IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th January 2012, 21:30
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Освен, че е син на Тепавичарова и работят заедно, друго не знам. Ще ми е интересно да разбера повече за него.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th January 2012, 21:47
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Мисля си и за този вариант-Франция ,но нещо не мога да се настроя.То и за операция още на мога да се настроя
Тепавичарова в едно интервю много го хвалеше ,но все пак и е син И аз ще се радвам да науча отзиви от негови пациентки!Не бързам да се оперирам,така че ще изчакам.Пък и нищо не пречи да си направя и една консултация във Франция Но както казах ми липсва нагласа и настройка.Иначе реша ли,може от днес за утре да ги направя нещата
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th January 2012, 22:14
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Дарина Кръстинова е спец по операции на лицето и то най-вече на деца с вродени малформации. Прави и гърди, но много рядко, което пък значи, че в тази област не е спец.
Тук във форума имаше едно момиче, което се оперира при нея, след няколко проблемни операции на гърдите при други доктори. Но вече отдавна не пише и не знам дали в крайна сметка е доволна от резултата.

А Георгиев много похвали Романски.

Блонди, мога да ти дам номера на моята позната, която се оперира там и да я разпиташ по-подробно. Тя е много отзивчива и ще ти обясни всичко. Обаче те предупреждавам, че е върла фенка на Тепавичарова и Романски

Последно редактирано от миссссс 335 : 24th January 2012 на 22:17
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th January 2012, 16:30
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Ей Мисссссс,супер си.Ако е удобно непременно ще възползвам от предложението и да се чуя с твойта приятелкаАми като е доволна как няма да е фенИ аз като съм доволна от нещо съм пристрастнаЕдно е сигурно за БГ вариант те са ми фаворити и не бих рискувала на друго място иначе за чужбина има страшно чного варианти,но както казах нямам нагаса за там.Някак си ми е неконфортна мисълта,че трябва да ходя в друга държава и да се оперирам.А и това не е нещо спешно при мен,така ,че ще събирам мнения и отзиви и когато наистина съм готова ще го направя.Силно вярвам ,че когато човек отива мотивиран на нещо такова и резултата е страхотен
Пиши ми на лични за телефона,ако е удобно разбирасе Това ще е безценно за мен,информация от първа ръкаС мен покрай форума се свързват много жени ,които се интересуват и на ,които им предсто реконструкцияно за съжаление никоя не пише тук
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th January 2012, 17:07
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Блонди, а ти какво точно ще правиш? Каква точно реконструкция имаш предвид ....след мастектомия ли или друг вид?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 25th January 2012, 17:21
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Ами аз в интерес на истината вече имам реконструкция.При мен нещата се случиха на един път.Бяха махнати млечните жлези и веднага след това поставени импланти.В интерес на истината гърдите ми вече година след това са супер ,като форма и обем -нямам забележки,възвърнах съ бюста на 20-25 годишна,нераждала,некърмил а жена.Чист визуално нямам никави оплаквания Но покрай всички тези сканадли с ПИП/не съм с ПИП/ и разни лично мои физически усещания ми влезна мухата за реконтрукция със собствени тъкъни.Четох,четох и така........... .Даже и Романски каза ,че гърдите ми в момента са много добри,и ако се чуствам ок,няма нужда от корекция.Но както казах, аз все им треперя.Пък и не едноктратно съм писала ,че едната ме понаболва,като вдигам тежко,преди цикъл......,наскоро чето ,че и Миссссссс е споделила ,че има такива проблеми при вдигане на тежко и преди цикъл,та с замисля,че нещо нормално.Ама аз съм паника и като ми стане така,въпреки,че вотзвучава в рамките на два -три дни аз се шашкам.Посляма да си мисля за ифекции,да си меря температурата,пускам къвни картини......Та с две думи все ги мисля тези импланти.При мен нещата ,тъй като бяха планевани така са направени ,че изообщо не личи ,че съм с реконструкция.Имам шв само под гърдата и окоо аеролата,защо се налоналожи повдигане на еоролите.И за това не бързам,чакам да се настроя.Ти щеше да споделяш нещо за Романски на ЛС,но не пишеш?!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 25th January 2012, 19:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Блонди, аз ни в клин, ни в ръкав, но от баба знам едно - нещо, което е хубаво, не го разбутвай. Вероятността да съжеляваш е голяма.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th January 2012, 19:57
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Блонди, утре ще се чуя с моята приятелка и ще я питам дали да ти дам номера и. Сигурна съм, че няма да има против, но все пак ще и кажа за да съм коректна

Хм, дъщерята и снахата (жената на Романски) на Тепавичарова са импланти. Ако беше по-лесно, по-сполучливо и по-безопасно със собствена тъкан мисля, че щеше да го приложи на нейните хора

И аз мисля като Нели - ако се харесваш и нямаш проблеми, по-добре не се подлагай на трудна и продължителна операция с неясен резултат !
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26th January 2012, 10:09
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Blondi, изчетох ти поста...според мен не пипай нищо за сега. Премахване на имплантите и имплантиране на собствена тъкан ще ти докара големи неприятности, вероятността за което е около 80%. Когато се имплантира малко количество тъкан...както е при филърите напр. няма проблем, но в твоя случай ще има нужда от по-голямо количество, така тъканта която е в периферията ще се храни, но във вътрешността ще и бъде трудно, може да остане без хранене и да започне да прави кисти, които ще ти създават големи проблеми..реоперации и т.н. Предполагам Тепавичарова е обяснила това.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th January 2012, 18:02
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Ами с Тепавичарова съм говорила непосредствено след моята операция,когато гърдите ми бяха леко криви,както се изрази Нелс И тогава исках да ги маха ,да ми слага други итн. и тогава просто подхвърлих въпроса за автоложна реконсрукция,при което тя отсече,първо ,че нямаш достатъчно материал за това,второ това е много сложна и травмираща процедура,може да не се прихване присъдения материал...... и тн.След няколко месеца ,гърдите ми станаха супер и аз естествено забравих за това и за тях
Но в последно време пак ми влезна тази муха,покрай проблемите с имплантите на ПИП ,а и винаги съм имала пртеснения покрай едната ми гърда ,която до ден днешен е по-чуствителна,болезнена на моменти и разни други неразположение.Но на ЕХО и на ЯМР,всичко е наред,тъкънати,мускула,имп анта......няма нищо притеснително.Мамолога каза ,че е нормално подобни сетивни усещания и така,както и да е.И аз май почвам да се разобеждавам на този етап.
Но се сещам за едно интервю ,в което Тепавичарова казва ,че няма нищо по-хубаво от автоложната реконструкция и ,че предпочита да работи със собствени тъкъни в такива случаи и така......,после се сещам за това ,което Мисссс ,сподели в една от темите,че тя вече отказва да прави сама такива тежки операции и си мисля ,че може за това да ме е отказала,после се сещам за едно друго интервя ,в което хвали сина си ,точно за такава операция..................,оф дълго и май объркано стана,но и аз все още съм объркана.Романски каза ,че ако не стане ,ще си сложа пак импланти )))
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: доцРоманскимнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:49.