IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 25th February 2010, 07:32
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Добро утро Аз пък съм ранна и се готвя за лекции Днес са ми до 16 часа Ще си мъкна пак ябълките и ще хрупам в университета Сега ще хапна препечена филийка Вита+нещо-сирене или лютеница може би :P
Лек и успешен здравословен ден !
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #692  
Стар 25th February 2010, 16:48
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Ice Cream, имам два проблема с тебе.

Първо, никът ти ме подтиква към прегрешения.

Второ, тия филийки където ги описваш със сиренце и лютеница пък и вита хляб отгоре, ме карат да слюноотделям два часа след като съм ти чела постовете.

Само да си кажа де

Шегичка Ама вярно си умирам за пълнозърнест хляб със сиренце и лютеница...

Сега да се оплача- днес баба ми цял ден готви баници и сърми и разни вкусотии за майка ми, защото утре ще и пращаме колет. Аз реших да избягам на пазар и после на фитнес, че то не се търпи! На всичкото отгоре пече и семки, а аз обожавам домашно изпечени топли семки, без солта от магазините... мммм Хапнах си десетина...

Иначе чак сега, след близо половин година диета, се сетих че мога освен таратор и кисело мляко с трици, да си направя и снежанка! Купих две кофички Елена 2% и ги изцедих, разделих си снежанката на два пъти, така се получава по една кофичка на ден. Сложих няколко шипки смлени орехи вътре и стана божествено вкусноо!

А тъпият кантар днес реши да се смили над мен и показа 600гр надолу. Сега съм 90.9 и съм обратно във формата си от декември месец! Нямам търпение да се махне омразната девятка, че на 17-ти април има сватба на близки роднини и мама ми е купила една къса бяла рокличка, много сладка и в момента даже ми стои прилично, а след месец и половина ще бъда убиец с нея
Отговори с цитат
  #693  
Стар 25th February 2010, 18:09
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Момичета, имам проблем и не знам къде да постна въпроса си, знам че не е за тази тема.

Значи наскоро забелязах, че кожата ми на някои места е станала по-отпусната и суха. Около коремчето малко, и по гърдите по-осезаемо, може би защото ми се струва и че са понамаляли малко .. незнам, така ги усещам.

Та мисълта ми - пиете ли нещо за кожата, някакви добавки? Или мажете ли с нещо? Какво ви помага кожата да си запази еластичността в процеса на отслабване?
Отговори с цитат
  #694  
Стар 25th February 2010, 19:51
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Sine,само да вметна,че никът ми е напълно случаен-просто се чудих какъв да е и това ми хрумна Разбира се,че обичам сладолед,но умерено Сега като се замисля едно лято си спомням може би преди 3 години всеки ден ядях поне по 1 сладолед и то ако не от тия големите Колизеум на делта,някакъв подобен И не напълнявах,а дори отслабвах Та сладоледа е добър заместител на шоколада през лятото И на апетита ни за сладко
А относно филийката Вита+лютеница (това ядох днес сутринта)-защо на теб ти е проблем да хапваш това сутрин ? Вкусно е,а и не е калорично Една филийка Вита=64 калории+тънък пласт лютеничка има няма 100 калории
И да си отчета вечерята,която хапнах преди малко-пилешко филе (100 грама може би) с разнообразни зеленчуци както винаги :P
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #695  
Стар 25th February 2010, 19:52
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Аз имам стрии на корема и те жестоко започнаха да си личат, така се мажа с червения крем на Дева. Води се стягащ и отслабващ, евтин е, доста пари като си го нанесеш, но да ти кажа има ефект... витамини за кожата не пия, само общите витамини, но според мен ако тръгнеш да пиеш специални витамини за кожата, вземи отиди на лекар да ти предпише някои хубави, защото пазарът е заринат с хапчета за хубава кожа и нещата са доста съмнителни...

Моето меню за днес:
11:30- половин манго
13:30- половин манго
16:30- омлет от две яйца, половин чушка и половин глава лук без мазнина
порция снежанка без мазнина
20:30- купичка зелен фасул с малко зехтин в него
няколко лъжици кис мляко за сос
Отговори с цитат
  #696  
Стар 25th February 2010, 19:56
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Ice Cream шегувам се

Аз обожавам сладолед, ям го и зиме, и лете и то по много и ще е ужасно това лято как ще му устоя, може би ще си позволя два-три пъти, защото просто много го обичам. А иначе наистина даже има сладоледена диета, така че нищо чудно че си отслабвала като си яла колизеум :P
За филийката с лютеница- ами аз хляб в момента изобщо не ям, само по един-два сухара, но много рядко. А лютеницата съдържа захар и я избягвам. Плюс това вкъщи има останало само още едно бурканче домашна и ми е жал да го изям Няма да видя нищо от нашата прекрасна домашна лютеница чааак до септември месец... А по време на диета лютеница от магазина просто забрави да си разреша.
Отговори с цитат
  #697  
Стар 25th February 2010, 20:12
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Знам,че се шегуваш споко...аз обяснявам за протокола
Иначе ям лютеница от време на време..какво да направя,че има захар.. А и колко да има-малко е Не е като да е шоколадова вафла А и и още 2 кг да сваля ще съм доволна...не са ми голям зор Майка ми до преди малко като ме гледаше как хапвам пилето със зеленчуци ми обясняваше,че съм много слаба вече и трябвало да спра с тая диета..да не стана слаба както един път (40 кг) И така Даже се глася да излизам тая вечер и може би ще пия бира-2
:P Пък утре отивам на фитнес
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #698  
Стар 25th February 2010, 21:13
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Ех, завиждам ти- само още 2кг... хапвай си лютеница спокойно- на теб малко ти остава, а аз както го смятах като сваля тия 11 от линийката, ще трябва да сваля още 19 Наслади се на бирата :P
Отговори с цитат
  #699  
Стар 25th February 2010, 22:16
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Аз със стриите нямам проблем, при мен се позаличиха доста от маслата,които ползвам.

Явно ми трябва стягащ лосион, както казваш ....
Отговори с цитат
  #700  
Стар 26th February 2010, 12:15
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Добро утро момичета!
Sine,снощи не пих бира,а джин с тоник Около 150-200 грама джин омотах А преди да изляза към 22:30 хапнах 3 бисквити от тия на Нестле с масло А тая сутрин кантара показва половин килограм надолу...направо не мога да повярвам
Сега ставам,правя си черен чай и имам някакви сушени плодове-сушени фурми без костилка и без добавена захар и сушен ананас и манго и папая и мисля да хапна една фурма,парче ананас и парче папая сушени и бягам към фитнеса
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:22.