IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th July 2006, 13:39
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аиде стига сте се извинявали Какво стана сега в крайна сметка,има ли някой информация,че и на мен ми стана интересно
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th July 2006, 14:03
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Липофилинга е един изключително популярен и много модерен метод за така нареченото моделиране на лицето по желание на пациента! Разработен от американския естетичен хирург Колеман. Метода се състои в това, че със специално разработени от Колеман инструменти се взема мастна тъкан и малка част колаген от друга част на тялото, където обикновено тези тъкани са в повече /например корем/. Този така наречен мекотъканен коктейл се обработва по специфичен начин и след това се инжектира пак с помощта на каннюлите на Колеман в области на лицето, ръцете или други части от тялото за промяна на тяхната форма. По този начин могат да бъдат направени скули, да се запълни така нар. “вгъната брадичка” или да се оформят нови устни.
Предимствата на метода са, че се използва собствен материал, който не алергизира и не причинява проблеми с приемането на материала от организма. Обработените по този начин райони, но лицето или тялото само след 7 - 10 дни са нормални на вид и много подмладени. Кожата е изпъната и бръчките са изчезнали. Трайността на ефекта в повечето случаи е около 10 – 15 год. За съжаление този метод не подходящ за оформяне на бюст, защото има много голяма опасност от асиметрия и образуване на неравности.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th July 2006, 14:25
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

уоу!не знаех, че стои толкова много! мислех, че се абзорбира след няколко месеца! звучи ного хубаво за устни и скули. мерси за инфото loly
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th July 2006, 14:27
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Изглежда уголемаването на бюста по този начин не е много популярен но не е и невъзможен,намерих и 2 снимки:
http://www.youngerlook.com/photos_bambi.html
http://www.ashbrookeadelaide.com.au/...3b2492c8fa598c
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th July 2006, 14:31
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

ама май трябва да имаш доста тлъстинки за да ти се напълнят добре гърдите
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th July 2006, 14:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами така като гледам втората бая са я изсмукали,а на циците почти не се забелязва разликата.Освен сега да почна да дебелея и като кача поне 10-15 кила,тогава да ходя да ми сложат цици То иначе с мойте мижави 3 кила,дето имам да свалям,доникъде няма да я докарам
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th July 2006, 14:43
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

не е невъзможен разбира се, в България се прави отдавна, аз затова попитах дали има пробвали, рискът при метода е нулев, просто трябва да се напълнее яко
самата процедура е два пъти по- евтина от имплантантите, но ефектът е индивидуален, тъй като кръвообращението на гърдите било голямо и не се знае колко от вкараното количество ще се абсорбира.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th July 2006, 14:47
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

А кой в България го прави?Защото не съм чувала досега,а и по сайтовете на хирурзите не съм го виждала като възможен вариант
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th July 2006, 18:41
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Липофилингът става добре за малки зони, за цялостно уголемяване на гърди не е добра идея. Изпробвано е, но не мога да ви цитирам кога и от кого. Не толкова че ще има лош резултат, колкото по-скоро малък ефект
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th July 2006, 19:45
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:22.