IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 6th December 2006, 20:47
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milady
Здравейте вси4ки! Знам че д-р Венелинов е в о4акване на поредното запитване но аз трябва да кажа че съм адски ВПЕЧАТЛЕНА И ОЧАРОВАНА ОТ ВНИМАНИЕТО ДА ОБГРИЖИ ВСИЧКИ ВЪВ ФОРУМА, 4е забравих собствените си проблеми и следя изявите му с нескрито възхищение. Мисля 4е както той оби4а да казва в случая вариантите са 2: Или аз да намеря на4ин да отско4а до Варна за един бърз преглед или за удобство на всички форумци да си открие кабинет в София. Но по същество : при множество пломби по предните горни зъби, без всякакво желание за подмяна кой на4ин за избелване ми препоръчвате? Thanks!


В случая, ако не искате да си смените пломбите метода на избелване няма значение според мен. Зъбите ще се избелят, а пломбите не.
Донякъде на шега, донякъде наистина после сама ще поискате да си ги смените
Апропо тази седмица ще бъда в София (на зъболекар ) и ако искате мога да ви погледна в петък в 17ч. или понеделник следобяд. Мобилния ми тел. можете да вземете от сайта ми:
http://venelinov.com/contact_bg.php
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #222  
Стар 6th December 2006, 20:51
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Докторе, да ми кажете някой толкова отзивчив колега ?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #223  
Стар 6th December 2006, 21:15
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Докторе, няма ли да отскочите и до Пловдив
... или поне да ми кажете някой толкова отзивчив пловдивски колега ?
До Пловдив може би догодина-октомври, за стоматологичното изложение.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #224  
Стар 13th December 2006, 14:12
hexe hexe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте и от мен!
Имам няколко въпроса към д-р Венелинов. Решила съм да направя нещо по въпроса с красотата на зъбите ми, и бих искала първо да посъбера инфо преди да направя нещо необратимо. Засега съм се спряла на варианта фасетки, тъй като ми се вижда най-естетичен и щадящ. Първият ми въпрос е дали могат да се получат проблеми при поставени фасетки и бременност, тъй като при първата ми бременност имах проблем с кървенето на венците. И второ може ли да се поставят фасети при пукнати зъби (имам два такива).
Колко време отнема цялата процедура, по-горе четох че трябват 4 посещения, но бих искала да знам какъв период от време е това.
Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #225  
Стар 13th December 2006, 22:38
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hexe
Здравейте и от мен!
Първият ми въпрос е дали могат да се получат проблеми при поставени фасетки и бременност, тъй като при първата ми бременност имах проблем с кървенето на венците. .
Принципно няма проблеми по време на бременост да се пставят фасети, но аз лично бих ви препоръчал, ако в момента сте бремена да изчакате раждането и след това да се подлагате на лечение с фасети.
Цитирай:
И второ може ли да се поставят фасети при пукнати зъби (имам два такива).
Ако зъбите са напукани е важно да се установи причината и ако тя може да се отстрани, то няма проблем да се поставят фасети.
Цитирай:
Колко време отнема цялата процедура, по-горе четох че трябват 4 посещения, но бих искала да знам какъв период от време е това.
Принципно цялото лечение продължава 2-3 седмици в зависимост от ангажираноста на лабораторията.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #226  
Стар 14th December 2006, 08:42
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д-р Венелинов
Цитирай:
И второ може ли да се поставят фасети при пукнати зъби (имам два такива).
Ако зъбите са напукани е важно да се установи причината и ако тя може да се отстрани, то няма проблем да се поставят фасети.
Причините за напукването на зъбите не са ли чисто инцидентни-как могат да бъдат отстранени... в смисъл,механичен натиск или рязка смяна в температурата... какви други причини може да има за това?
Отговори с цитат
  #227  
Стар 14th December 2006, 10:49
hexe hexe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря ви докторе за бързия отговор!
В интерес на истината не съм бременна но работя по въпроса ,та питам за всеки случай. Сегашното състояние на зъбите ми се дължи на експерименти на районния ми зъболекар преди 20-тина години. (За кариес умъртвяваше зъб), е кафето и цигарите също са си казали думата. Относно пукнатините, не мога да кажа нещо по въпроса на какво се дължат, забелязахме ги с моя зъболекар след като един от зъбите ми се самоумъртви поради тази причина. Но мисля че рязка смяна на температурите е вариант.
За тези две-три седмици има ли вероятност да ходя с изпилени зъби, важно е защото професията ми изисква доста да се усмихвам.
И друго важно нещо, болезнена ли е процедурата?
Надявам се че не съм станала досадна.
10х
Отговори с цитат
  #228  
Стар 14th December 2006, 23:59
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hexe
Относно пукнатините, не мога да кажа нещо по въпроса на какво се дължат, забелязахме ги с моя зъболекар след като един от зъбите ми се самоумъртви поради тази причина. Но мисля че рязка смяна на температурите е вариант.
и не само...
Цитирай:
За тези две-три седмици има ли вероятност да ходя с изпилени зъби, важно е защото професията ми изисква доста да се усмихвам.
И друго важно нещо, болезнена ли е процедурата?
Никога не оставям пациентите си да ходят с изпилени зъби (дори да е само един). И не само от естетична, а и от профилактична и функционална гледна точка. С временните фасети пак ще можете да се усмихвате. Изпиляването и циментирането на порцелановите фасети се прави с упойка, за да не усещате никаква болка. Моят (а и на всички стоматолози) цел е пациентите да не ги боли (аз също не искам да ме боли като отида на зъболекар ).
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #229  
Стар 16th December 2006, 02:12
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д-р Венелинов
Апропо тази седмица ще бъда в София (на зъболекар )
Както пее Руши Виденлиев: "Всичко се връщаааааааа-а-АА-А-А-А-А-ААА"
Майтап, докторе 8)
__________________
...
Отговори с цитат
  #230  
Стар 17th December 2006, 13:57
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Козметичнастомотология
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:23.