IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 25th March 2010, 09:50
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Геричка, реално тук никой не е забранил мазнините. Четох много внимателно и не разбрах защо всички форумници от тази тема говорят за без мазнина, а никой не коментира безсолието. Никъде не е забранена мазнината. Аз лично дори и при Дюкан винаги гледам да имам на ден 2 суп. лъжици олио - разпределям си ги. Сега смятах калориите при тази диета, но ме прекъснаха. Гарджето пусна страхотен линк в темата за калориите, виж го
Отговори с цитат
  #172  
Стар 1st May 2010, 13:25
puhhh puhhh не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте!

Вече шести ден съм на тази диета и се чувствам много добре.
Не съм много сигурна обаче, дали искам да я спазвам още една седмица, защото тия яйца ще ми дойдат малко повечкот

Проблемът при мен е, че не мога да следя дали отслабвам и ако да- с колко. Иначе си имам доста за сваляне.

Но диетата си действа добре. Както при всяка- първите 2 дни са по-труднички, но оттам е лесно вече. Направих само някои малки промени, като замествах определени хранения с плод, защото витаминки трябват!
Отговори с цитат
  #173  
Стар 12th August 2010, 17:09
kaarea kaarea не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране Здравейте!

Днес ми е втори ден с тази диета и се чувствам добре. Е, пия повече от едно кафе на ден, защото по принцип съм с ниско кръвно, а това "без сол", освен че е отврат на вкус, допълнително ми сваля кръвното, но...проблема е поправим
В момента съм 77 кг, претеглени сутринта преди да започна диетата, висока съм 178, на 33 години
Изчетох всички мнения относно диетата и тук и в други форуми. Изчетох и много други диети, не ми допада тази на Дюкан, а и само преди два дни моя приятелка, която я спазваше получи найстина "протейнов шок", с повръщане, растройство и обща отпадналост. Това сложи и край на колебанието ми.
По принцип съм от хората, които пропускат, закуската, рядко се сещат, че е обяд, но вечер си наваксват, така че не ми е проблем през деня.
Преди 7 години бях 109 кг, като за около 2 години и половина станах 68, свалях по около 10-13 кг за два месеца след, което 5-6 месеца задържах теглото. След, което последните 4-5 год нямах никакъв проблем със задържането на теглото потдържах 68 кг +-1-2 но при моя ръст 1-2 не се забелязват. Последните 8 месеца, обаче качих въпросните 9 кг, които ми тежат, а ми пречат и на здравето. Сама съм си виновна и не е от ефект йо-йо със сигурност, защото прекалявах драстично с храната, закусвах с по 4-5 филийки, намазани с масло, кашкавалче, луканка като след около час, бях отново гладна и продължавах в същият дух през целия ден...и резултата са тези 9 кг, даже като се замисля, за начина си на хранене, преяждането и шоколадите, вафличките, многото сладоледи.........малко съм качила
И от вчера и аз съм в отбора на борещите се с кг... Ще пиша за и имам ли напредък
Отговори с цитат
  #174  
Стар 13th August 2010, 20:13
kaarea kaarea не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране

да се похваля 3-ти ден -2 кг. Доволна съм
Отговори с цитат
  #175  
Стар 13th September 2010, 09:51
Диана Стоянова Диана Стоянова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, я аз ще варя яйца тия дни... Преди години я пробвах, издържах до 3-4 дни най-много, бях доволна. Сега мисля да изкарам пълни 2 седмици, да видим резултатите
Отговори с цитат
  #176  
Стар 3rd January 2012, 09:55
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Здравейте всички,
преди време спазвах тази диета и отново ще я направя.
Както и предния път всеки ден ще споделям менюто си от предния ден, впечатления и резултати
Надявам се както предния път и сега да има същия страхотен резултат.
Отговори с цитат
  #177  
Стар 4th January 2012, 09:35
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Първи ден:
Закуска: Кафе с подсладител
Обяд: Две твърдо сварени яйца
Вечеря: Варено месо /пилешко/ около 150 гр. краставици с лимонов сок, без сол

Първия ден мина по тежко отколкото очаквах, явно с времето не ми понася гладуването. Е да съм мислила когато е трябвало
Отговори с цитат
  #178  
Стар 8th January 2012, 13:47
Аватара на tevolira
tevolira tevolira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 20
По подразбиране

а подсладителя може ли да се замени с мед?
Отговори с цитат
  #179  
Стар 9th January 2012, 11:21
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Здравейте всички
при мен нещата вървят нормално
спазвам си менютата
резултата засега не знам какъв е, ще се меря след края на диетата.
tevolira мисля, че няма да е кой знае какъв проблем заместването на подсладителя с мед - все пак като сме на диета не е необходимо да се измъчваме до последно
Отговори с цитат
  #180  
Стар 11th January 2012, 09:54
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Здравейте всички,
от утре прекратявам японската диета и преминавам към диетата с овесени ядки и мед.
Резултата ми до тук е свалени 2 кг. за 1 седмица.
Определено не е това което очаквах, но минуса си е минус
Успех на всички, които ще започнат тази диета.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Японскадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:25.