IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1621  
Стар 28th December 2013, 16:56
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Перфектен, просто се опитваш да намериш някакво несъвършенство и за това така ти се струва. Виж на Ели, че нейният не е остър и то е много важно какво е било и преди и чертите на лицето, а ако забележиш на тази снимка в полупрофил за каква камба става на въпрос и какъв връх широк, ръбест и виснал и от това нещо се е получил идеален нос, който перфектно подхожда на това лице !

Тука в България само могат да си мечтаят за такива резултати. Това за оценката - "харесва ми и не ми харесва" е много индивидуално и сега ако се направи една анкета точно за този резултат, ще разбереш за какво говоря ! Забележи формата на брадичката, устните очите, скули и т.н. вгледай се в цялото лице не само в носа и ще видиш, че този нос и стои перфектно, но така го виждам аз !
Отговори с цитат
  #1622  
Стар 28th December 2013, 18:22
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Не, напротив, опитвам се да го харесам, за да мога спокойно да се подложа на реоперация в Турция, обаче много ми вади очите този заострен нос. Вярно, че предишният е бил много огромен и издаден напред и предполагам, че просто анатомично е невъзможно да го приберат повече, обаче пак ме е страх, че може да ми направят такъв нос.
Отговори с цитат
  #1623  
Стар 28th December 2013, 19:11
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

кукумицинка, това вече е въпрос на вкус и различни очаквания. На един му харесва едно, на друг, нещо друго ! За мен лично това е уникален нос. Точно такова връхче на мен лично много ми харесва.
Затова е важно да се говори с лекаря преди това и той да е наясно какви очаквания има пациента и кое му допада.
Отговори с цитат
  #1624  
Стар 28th December 2013, 19:45
Аватара на kamkata
kamkata kamkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: София
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте!
От много дълго време не съм влизала във форума (над 1 година). Аз имам една ринопластика 2010 г. при Джамбазов. В началото бях доволна, после ... да кажем, че поне я няма гадната ми гърбица, която ме съсипваше. (Още сънувам кошмари , че ми се е появила пак на носа.)
Случайно попаднах на темата за турските хирурзи -гледам турска сапунка и някои от актрисите там ми се струваха с пипани нослета, та от любопитство в Google и така стигнах пак във форума.
Очарована съм от резултатите тук в темата. Веднага ми стана фаворит др. Дилбер. В момента нямам възможност за операция при него ( искам 2-ра операция) , но това ми цел.
Поздрави на всички !
Отговори с цитат
  #1625  
Стар 30th December 2013, 15:00
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
кукумицинка, това вече е въпрос на вкус и различни очаквания. На един му харесва едно, на друг, нещо друго ! За мен лично това е уникален нос. Точно такова връхче на мен лично много ми харесва.
Затова е важно да се говори с лекаря преди това и той да е наясно какви очаквания има пациента и кое му допада.
Гледала съм го на широк екран носът, сега на лаптопа не ми изглежда толкова ужасен
Отговори с цитат
  #1626  
Стар 1st January 2014, 09:56
ivetpetkova1 ivetpetkova1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте на всички!
Поздравявам Ви с настъпилата Нова година и желая само успешни ринопластики!
Аз имам дата за др Дилбер на 15,за мен ще бъде първо рино и съм изпълнена с много страхове и колебания,но вярвам че съм направила правилния избор и това ми дава кураж!
Ще ви държа в течение,понеже зная колко хора посещават този форум и е мн важно всички да сме добре инфрмирани!А ако някой своевременно е минал вече операция,то моля споделяйте!
Отговори с цитат
  #1627  
Стар 1st January 2014, 10:59
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Здрава, щастлива и успешна 2014 година за всичка нас и за тези, които обичаме!

ivetpetkova1, стискам палци. И аз вярвам, че избора ти е правилен. Ще чакам с нетърпение снимки и отзиви от теб.

Последно редактирано от Мечта : 1st January 2014 на 11:06
Отговори с цитат
  #1628  
Стар 1st January 2014, 14:36
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ivetpetkova1, аз също те подкрепям и приветствам за избора ти на хирург.
Нещата ще са ок, ще чакаме да се похвалиш!

Весела и щастлива Нова година пожелавам на всички,
здраве, късмет, щастливи моменти и повече красота!
Отговори с цитат
  #1629  
Стар 2nd January 2014, 13:15
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

4ng na vsi4ki mnogo uspehi prez novata godina
Отговори с цитат
  #1630  
Стар 2nd January 2014, 20:43
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Честита нова година на всички !

ivetpetkova1, ще чакаме впечатления и резултати и от теб. Стискаме ти палци.
Споделяй колкото се можеш повече повече във форума, че след теб има и други желаещи за Дилбер...
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:42.