IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st June 2015, 03:26
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране Перманентен грим на вежди

Здравейте! Решила съм да си направя перманентен грим на веждите, тъй като моите са ужасно тънки и всеки път се налага да ги уголемявам с молив. Наясно съм, че перманентният грим, даже добре направен, ще си личи, но не по-малко си личи и молива, който постоянно слагам... Затова съм готова да се подложа на този риск, но честно казано малко ме е страх. Това, което ме притеснява най-много, е какво се случва с перманентния грим след около 2 години, когато се налага да се направи отново? За татуировките например знам, че фините линии с времето стават по-широки, един вид се размиват и ако татуировката е например надпис, то буквите започват да се разчитат трудно с времето Страх ме е ако и с перманентния грим е нещо подобно, то трябва ли всеки път, когато се подновява, да се прави по-дебела веждата??
Надявам се да има тук момичета с перманентен грим, които са го подновявали.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st June 2015, 09:31
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Здравей,
аз два пъти съм правила пермаментен грим на различни места. Първи път през 2012г. в едно студио на Арсеналски при едно момиче - Еми, много прехвалена в бгмама. Първо веждите се очертават с молив, след което се прави самата процедура. Аз сама си очертах дясната вежда, защото това, което тя ми предложи като форма беше изключително неестествено. В край сметка дясната вежда стана перфектна, но лявата не можа да я докара по-форма. След месец и половина имаше ретуш и корекция, която пак не уеднакви двете вежди. Това не беше най-лошото - не работеше особено стерилно по моя преценка, в края на процедурата с ръкавиците по които имаше лимфна течност от мен вземаше крем от тубичката и ме мажеше. Аз естествено и направих забележка, но след дъжд качулка, цяло чудо е че не лепнах нещо.
Втория път - преди два месеца при Бисерка Петрова. Тя определено работи стерилно по мои наблюдения, доволна съм от формата, едната вежда е малко по-тъмна от другата, но там от дете имам белег и може би това е повлияло.
Колкото до въпроса ти - веждите избледняват с времето и визуално изглеждат по тънки. Няма да се наложи при следващата процедура да се удебеляват. Лошото в случая е, че цветът старее и изглежда по-мътен. Кафявите започват леко да червенеят особено на слънце, а черните стават сиво-синкави.
Има техники косъм по косъм, както и 3D, които водят до изключително естествен резултат, аз много съжалявам че не разпитах преди да си направя стандартни.
Ако имаш въпроси питай.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st June 2015, 11:38
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Хей, благодаря ти много за бързия и подробен отговор! Не очаквах, че някой ще се включи толкова бързо Да, и аз съм виждала резултати "косъм по косъм" и изглежда добре. Разбира се най-важното е да попаднеш на добър професионалист, аз съм се спряла вече на такъв, имам и час за септември, но реших и да поразпитам повечко за всеки случай. Цветът малко ме притеснява, защото когато се рисувам с молив, използвам сив цвят! Който е мноооого, ама много трудно да се намери по магазините, понеже навсякъде имат черен, кафяв или "рус" Но на моите вежди единствено сивият цвят стои естествено, понеже черното ми идва прекалено тъмно, а кафявото... с извинение стои като лайняно на веждите ми. Явно с времето като избледнее цвета, ще трябва пак да ги пооправям с молив, което не е проблем - пак ще е по-лесно, отколкото сега, когато си рисувам цялата форма от до.
Другото, от което ме беше страх в началото, беше да не ми паднат косъмчетата на веждите и да остане само перманентният грим, но говорих за това с жената, която ще ми ги прави, и тя ме увери, че работи с "проверени" гримове или там както се казват, че не са агресивни и няма да имам проблем с падане на косъмчета.
Общо взето ти ми отговори на въпроса, който най- ме интересуваше, дали с времето се размива гримът или просто избледнява. Ако просто избледнява и не става по-широка веждата, супер - правя ги Само дано съм улучила добър човек да ми ги направи, намерих я във фейсбук, разгледах снимки и изглеждат доста добре...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th July 2015, 16:06
roxana7 roxana7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей, и аз много дълго време се чудех дали да си направя перманентен грим на веждите, понеже моите почти липсват, та след дълго проучване се реших и да ти кажа хич не съжалявам. Направих ги при Денис, който си е един от най-добрите професионалисти и станаха перфектни - нямам разлика нито във формата, нито в цвета им. Най - интересното е че след процедурата даже почнаха да ми никнат нови косъмчета/ а моите си бяха направо плешиви/, не се притеснявай, според мен няма да ти паднат косъмчетата, стига да се работи качествено. Доколкото съм виждала трансформацията на перманентния грим на мои приятелки с времето, не се размива формата, а цвета избледнява и горе долу след 2 години се прави пак същата процедура. Поздрави
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th July 2015, 10:25
Аватара на denidimitrova
denidimitrova denidimitrova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 41
По подразбиране

За това колко е умна една жена..може да се съди по веждите й. ахахах
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th July 2015, 14:35
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

roxana, благодаря за отговора! Успокоихте ме, явно не е чак толкова "страшно"

denidimitrova, по веждите не знам, по-скоро по коментарите ѝ
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th October 2015, 23:43
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Момичета, аз се разочаровах от моя "час" за перманентен грим... Бях се насочила към една жена, която има много последователи и добри отзиви във фейсбук и бях изчакала няколко месеца за свободна дата... Но останах недоволна и като отношение, и това, което ми предлагаха като форма тя и асистентката ѝ. Показах им на снимка черно на бяло какво точно искам, а те започнаха да ме убеждават, че нямало как да "вземат" веждите от снимката и да ми ги сложат на лицето... Което не знам как да го разбирам, снимката беше на мои вежди, нарисувани от мен самата, не просто някакви случайни, взети от интернет... Не разбрах какво толкова сложно има просто да следват формата от снимката, нали това им е работата... Те си рисуваха, каквото си знаят. Както и да е, в крайна сметка станах и си тръгнах, тъй като реших, че няма да рискувам да не се получи това, което искам и да ме е яд, като се гледам в огледалото през следващите 2 години.

Затова сега въпросът ми е дали можете да ми препоръчате някой, който наистина добре рисува вежди? Не съм се отказала още )
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th November 2015, 10:58
roxana7 roxana7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Отиди при Денис, той е най-добрия Прави и само консултации. Както писах и в по-горния си пост, аз съм много доволна. Нарисува ми няколко варианта на веждите, и смятам че прави изключителни форми, но се съобразява и с твоето виждане.
Мисля че фейсбук и броя последователи не е критерии Аз самата доста време проучвах, къде да си ги направя.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th January 2016, 22:14
megyyy megyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте.
Мен ме интересува, какво става ако си направя перманентен грим и един ден поради една или друга причина реша да спра да го обновявам. Всички, занимаващи се с това казват че започва прогресивно да избледнява. Но на мен все ми изникват в съзнанието едни лелки със сини и зелени вежди. Едва ли като са си ги правили са искали точно такъв цвят
Та затова искам да попитам дали някой има личен опит или наблюдение за това
Благодаря !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th January 2016, 02:25
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Имам една колежка, която каза, че си е правила веждите преди 20 години! Още си стоят като татуирани, освен това и ги очертава с молив. Но със сигурност тогава са ги правили по съвсем друг начин, по много различна технология и т.н.
Аз за себе си се отказах да си правя перманентен грим... Рисувам си ги с молив всеки ден и това е. Поне си ги правя точно така както искам и ако не ми харесат, винаги мога да ги изтрия.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Перманентенгримнавежди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:43.