IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 30th November 2009, 22:45
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miceto
Аааалелуйя, май сама си говоря, но явно тази гърдомания ме е побъркала тотално! Лека нощ! Само дето аз ще ставам поне 3-4 пъти заради малкия........
Има и други, които не спят
Разгледах ти снимките. Аз мисля, че са ти много хубави гърдите. Вярно е, че е можело да си сложиш по-големи, обаче защо бързаш толкова? Така или иначе, няма да ги мъкнеш тези до живот...Порадвай им се малко и след няколко години ги смени с по-големи. Иначе, евала на хирурга!!!
Отговори с цитат
  #222  
Стар 1st December 2009, 00:16
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

miceto ако имаш някоя снимка на изходното положение качи някоя, за да може по-реално да се види при тези кубици какъв е резултата, че при такива много много плоски като мен дори и с тези кубици не бих постигнала това а камоли повече
Отговори с цитат
  #223  
Стар 1st December 2009, 08:49
miceto miceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 20
По подразбиране

novak, сори , но само Стоянов има тази "чест"\снимки преди оперейшъна\, и аз имах една оскъдна шепичка гърди ! Въпреки това и той и Георгиев не познаха, че съм раждала 2 пъти, втория само преди около 5 месеца. Казаха, че са доста запазени, съвсем леко поизпразнени в горната външна част!
Отговори с цитат
  #224  
Стар 1st December 2009, 09:07
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

miceto, на мен много ми харесват гърдите ти. Вярно, аз не съм цицоман и точно тези младежки гърди супер ме кефят. Лошото е, че ти не си доволна, а и както описваш нещата, явно наистина не виждаш кой знае каква промяна Разстоянието и сочещите настрани зърна са си твоите, няма как да ги промени, но пък са ти супер!
При всички положения е рано за корекция. Освен това, МкГан май трябва да си ги платиш отново Засега имаш едни страхотни гърди, почти незабележими белези, а си само на 1 месец. Лявата е малко по-надолу, но би трябвало и дясната да слезе на това ниво
Говори с док, но преди да минат 3 месеца едва ли ще предприемете нещо.
Отговори с цитат
  #225  
Стар 1st December 2009, 09:26
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miceto
Въпреки това и той и Георгиев не познаха, че съм раждала 2 пъти, втория само преди около 5 месеца. Казаха, че са доста запазени, съвсем леко поизпразнени в горната външна част!
И повярвай ми, това си личи на снимките ! Много добър старт за работа ! Резултатът също ми допада, но по-важно е наистина ТИ да се харесваш. Аз не знам какви са ти били очакванията, но определено момичетата са прави - не бързай за реоперация заради смяна с по-голям имплант ! Изчакай да видиш как гърдите ти ще се променят и едва след няколко месеца ще добиеш реална представа какви ще са като реален резултат !
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #226  
Стар 1st December 2009, 10:34
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Така си и мислех - гърдите ти са хубави, стегнати, вирнати...притесненията ти относно големина точно са неоснователни - тези ти отиват, въпреки това, че ти не се възприемаш на този етап. Единият имплант е леко по-надолу, но ти си едва на месец след операцията - това едва ли ще остане така Опитай се да изчакаш малко време и да видиш какви ще станат след половин година - избягвай да се самонавиваш дотогава - сега ако са ти добре сложени - не е гаранция, че евнетуалната подмяна ще застанат по-добре...И тогава какво като са малко по-големи, ако имат асиметрия (даже би личала повече при по-голям кубик) Затова дай си време, както са ти казали момичетата - пък ако не си промениш меннието - винаги можеш да ги смениш, въпрос на време и организация е
Отговори с цитат
  #227  
Стар 1st December 2009, 10:52
miceto miceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 20
По подразбиране

Gwendoline, мерси ти за комплимента! Аз също ги харесвам, но ми малеят, права си ,че има вероятност заради няколкото кубика да ги съсипя, ама който го е страх от мечките, да не ляга изобщо под ножа! Ще се консултирам с доктора и ще изчакам, просто ми се иска да се изясня за себе си чрез вашето компетентно мнение какво точно бих сложила, ако се реша. Например си мисля, че ако имплантите ми бяха кръгли щяха да ми дойдат под мишките, заради голямото разтояние между моите си гърди, или пък колко точно кубика биха ми паснали! За профила същосе чудя сега съм с Макган dual gel MX - тоест средна проекция?! Нали така?
Отговори с цитат
  #228  
Стар 1st December 2009, 10:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miceto
Например си мисля, че ако имплантите ми бяха кръгли щяха да ми дойдат под мишките, заради голямото разтояние между моите си гърди, или пък колко точно кубика биха ми паснали! За профила същосе чудя сега съм с Макган dual gel MX - тоест средна проекция?! Нали така?
Това с "компетентното мнение" ми предизвика усмивка Ще имаш достатъчно време да помислиш какво и как би сменила и сложила, защото каквото и да го омайваш, няма да ти сложи други импланти преди да са минали поне три месеца.... И ако все още го обмисляш - с удоволствие ще ти кажа и своето мнение за основи, профили, кубици и вид
Отговори с цитат
  #229  
Стар 1st December 2009, 12:23
miceto miceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia
Мнения: 20
По подразбиране

Gwendoline, честно да ти кажа това, което прочетох в този форум,написано от някои от вас, придобих много повече представа за уголемяването на гърди, отколкото от 3-те консултации със специалисти.....За това не слагай компетентно в кавички, искрена съм! Според теб например трябваше ли да си слагам този скъп имплант с двоен гел след като е под мускула и надали ще може мъжът ми да напипа къде е по-твърд и къде по-мек????
Отговори с цитат
  #230  
Стар 1st December 2009, 12:36
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miceto
Според теб например трябваше ли да си слагам този скъп имплант с двоен гел след като е под мускула и надали ще може мъжът ми да напипа къде е по-твърд и къде по-мек????
Ти си с 385 сс, което означава, че имплантите ти са частично под мускула (щом са над 300-350 сс), което ще рече, че основата е напипваема и за мен лично си заслужава. Пак мое мнение е, но за мен лично тези импланти са най-доброто, което се предлага на пазара (заедно с Арион с двоен гел, но пък Арион губят по отношение на сравнително малкото параметри, които предлагат ) Ако имах възможността - щях да сложа такива Анатомичните импланти с по-твърд кохезитет се държат прекрасно над и под мускул, защото в изправен вид гелът не се струпва в основата им, а се държат твърдо и изправени, което придава постоянно добра форма на гърдите. Недостатък - каменни на допир. Анатомичните импланти пък с кохезитет тип natural (максимално естествени на допир) - са добра алтернатива на естествено-твърдите гърди; най-добрия вариант за touch Недостатък - прекалено меки са и в изправено положение гелът преобладава в долната част, което е възможно да промени формата на гърдата и е предпоставка за по-голям риплинг....А твоите импланти - в краищата придават формата, която е нужна, максимално предотвратяват набръчкването на импланта и същевременно създават сравнително меко и приятно на допир усещане....така че, не живей с мисълта, че са пари на вятъра - просто между двете крайности - твоите импланти са оптималния вариант
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РеоперацияКорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:21.