IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th January 2012, 14:36
Аватара на b0bet0
b0bet0 b0bet0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
Exclamation Най - сетне отслабнах !!! :))))))

Здравейте, пиша темата си, не за да искам съвет, а за да се похваля и може би да помогна на момичетата, които са в моето положение - тоест моето предишно положениеее :P Бях пълничка, какво ти пълничка, направо дебела си бях. Имах проблеми със социалните контакти, а за гадже дума и не можеше да стане, не ме поглеждаха скапаните му момчета Реших да се взема в ръце и да отслабна, заради себе си, за да се чувствам аз добре, а не задари еди кой си. Постигнах го, благодарение на едни капсули - SlimWeight Pro ... Да ви кажа какво ли не бях проблава, исках просто апетитът ми да отслабне, за да ми е по-лесно да се преборя с килограмите. Точно с тези капсули го постигнах и нямаше никакви странични ефекти. Отлабна ми апетита, взех да хапвам по малко, наблягах на плодчета, салатки , но главно на таблетките трябва да благодаря и на волята си. Препоръчвам ги на всяко момиче, жена, мъж, които имат проблеми с килограмите, защото е важно да се чувстваме добре в собствената си кожа, нали така. А за капсулите , чрез гугъл ги намерете , с търсачката, че ако дам сайта, веднага ще ме махнат сигурно Успехчета !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th October 2012, 15:14
galja77 galja77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: Sofia
Мнения: 12
Exclamation Супер смешен начин за реклама на измамен сайт

Доста нелеп опит сте направили за реклама, която уж да звучи непринудено. Както се казва много сте преиграли и не се е получило. Да не говорим, че този продукт, който така хвалите е пълна измама. Този сайт, който не смеете да напишете е www.slab.bg и е пълно копие на известните в цяла Европа Capsiplex и сайта им http://www.capsiplex.com като най-нагло са изкопирали и превели всички от него като информация за продукта, резултати всичко и са си пльоснали някакъв незнаен продукт и така го продават. Единствено от кумова срама са сменили състава на продукта, който малко трудно ще намерите на сайта, но иначе всичко от Capsiplex си ползват почти дословно. Много смешни са клиентските резултати, които са преведени, като са им сложили български имена.
Ако се опитате да потърсите нещо за този "уникален" продукт няма да стигнете до никъде, а само до сайта на така наречения производител www.slimweightpro.com който има точно 2 изречения на него и пише, че е under construction. Това съм сигурна, че е сайт правен от тях също, но тук са си оставили ръцете, защото по-калпав сайт рядко съм виждала. Там е посочен най-сетне и "производителя" на този продукт - Cupid Pharm, за който няма да намерите отново нищо, защото почти със сигурност не съществува.
Та питам аз, какво всъщност има в това менте и кой го е допуснал до пазара. Инстанцията, където всички хранителни добавки трябва да се регистрират е Областна дирекция по безопасност на храните и много ми е интересно дали тези са минали от там. Това най-малкото е подигравка с доверието на всички потребители. Как е възможно някой да си измисли несъществуващ продукт, да открадне най-нагло цялата информация за друг продукт и да си го продава най-необезпокоявано в интернет. Сигурна съм че и комисията за защита на потребителите доста ще се заинтересува. За подвеждаща информация глобите са доста хубави. Внимавайте какво си поръчвате и проверявайте малко по-внимателно информацията, която ви дават, че накрая да не се окажете в болница благодарение на измамници като тези.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th October 2012, 20:06
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

Аз също мисля, че това е грозен начин за реклама.
И напук на всички рекламиращи добавки за отслабване - АЗ ОТСЛАБНАХ БЕЗ ХАПЧЕТА И ПРАХЧЕТА!!!!!!!!! Моята формула - много воля, здравословен нискокалоричен хранителен режим и спорт. Резултата е - 22 кг. /засега/, без увиснала кожа и целулит, бюста ми не е мръднал - нито по форма, нито по размер!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Найсетнеотслабнах
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:40.