IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd May 2019, 10:25
Liliannn Liliannn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2019
Мнения: 2
По подразбиране Има ли оперирани при др.Михаил Скерлев

Здравейте,нова съм във форума,но следя всички теми за пластичната хирургия от дълго време тук.Предстои ми смяна на импланти,които са поставяни при др.Ильо Стоянов преди 2г.,поради изтегляне на марката импланти от Европейския пазар,поради липса на маркировка,която налага подмяна на този вид текстуриран имплант на Алерган(Макган),заради агресивната връзка между импланта и тъканта.Бях на консултация при няколко пластични хирурга,включително и доктора,който ми ги е поставял,но не съм сигурна в избора си.Като цяло не мога да кажа,че съм особено доволна от резултата,който е при мен,малки импланти,голямо разстояние между тях,набиране в страничната част на гърдите и за това не ми се иска отново да ги сменям при него.Аз съм с 325сс капковидни.Останах очарована от др.Михаил Скерлев,който изчете и си ксерокопира епикризата от операцията,както и последното мамографско изследване,показа ми как бих изглеждала,обясни ми подробно за имплантите,което до сега не ми се случи нито при Н.Георгиев,нито при И.Стоянов.Бих искала да попитам някой дали има отзиви за този лекар?Благодаря ви,важно за мен
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd May 2019, 09:09
petq.taneva petq.taneva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Доста интересно. Аз специално не съм запозната с този хирург, нито съм чувала за него. Според мен преди да се подложиш и то за втори път на такава операция е хубаво да поискаш да видиш резултати директно от него и да обсъдите какво ти харесва и какво не, какво е постижимо и какво не. Махането отнема и от жлезата до колкото разбирам и това още повече променя ситуацията. Защо не пробваш в Турция, мисля, че там има по-добри специалисти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиопериранипридрМихаилСкерлев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:15.