IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd June 2012, 02:58
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_dreams Виж мнението
Лудите клавиши, някак си не ми се чака да остарея, че да стана красива )
Не си разбрала какво имам предвид. Точно изострянето на лицето прави хората да изглеждат по-стари. "Бузките" смекчават лицевия израз. Ти имаш хубави скули, няма нужда да се разваляш, при положение че може резултатът да е незадоволителен. Но все пак ти си решаваш. Ние само даваме мнение. Моето е, че и така си чудесно момиче
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd June 2012, 08:15
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Не си прави липосукция, това само ще те състари! Аз също съм с такава форма на лицето и даже като си правих риното при емилчо нашия ми предложи да ми го закръглил И изобщо една липосукция няма да ти реши проблема! Просто такава ни е структурата на черепа и няма как да се промени! Лицето ти е хубаво с нежни черти , така че избий си глупостите от главата а и първото нещо което забелязват хората е кожата ,а не формата на лицето!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd June 2012, 08:28
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

sweet_dreams, аз никакъв проблем не виждам в лицето ти! Никаква излишна кожа или мастни натрупвания, особено под челюста. Поне на снимките няма.
Предполагам имаш тръпчинки, когато се усмихнеш? Аз обожавам тръпчинки!! Направо припадам като ми се усмихне някой с тръпчинки! Чудих се по едно време дали е възможно с операция да си направя и аз! ))

Мацка, честно ти казвам - проблем може и да има, но е в главата ти, не по нея.. Едни от най-красивите лица в света са с квадратни челюсти:
http://4.bp.blogspot.com/-C5KOz87OC5...ina_+jolie.jpg
http://celebquestion.com/wp-content/.../mainimage.jpg
http://anushayspoint.files.wordpress...tos-latest.jpg

A твоето лице ми напомня на тази прекрасна жена:


Със същите готини тръпчинки и скули. Ти намираш ли лицето й за грубо??

Аз също съм с квадратна челюст. Освен това челюста ми е асиметрична, двата профила са ми различни, ако извадя сантиметъра настава депресия. Изобщо ако слушам Енчев и неговите постулати, че красотата е симетрия, трябва да си начупя цялата глава.
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...88952168_n.jpg

Красотата не е симетрия, а щастие. Най-красивото лице е щастливото такова.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd June 2012, 08:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Даже в полупрофил лицето на Миранда е като твоето:


Аз го намирам за изключително красиво. Не знам къде е проблема тук.

Хубаво е да се подкрепяме в лудостите си, още повече, че това е форум за пластика. Но според мен не е правилно да се коригира нещо, което няма нужда от корекция.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd June 2012, 09:04
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Мацки, направо ме оставихте безмълвна ) Ще ми разбиете теорията за красотата хихи Добре де, кое прави едно лице красиво?? Пропорциите? Кожата, както каза Susan, очите? (Nells, имаш страхотни очи ) ... А ако ви кажа, че съм обмисляла и да си повдигна леко веждите във външната част, за да се получи ефект леко дръпнати очи, сигурно ще ме линчувате ) С това за "щастливото" лице, както и излъчването като цяло, съм напълно съгласна...
Susan, аз и сега изглеждам по-малка, отколкото съм, така че не се притеснявам за ефекта "състаряване" Интересно ми е как точно е смятал да ти направи по-кръгло лице Емил Георгиев? (не че бих избрала точно него де)
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th July 2012, 20:00
cinderella_shoe cinderella_shoe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Мисля, че имам решение на проблема с широката челюст и това е ботокс, колкото и странно да звучи първоначално. Аз също имам широко лице, което, обаче, е и несързамерно, нехармонично или както искате го кажете - т.е. линията на долната челюст е по широка дори от линията на скулите и челото!! Като цяло чертите на лицето ми не са груби, даже напротив (е, имам ринопластика, която не се получи твърде добре, та сега обмислям втора) и околните винаги са ми казвали, че съм хубава. Изпъкналата настрани челюст (погледнато анфас), обаче, адски много ме загрозява, защото придава усещане за грубост и дори нещо мъжко във физиономията. Отдавна страдам от този дефект, изчетох куп неща в нета, бях готова да се подложа дори на чупене и изрязване на част от костта на челюстта- добре, че в БГ не правят такива операции, възстановяването от които е поне 2 месеца само на течности! Накрая открих как на запад азиатците и въобще хората с монголоиден произход се справят с това - поставят ботокс в муслулите на челюстта, така наречените масетери, които при тях обичайно са по-силно изразени. Тук в Бг никой не предлага такава услуга, защото не се търси, никъде няма да намерите инфо на български из нета. Аз лично отидох при др Денкова в Есте Клиник и я попитах дали може да го направи, какъв ще бъде ефекта според нея и т.н. Оказа се, че няма никакъв проблем, просто ти инжектират ботокса на 3 места в мускулите и от двете страни. Няма болка, нито странични ефекти. Единствения недостатък е, че ботокса държи само 6 месеца, след това отиваш да ти сложат отново. Ефект, обаче, има, което беше най- важното за мен! Въпросните масетери наистина се свиха и отпуснаха, така че направиха и скулите ми една идея по изразени. Промяната не беше забележителна, но формата на лицето ми стана по- нежна и мека. Затова сега ще ходя на въпорсната интервенция отново, доволна съм!
П.П. Sweet_dreams, ще можеш ли да ми дадеш малко повече инфо за ринопластиката при Джамбазов, гледам че добре се е получила Тенкс
Отговори с цитат
  #17  
Стар 25th July 2012, 20:55
TONITA-7 TONITA-7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Чак пък да се говори за красота при квадратните лица е силно пресиленоДори е изключително грозно!Не всеки се ражда с красиво лице като овалното, което придава сексапил,обаятелност,чар и привликателност!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th July 2012, 21:30
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Със същия успех мога да ти пльосна изказване от сорта на "да се говори за красота при овалните лица е малко пресилено" (не можах да се насиля да използвам хвъркатата фраза "силно пресилено") .... що пишете без да мислите не мога да разбера.

Красотата е много относително понятие и тя не се изразява само в едната форма на лицето!

Последно редактирано от lily.ana : 25th July 2012 на 21:41
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th July 2012, 02:23
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

cindarella, интересно е това, което си писала... Дали можеш да пратиш снимки? Аз за себе си открих донякъде решението, просто отслабнах много. За няколко месеца съм стопила 8кг и сега съм 46. Все още лицето ми изглежда широко, когато се усмихна, но през другото време е ок, дори са се оформили скули
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th July 2012, 02:28
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

А от риното не съм съвсем доволна... Беше ми махната малка гърбичка, но върхът остана широк, а и самият нос е изкривен на една страна - тези неща си останаха така... Иначе може да ми пишеш на лични, каквото те интересува
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заформатаналицетовъпросизповед
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:49.