IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd May 2016, 10:05
strastniq strastniq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 9
Question момичета пробвали с момче с парафин в члена ?

здравей те момичета въпроса ми е към вас най вече ....има ли момичета където са правили секс с момче с парафин в члена? как сте се чувства ли ? има ли по голямо удоволствие при женските оргазми ? харесва ли ви ? и всичко което се сеща те по темата и вашите случки с такива момчета ? всичко това питам защото от скоро време това ми е в главата и мисля да направя нещо такова .....и просто искам да знам наистина истинското мнение на момичетата !!! хубаво е да пишат момичета където наистина са има ли контакт с такива момчета или са виждали и познават такива случай ....благодаря ви предварително !!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd May 2016, 12:35
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

А ве момченце, майка ти знае ли какви глупости си намислил, заслужаваш да ти спрат джобните и 10 тояги на голо ! Ти знаеш ли каква глупост е това и колко глупави комплексирани хора са се осакатили по този начин ?

http://www.urology.bg/%D0%BF%D0%B0%D...8%D1%81%D0%B0/

Никое момиче няма да ти отговори на безумното питане. Не е това начина за уголемяване на пишката !

Moже да прочетеш в нета и за Penile Paraffinoma - https://www.google.bg/search?q=Penil...1jALYQ_AUIBygB

и това е само един от проблемите, които често се получават, а още - грануломи, некроза на кожата, пениса деформация, хронична и незараснали язва, болезнена ерекция, и неспособността да се постигне задоволителен сексуални отношения са някои от получените усложнения !

Ако не беше толкова страшно щях да те оставя да си чупиш главата и така да се учиш от грешките, но след като знам тези неща, нямаше как да не ги напиша.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd May 2016, 12:59
strastniq strastniq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 9
По подразбиране

благодаря ти за мнението ти ,но да те питам имала ли си връзка с такова момче или просто си чувала от други хора ?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd May 2016, 16:40
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз съм биориентирана и вече спя само с жени, мъжете са гола вода, но с жена е друго нещо.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd May 2016, 11:08
strastniq strastniq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 9
По подразбиране

мм ти заради това казваш така защото не си попадала на такова момче където си е инжектирал парафин а и просто не харесваш мъже
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd May 2016, 12:19
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много ли ти малък, че си се кимплексирал така ? Парафин си инжетктира глупаците за удебеляване. Твоя сигурно и къс и тънък, като кренвирш ?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd May 2016, 12:55
strastniq strastniq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 9
По подразбиране

ми незнам не ми е голям члена 15 см е и с нормална дебелина ,но виждал съм на един приятел хуя той си го показа и беше нещо голямо за това питам най вече момичетата дали са попадали на такива момчета с парафин и дали наистина са доволни ,дали секса е по хубав ,оргазмите и дали и харесва да бъдат с такива момчета ....
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd May 2016, 23:06
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране


Е, отдавна не се бях смяла така. Както и да е!
А бе дете такова, я се самошамаросай и си ливни една кана студена вода.
Хубавият секс няма логическа и функционална връзка с парафин и тем подобни простоти. Той зависи от много фактори - химия, страст, любов......................дано да се осъзнаеш навреме.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th May 2016, 22:33
strastniq strastniq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 9
По подразбиране

искам да питам има ли момичета където са били с момчета с такова нещо ? нека те изкажат мнение ....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th June 2016, 21:38
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Аз съм пробвала, дори повече, имах връзка с такова момче, което от глупост на 13г. я беше свършил тая работа. Може би му беше станал по-дебел, но по-грозен и осакатен пенис не съм виждала. Сексът си беше хубав, но тая работа с хубавия секс е и заради чувства, привързаност и т.н. Със сигурност не е най-забележителният ми партньор, както и мога да кажа, че с по-малки размери от неговия ми е било по-хубаво.
Казвам ти всичко това, защото е добре да разбереш, че размерът е важен, но по-важни са уменията и страстта, а те и с 25см патка не се компенсират.
Не го прави! Ще съжаляваш след години, но последсвията ще се необратими и далеч по-съсипващи самооценката ти от по-малкия размер.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: момичетапробвалимомчепарафинчлена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:17.