IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 6th October 2007, 17:21
mwraki mwraki не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 107
По подразбиране

Вече няколко пъти посещавам тренировки по тае - бо и съм изключително доволна Имам си тръпка към динамичните спортове с музика, тъй като преди време съм тренирала аеробика и сме участвали с клуба по аеробика от Хасково "Виолена Спорт" в аеробик маратони, които сме печелили Но беше преди доста време. След това съм се занимавала със фитнес, а и обожавам джогинга
Тае-бото ми се отразява супер, изхвърлям си отрицателната енергия в залата, което за мен никак не е маловажно, понася ми добре, потя се, забавно ми е, музиката е яка Но най-голяма роля според мен изиграва инструктора, защото те мотивира, поддържа темпото и интереса Поради това смятам, че тае-бото е най-добре да се играе в група След тренировка излизам изтощена физически, но психически просто летя Не пропускам тренировка даже когат съм супер уморена Само трябва да си взема наколенки, че от толкова кикове колената понболяват малко
__________________
Fortes fortuna adiuvat !
Отговори с цитат
  #232  
Стар 7th October 2007, 20:17
mwraki mwraki не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 107
По подразбиране

Мога ли да пия някакъв фатбърнер или Л-Карнитин преди тренировката по тае-бо и ако да, какви точно ?

Needless to say, искам да сваля някое килце
__________________
Fortes fortuna adiuvat !
Отговори с цитат
  #233  
Стар 7th October 2007, 22:07
nepi nepi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Бургас
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
svetli
Аз имам въпросния микс, но не знам как мога да го кача в интернет. Единствената възможност за която се сещам е ДС++, но ти ми пиши на ЛС да се разберем.
ще съм ти много благодарна ако се разберем да го шернеш в ДС [/quote]


Леле, много съжалявам... чак сега виждам това мнение. Та, ако някой още иска въпросния микс да казва, може и по скайп да се разберем да му/й го пратя.
Отговори с цитат
  #234  
Стар 10th October 2007, 09:30
galaxy galaxy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mwraki
Мога ли да пия някакъв фатбърнер или Л-Карнитин преди тренировката по тае-бо и ако да, какви точно ?

Needless to say, искам да сваля някое килце
можеш да пиеш фетбърнар,най-добре течен вариант .На пазара има много марки,виж коя ще е приемлива като цена за теб
Отговори с цитат
  #235  
Стар 10th October 2007, 23:32
i LovE nAthAn i LovE nAthAn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 132
По подразбиране

Аз предпоцитам тае.бото ефективно забавна и може да се прилага в домашни условия.На фитнес ходя в Сряда и Петък за 1 час и полвина защото нямам време .
Отговори с цитат
  #236  
Стар 21st October 2007, 10:41
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Аз пък не мога да си правя тренировките по тае бо у дома Незнам защо,може би аз сама себе си не мога да се мотивирам,знам ли
Но виж в залата е друго нещо, хем е по- забавно с други хора.Хем имаш точно определен час, в който трябва да си там и няма лабаво.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #237  
Стар 21st October 2007, 21:19
mwraki mwraki не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Аз пък не мога да си правя тренировките по тае бо у дома Незнам защо,може би аз сама себе си не мога да се мотивирам,знам ли
Но виж в залата е друго нещо, хем е по- забавно с други хора.Хем имаш точно определен час, в който трябва да си там и няма лабаво.
В залата е друго, аз също не мога вкъщи Особено като вземем да ритаме и треньора да ни надъхва
__________________
Fortes fortuna adiuvat !
Отговори с цитат
  #238  
Стар 22nd October 2007, 09:38
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Мен пък Били Бленкс ме надъхва like no other!!!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #239  
Стар 22nd October 2007, 13:03
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Едно е да го виждаш на живо, друго е да ти се блещи от компютара. Можеш да му кажеш всичко, нали е само на мониторчето и не те чува......например майна... ти... я да си почина .............
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #240  
Стар 22nd October 2007, 14:17
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Едно е да го виждаш на живо, друго е да ти се блещи от компютара. Можеш да му кажеш всичко, нали е само на мониторчето и не те чува......например майна... ти... я да си почина .............
Разбира се това е индивидуално... пък и то ако си несериозен... можеш да си намериш причина да спреш или да се откажеш при всяка ситуация... аз лично знам, че когато тренирам с Били, ще дам най-доброто че и повече... не ми трябва група и инструктор "на живо" че да не се отказвам от срам или някви други социално-обусловени подбуди...
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:04.