IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th August 2012, 20:41
_chick_ _chick_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 12
По подразбиране По-евтини интервенции...

Имам нужда от абдоминопластика, липосукция, ринопластика, повдигане на бюст+премахване на излишна кожа и намаляне, уголемяване на устни и блефаропластика. За ринопластиката съм решила да се доверя на Джамбазов...но за другите интервенции не знам...много надути ми се виждат цените при някои "нашумели" хирурзи. Ако някоя от вас си е правила някоя от тези операции на по-евтина цена, но да си е заслужавало, нека сподели къде и колко й е струвало.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th August 2012, 11:23
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Не искам да те отчайвам, но тук повечето момичета ще ти кажат да не рискуваш с по-ниски цени и че понякога евтиното излиза скъпо. В крайна сметка оставяш тялото и здравето си в ръцете на някой друг и е добре да си убедена, че той е правилният човек с необходимите умения и опит. А обикновено цените на опитните и "доказалите" се хирурзи са по-високи и това е напълно нормално. Разбира се, не казвам, че една висока цена ти дава гаранция за успешна операция, за жалост в пластичната хирургия няма нищо гарантирано. Но представи си, че не дай си Боже, се наложи повторна операция, защото нещо се е объркало, а ти нямаш необходимите средства, тогава какво ще правиш?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th August 2012, 20:55
_chick_ _chick_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 12
По подразбиране

знам, права си, но все още съм финансово зависима от родителите ми, които са твърдо против пластичните операции (най-вече за баща ми говоря, защото той ни издържа). За него нямам нужна от операции, имала съм психичен проблем и не знам си какво...никой не разбира как се чувствам, и колко ми е трудно да продължавам да живея с комплексите си. Пластичните операции, които искам да си направя са наистина много скъпи, но и аз съм много суетна...че 100% няма да харесам нещо и ще искам повторна операция - особено що се касае за гърдите ми. Големи са и увиснали, искам да ги намаля съвсем малко и да ги повдгна, да стоят като силиконови, ако въобще е възможно. Виждала съм много снимки на преди и след намаляне+стягане на бюст, но не ми харесва резултата...стоят като бабешки . Гледала съм снимки и на преди и след повдигане на гърди+ кръгли силиконови импланти, и точно такъв тип гърди много харесвам . Другия ми проблем е - абдоминопластиката. Няма как да не си я направя. Целият ми корем е в стрии, вследствие на наднормено тегло. Имам стрии по цялото тяло, включително и гърдите. За абдоминопластиката поне, нашите са съгласни да ми помогнат финансово, но за другите операции, особено на лицето са против. А за мен е много важно как изглеждам...не харесвам носът си, хлътналите скули и тънките устни, да не говорим, че горната почти липсва и е къса . На всичкото отгоре имам нужда и от блефаропластика на долни и горни клепачи. По дефектен човек от мен има ли? (( Искам да си направя и липосукция на ръцете най-вече...увиснали са и имам нацепена кожа. Всичките интервенции, които искам да си направя са много скъпи....за това се разрових в нета и намерих клиники, в които извършват същите операции на по-ниски цени...Така че, момичета, ако сте си правили някоя от операциите изброени в темата, но на по-ниска цена, кажете дали сте останали доволни и дайте координати моля Ви!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th October 2012, 22:30
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

За лицето и аз мисля,че не трябва да го буташ все още.На колко години си,че искаш блефаропластика?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th October 2012, 16:11
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Останах с впечатлението, че си малка, а искаш блефаропластика. Добре е да се консултираш с няколко хирурга и да обърнеш внимание на тяхното мнение и след това да си направиш равносметка от какво точно имаш нужда. При повече на брой интервенции, е много вероятно да ти направят отстъпка. Колкото до гърдите ти - изобщо не съм съгласна. Ако имаш големи гърди с някаква форма на увисване, просто ги намали и повдигни. Няма смисъл да заменяш нещо, което ти е дала природата със силикон. Това за мен е пубертетски каприз.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Поевтиниинтервенции
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:05.