IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th June 2008, 14:48
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране Сутрин на гладно или не

Въпроса който ме вълнува,тъй като спорувам сутрин,е на гладно ли да ходя на фитнес или след лека закуска.Досега гледах да хапна малко плодове и след час час и половина отивам в залата.Чета на различни места различни мнения-някои казват че трябва да се хапва,други че по добре да е на гладно....... Целта ми е сваляне на кг,де,да поясня.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th June 2008, 16:25
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Щом ще сваляш, значи ще правиш много кардио, така че след цяла нощ едва ли е добре да останеш гладен/на и да отидеш на фитнес. Хапни нещо малко и здравословно и в никакъв случай тежки закуски Например 2-3-4 лъжици овесени ядки (колкото хапваш, но 4 максимум) в обезмаслено мляко ще е идеално. И все пак трябва да разнообразяваш, в друг ден хапни ябълка и такива работи, но е важно да си ял/а нещо.

Като цяло сутрин е безопасно (за теглото) да приемеш умерено количество въглехидрати, тъй като те няма да се залепят по тялото ти, а ще бъдат изразходени.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th June 2008, 17:38
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Аз пък ходя да тренирам на гладно
и правя по 1.5, макс 2 часа тренировка...нямам особени проблеми само понякога ми се гади, но минава бързо
Питам: вярно ли е, че от уреда back extention (май в Бг му казват махало ако не се лъжа) талията се увличава...Ако е така, това е ужасен ужасон
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th June 2008, 18:02
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не знам за кой уред говориш, защото това доколкото знам си е вид упражнение. Ако говориш за този уред, в който стъпваш и си въртиш долната част на тялото, като горната остава неподвижна, има шанс да си увеличиш талията само, ако използваш големи тежести и натрупаш известна мускулна маса. Но точно затова там се тренира с малки тежести и повече време, за да сваляш паласките, а не да качваш мускули
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th June 2008, 18:21
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

алегра, това което си въвела като понятие излиза само гръбна преса и ввсичко свързано с гърба
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th June 2008, 18:34
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Не знам за кой уред говориш, защото това доколкото знам си е вид упражнение. Ако говориш за този уред, в който стъпваш и си въртиш долната част на тялото, като горната остава неподвижна, има шанс да си увеличиш талията само, ако използваш големи тежести и натрупаш известна мускулна маса. Но точно затова там се тренира с малки тежести и повече време, за да сваляш паласките, а не да качваш мускули
Всъщност уреда е един на който стъпваш на едно като стълбичка и се облягаш, кръстосваш ръцете пред гърдите и си движиш горната част на тялото.. Мейк сенс?
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th June 2008, 19:04
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Тоест не се облягаш, а лягаш по корем Което си е гръбна преса и от нея няма да ти се увеличи талията, прави повече повторения, поне 15.

П.П.
И си дръж винаги главата изправена, така че да образува една линия с тялото. На това упражнение трябва да си много съсредоточена
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th June 2008, 19:06
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Тоест не се облягаш, а лягаш по корем Което си е гръбна преса и от нея няма да ти се увеличи талията, прави повече повторения, поне 15.

П.П.
И си дръж винаги главата изправена, така че да образува една линия с тялото. На това упражнение трябва да си много съсредоточена
Всъщност "лягаш" по гръб
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th June 2008, 19:08
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Е като легнеш по гръб, на къде си движиш горната част на тялото ? Въртиш я наляво на дясно ли ) Понеже ако я движиш нагоре-надолу, това си е коремна преса.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th June 2008, 19:13
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Е като легнеш по гръб, на къде си движиш горната част на тялото ? Въртиш я наляво на дясно ли ) Понеже ако я движиш нагоре-надолу, това си е коремна преса.
Значи лягаш по гръб, кръстосваш ръцете отпред и гърба всъщност е облегнат на едно като лост и започваш да го буташ нагоре и надолу с гърба..
снимка: http://images.google.com/imgres?imgu...%3Den%26sa%3DX
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сутриннагладноилине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:14.