IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 26th November 2009, 13:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Harriet
Май ХК от устните изчезва по-бързо от колкото тази в назолабиалните, .....
Има такова нещо...независимо за филър или за мастна тъкан става дума
Отговори с цитат
  #112  
Стар 27th November 2009, 11:09
Alexandra_Jekova Alexandra_Jekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Слава Богу, дори не съм си и помисляла да си слагам в устни, достатъчни са ми моите, и без тва са пухкави, нямам нужда интересуват ме назолабиалните гънки, и мога да кажа че се успокоих четейки коментарите ви. Дотук разбрах че някакси се наслагва ефекта, тоест първия път се резорбира, втория се задържа по-дълго и така нататък.
А някакси не мога да разбера все още дали имам нужда, не съм сигурна... Но все пак не е някаква голяма стъпка, не е опасно, така че бих могла да пробвам, мисля че няма да ми навреди. Има време да мисля още.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 27th November 2009, 15:15
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Миличка, аз съм на 34 и половина години и допреди година-две изобщо нямах очертани назолабиални бръчки. Ако си на 20, просто не мога да повярвам, че имаш нужда от попълване...
Няма как лицето да е идеално гладко и да няма леки гънки от носа към устата - нали това е най-подвижната част от физиономията, но те са нормални. Има разлика между това и "вкопани" бръчки, които се пълнят с ХК!
Ти си знаеш най-добре, но.... според мен си си навила на пръста да хвърлиш едни пари на вятъра.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 27th November 2009, 17:34
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Има такова нещо...независимо за филър или за мастна тъкан става дума
Значи резултатът от липофилинга на назолабиалните е по-траен, отколкото на устните?
Добре - а възстановителният период колко трае? Кога можеш да се покажеш пред хора? Има ли синини? Голям оток?
Моля те, сподели!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 27th November 2009, 19:22
Alexandra_Jekova Alexandra_Jekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Harriet
Миличка, аз съм на 34 и половина години и допреди година-две изобщо нямах очертани назолабиални бръчки. Ако си на 20, просто не мога да повярвам, че имаш нужда от попълване...
Няма как лицето да е идеално гладко и да няма леки гънки от носа към устата - нали това е най-подвижната част от физиономията, но те са нормални. Има разлика между това и "вкопани" бръчки, които се пълнят с ХК!
Ти си знаеш най-добре, но.... според мен си си навила на пръста да хвърлиш едни пари на вятъра.
Не знам, не са толкова силно изразени, но съм си наумила че ме загрозяват... Все пак не е опасно да пробвам, нали? А ако ми хареса ефекта ще му мисля после, евентуално може и да си ги правя редовно. Просто съм перфектционистка, знам ли.... Във всеки случай не са като релси Просто както ти се изрази се стремя лицето ми да е идеално гладко.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 28th November 2009, 16:28
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Има такова нещо...независимо за филър или за мастна тъкан става дума
Значи резултатът от липофилинга на назолабиалните е по-траен, отколкото на устните?
Добре - а възстановителният период колко трае? Кога можеш да се покажеш пред хора? Има ли синини? Голям оток?
Моля те, сподели!
При мен за назолаб. гънки възстановителния период на практика липсваше... Имало е някакви отоци, но...лицето ми изглеждаше загладено и добре на тези места, проблемът ми беше отокът на устните....а само на назолаб. гънки - мисля, че не е никакъв проблема още същия ден да си сред хора
Отговори с цитат
  #117  
Стар 28th November 2009, 16:50
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Благодаря ти
Отговори с цитат
  #118  
Стар 28th November 2009, 23:11
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Гуен, а ти колко пъти си си правила липофилинг на назолабиалните?
И ако е повече от веднъж, колко време след първата процедура, направи следващата?
Отговори с цитат
  #119  
Стар 28th November 2009, 23:16
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Гуен, а ти колко пъти си си правила липофилинг на назолабиалните?
И ако е повече от веднъж, колко време след първата процедура, направи следващата?
На назолаб. - само един път. Ако по-натам потретя липофилинга на устните - може и да повторя назолабиалните, но при мен ефект имаше даже с една процедура Иначе половин година след първия липофилинг е най-добре да се прави втори.... а не след три месеца....
Отговори с цитат
  #120  
Стар 28th November 2009, 23:26
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Това е добре, щом не мислиш за повтаряне на всяка цена, значи са се захванали доста клетки
А при теб колко време мина от процедурата?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бръчкиотносакъмустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:41.