той теб.

Ти просто не познаваш мъжете, не всички са еднакви, но повечето "сме" егоисти, такива "сме" по природа. Дали това момче ще разбере, че е добре за теб и за твоето щастие ако те остави и те избягва и по този начин да изгасиш по лесно тази невъзможна любов и да откриеш друга.

Аз ти гарантирам, хващам се на бас дори, че ти ще откриеш друга пак толкова силна любов и то от мъж който ще е готов да влезе в огъня заради теб, който няма да го е страх и ще се бори за твоето сърце !
Ти наистина заслужаваш такъв мъж и аз ти пожелавам да откриеш тази любов и този мъж да те гледа като цвете и никога няма да не те наранява !
Отговори с цитат
  #54  
Стар 24th November 2013, 04:28
blackman blackman не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 1
По подразбиране трудностите при изневярята

Здравейте!
Трудно ми е да споделя в мента каква е цялата история но в общи линии
е следната:

Проблемите почнаха когато жена ми си махна спиралата.
Започнах да правя секс със страх. Тя не искаше да сложи спирала пак
не искаше да взема някакви противозачатачни хапчета не искаше дори и презерватив да слага. При това положение страха беше във мен.
Твърдо заявяваше да я пазя тоест да не свършвам вътре но от това се роди
синът ми. От тоя моя страх спряхме да правим секс. (Разбира се че искам още деца освен двете които имам но проблема е със парите разбира се и жилището) Тя седи по цяла вечер във фейса и това е от 2-3 години там си пише с много хора разбира се и със свалячи и на мене я ми каже някоя дума я не и на мене ми беше много тежко. Един ден както си седях на работа се сетих че бях инсталирал една програма за отдалечен достъп и тогава дойде часът на истината. Макар и да беше лошо качеството на екрана само от две думи разбрах че докато съм на работа тя по скайп си пише и говори с любовник и то твърде интимни неща. На следващия ден пак влезнах тогава видях че тя си пише с друг и твърди че го обича и какво ще направи с тялото му и така на татък. На третия ден тя без малко да ме хване защото тази програма не става за следене. Разрових се в нета за няколко дни и отрих една която е триал но върши страхотна работа. Инсталирах я на лаптопа и с нетърпение очаквах да видя какво става. Самата програма прави снимки на декстопа и записва всяко натискане на клавишите. От там научих паролата от феса започнах да следя какво си пишат но в един момент изчезват от фейса. Досетих се че са в скайпа но нещо не успявах няколко дена да разбера паролата. През това време жена ми (или жена ни) ми поиска таблет който можех само аз да взема от един от операторите. Казах и защо не ще ти взема в изблик на умопомрачение след като се съфирясъх разбрах че съм допуснал голяма грешка. Край на следенето на лаптопа вкарах си страшен автогол.
Но докато го купя минаха няколко дни и аз успях да науча паролата и на скайпа. Започнах пак да търся във фейса програма за таблет но такава програма няма но успях да намеря друга която е безплатна и можеш да следиш къде се движи таблета заедно със собственика което за мен бе добре дошло по всяко време знаех къде е и така разбирах къде е защото тя издебваше че съм на работа. Продължавах да влизам в профилите и ида чета какво си пишат когато даже съм в стаята(Това не е ли голямо нахалство). Десет дена не можех да си намеря място но пред нея се държах някак и от децата се криех но ми беше страшно трудно. Един неделен ден тя ми каза че отива до близкия град за да се поразходи. Това беше сюблимния момент усещах че ще се срещнат и знаех от прочетеното чене само се срещат а и здраво се любят по няколко пъти на ден. И в место да видя аз че тръгва в тази посока за града тя отива точно в другата посока и стига до друг град със влака. Разбира се прекара там 6-7 часа в един блок и разбираемо е какво правят. Като се върна и през следващата седмица натисках по най-любещия начин но така не можах да достигна до целта поради една или друга причина. Тази седмица отиде за събота и неделя уж при някакъв роднина процедурата е същата.
Така ни минават дните тя си пише и ходи при него и се любят до полуда
а аз ги следя и плача защото сърцето ще ми се скъса.
Така скъпи колеги и колежки ако искате да разберете как да проследите своите неверни половинки пишете ми на blackman7005gmail.com ще споделя с вас начините и програмите за следене.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 24th November 2013, 10:44
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Аз само не разбрах защо продължаваш да живееш в този ад и до кога???
Отговори с цитат
  #56  
Стар 24th November 2013, 11:44
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
Аз само не разбрах защо продължаваш да живееш в този ад и до кога???
Напълно съм съгласна с мнението на Хера. И второ, благодаря за програмата, но никога не бих се възползвала от нея. Като не знам няма и да страдам.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 24th November 2013, 12:48
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

реклама на програми за следене ли е това ся не разбрах
Отговори с цитат
  #58  
Стар 24th November 2013, 13:50
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
реклама на програми за следене ли е това ся не разбрах
Tова е точно от любимите ми логически задачки и от прочетеното още на пръв прочит мога с голяма степен на сигурност да кажа, че това може би не е просто някаква реклама, а нещо много по сериозно. Този човек на "драго сърце" и на "добра воля" ще отдели от времето си макар и сърцето да му е разбито на пух и прах, но ще "помогне" на други хора, да изловят своите половинки ако кръшкат и да си поплачат и те.

С негова помощ ако историята е фейк, той ще има достъп до вашите компютри от които ще измъкне пароли и всякакви лични данни. Още от начало ми се струва доста съмнително това, за страха от секс със жена си, защото тя не искала да забременява и не трябвало да свършваш в нея. Ами много двойки правят така секс и ми е трудно да повярвам, че поради тази причина си спрял да правиш секс със жена си !

Разбира се никога няма как да съм на 100% убеден, че това е скалъпена история и опит за измама, които са ежедневие в интернет ! Ще прочета пак историята и в последствие ако изскочи нова информация ще мога да съм по категоричен, дали казваш истината или ни забаламосваш !

Последно редактирано от Pufpaf : 24th November 2013 на 14:54
Отговори с цитат
  #59  
Стар 26th November 2013, 22:41
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
реклама на програми за следене ли е това ся не разбрах
Точно това е
Даже много по-сериозно, както казва Пуф, това е жив скам!

Последно редактирано от titi1 : 26th November 2013 на 22:43
Отговори с цитат
  #60  
Стар 27th November 2013, 09:50
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
реклама на програми за следене ли е това ся не разбрах
А де, какво е? Щото аз нещо не можах да се вържа на историята, пък и толкова кофти за четене е написана ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изневяра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:48.