IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 9th February 2007, 15:35
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Добре, ще потърся статия за корелацията между имплантите и рака на гърдата Дотогава не се карайте!
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #492  
Стар 9th February 2007, 15:41
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

МММ, следа подробно тази тема и винаги съм избягвала да се меся, тъй като не искам да се бутам и да пиша неща не на мяста, но не мога да се стърпя да не кажа и своето мнение. Всяка операция крие риск и тази тема е за това, дано всеки преди да се оперира да попрочете малко от тук и да възприеме възможните проблеми и усложнения. Но смятам че които и да било себеуважаващ се човек няма да направи такова нещо само и само за да се хареса на някой друг, преди да пристъпи към такава операция всеки се запознава с рисковете които крие тя, а дали мъжете (приятелите) ни ще ходят по други жени не мисля че зависи от имплантите и тук жените са достатъчно интелигентни че да го осъзнават, това е дастатъчно сериозна тема и ако прочетеш по-подробно ще разбереш че няма нужда от твойте постове. Какво след като някой е решил да си слага импланти то значи е самоубиец, който е готов да легне под ножа за да се хареса на някой си, дори и да е така това си е личен избор, както избора да се пуши или пък да се печем на плажа с риск от рак на кожата и т.н.
Отговори с цитат
  #493  
Стар 9th February 2007, 15:51
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране

Абсолютно съм съгласна с горния пост,но защо така скочихте като чухте мнение различно от суперлативи и прехласване по нещо което също ще увисне след време и трябва пак и после пак.......,а на всичко отгоре крие и рискове.Колкото повече кубици се сложат толкова повече ще се получи увисване след някоя годинка.И какво? Пак наново?Вечно роби на един бюст?

Мисля също,че увиснал голям бюст е много по-грозно от малък.
Отговори с цитат
  #494  
Стар 9th February 2007, 15:55
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Всеки знае, че е временно... и всеки сам избира.
Аз също не съм се оперирала и засега не планирам...
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #495  
Стар 9th February 2007, 16:00
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mmm
Абсолютно съм съгласна с горния пост,но защо така скочихте като чухте мнение различно от суперлативи и прехласване по нещо което също ще увисне след време и трябва пак и после пак.......,а на всичко отгоре крие и рискове.Колкото повече кубици се сложат толкова повече ще се получи увисване след някоя годинка.И какво? Пак наново?Вечно роби на един бюст?
Извинявай, не съм искала да ти се нахвърлям , а и не мисля че мнението ти не е чак толкова различно с останалите в крайна сметка и ти го правиш като съвет и предопрежение към бъдещите опериращи се но мисля че беше леко крайно.
Отговори с цитат
  #496  
Стар 9th February 2007, 16:01
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Каквото човек сам си направи, никой друг не може да му го направи. Ако понякога не поемем малко риск, как ще разберем дали печелим или губим? Виж МММ, всеки прави своя избор и носи товара си. Ако разсъждавах по този начин никога нямаше да родя децата си, защото ще ме напуснат или няма да се грижат за мен, никога нямаше да изпитам екстремни преживявания, защото ще се гътна, никога нямаше да правя секс, защото може дори с презерватив да хвана болести. Мога да продължавам безкрай. Ако ми е писано да имам рак, ще имам. И едни импланти не играят никаква роля в това. Но ако тези импланти ще ме направят по-уверена вътрешно, ще ми помогнат да се усмихвам, да поискам да бъда аз - така да е. Никой не ме накарал насила да легна под ножа. Всички тук са достатъчно интелигентни и всеки е направил своя избор. САМ...
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #497  
Стар 9th February 2007, 16:25
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

mmm, за мен доста важна твоята информация.
Би ли споделила откъде имаш тези данни, за да мога да прочета по-подробно?
Отговори с цитат
  #498  
Стар 9th February 2007, 16:27
slan4iceto slan4iceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 27
По подразбиране

Горното е много точно казано - риск има навсякъде,но каквото му е писано на човек..Че на някой това му се е случило не значи,че ще се случи на всички оперирани??!Оня горкия човечец,дето отишъл на зъболекар и поради инфекция остана без лице..да не ходи вече никой на зъболекар,а?!А като ти паднат зъби,защо тичаш да си слагаш изкуствен,заради мъжа ти ли?!Не,нали?!Увисвали с времето,да..ама то всичко увисва с времето,но пък поне сутиенът ще ни е пълен и дрехите не стоят като закачалка.А защо изключваш фолк-певачките,тъй като изкарвали пари с циците си?!Това оправдава ли според теб поетия риск?Значи за пари може,за любов - не може?!За мен второто е по-ценно и ако някоя го е направила заради мъж, не бих я упрекнала!
Отговори с цитат
  #499  
Стар 9th February 2007, 16:30
Venice Venice не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 81
По подразбиране

Всеки риск в следствие на операция трябва да се знае.

Хирурзите няма всичко да кажат.
Отговори с цитат
  #500  
Стар 9th February 2007, 16:47
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Така е момичета, рисковете трябва да се знаят.

Обаче извинете - мнение от сорта - всички след 45 получават рак на мен специално ми звучат несериозно.

Ето- аз се интересувам наистина дали е така. Кажете откъде е тази информация, да се запознаем наистина всички с рисковете, понеже такива хвърляния на думи нищо не значат. И аз мога да кажа, че на всички с ринопластика след 30 години им окапват носовете, нали, ама никой няма да ме вземе насеризно!
Ако действително имате добри намерения и искате да предпазите момичетата дайте факти, а не смешни изказвания!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:43.