IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 4th April 2011, 11:16
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цуце, ако се навирам в ринопластика и разправям, колко ми е яяяяяяяяко нослето и как нямам нужда от операция, ще стана досадна !
Щото никой не ме пита, а и едва ли, някое момиче, което не си харесва носа, ш`се трогне, че моят е естествено кЪрсив !
Какъв е смисълът на линка с усложненията, който си дала ? И при ринопластиките има несполучливи операции, ти защо се подложи ?

Това се казва усещане, при теб липсУва

Ай, стига съм ти давала акъл, излагай се щом те кефи
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #252  
Стар 4th April 2011, 11:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
ако се навирам в ринопластика и разправям, колко ми е яяяяяяяяко нослето и как нямам нужда от операция, ще стана досадна !
Щото никой не ме пита, а и едва ли, някое момиче, което не си харесва носа, ш`се трогне, че моят е естествено кЪрсив !
Какъв е смисълът на линка с усложненията, който си дала ? И при ринопластиките има несполучливи операции, ти защо се подложи ?
Това съм мислела да й го напиша много пъти.........и наистина никога не съм разбирала какво търси в нашия подраздел с тези антисиликонови мнения......още по-интересното е,че самата тя много добре разбира,че по НАЧИНА, по който присъства тук, е естесвено да получи подобно отрицателно отношение от почти всички, но явно нуждата от запълване на време и изливане на отрицателна енергия е по-водещо от това да запазиш самоуважение..........!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #253  
Стар 4th April 2011, 11:32
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Имат право момичетата - всяка жаба да си знае гьола

Аз примерно не чета/пиша в Диети , щото нито ме вълнува , нито има с какво да бъда полезна на аудиторията
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #254  
Стар 4th April 2011, 11:33
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077 Виж мнението
Цуце, ако се навирам в ринопластика и разправям, колко ми е яяяяяяяяко нослето и как нямам нужда от операция, ще стана досадна !
Щото никой не ме пита, а и едва ли, някое момиче, което не си харесва носа, ш`се трогне, че моят е естествено кЪрсив !
Какъв е смисълът на линка с усложненията, който си дала ? И при ринопластиките има несполучливи операции, ти защо се подложи ?

Това се казва усещане, при теб липсУва

Ай, стига съм ти давала акъл, излагай се щом те кефи
Tи и другата с силиконовия мозък наистина имате проблеми с четенето и осмисляне на прочетеното
За втори път ти обяснявам едно и също ! Поста ми повече от ясно беше адресиран към Неллс! Погледни го още веднъж и ако страдаш от тежка форма на късогледство отиди на офталмолог , ако не си късогледа тогава си неспасяем случай !
В ринопластиката има доста хора които нямат ринопластики нито смятат да си правят но им е интересно ! И разликата между ринопластика и мамопластика е огромна! земи си раздмърдай мозъка и не ми прави такива абсурди сравнения!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #255  
Стар 4th April 2011, 11:35
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani Виж мнението
Имат право момичетата - всяка жаба да си знае гьола

Аз примерно не чета/пиша в Диети , щото нито ме вълнува , нито има с какво да бъда полезна на аудиторията
Като ти гледам мненията , ти нямаш мнение по никои въпроси така че наистина е по добре да си замълчиш
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #256  
Стар 4th April 2011, 11:37
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
Това съм мислела да й го напиша много пъти.........и наистина никога не съм разбирала какво търси в нашия подраздел с тези антисиликонови мнения......още по-интересното е,че самата тя много добре разбира,че по НАЧИНА, по който присъства тук, е естесвено да получи подобно отрицателно отношение от почти всички, но явно нуждата от запълване на време и изливане на отрицателна енергия е по-водещо от това да запазиш самоуважение..........!!
хахахах от кой ще получа отрицателно отношение ??от теб или от мисската или пък иани Хайде моля те ,мислиш ли че ми пука
На теб не ти изнася да пиша и в темата за ноктопластика
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #257  
Стар 4th April 2011, 11:53
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Сю , пиши си където си искаш , но със сигурност няма с какво да бъдеш полезна в Мамопластика

Цитирай:
Първоначално написано от susan Виж мнението
Като ти гледам мненията , ти нямаш мнение по никои въпроси така че наистина е по добре да си замълчиш
Мислиш ли ?.....Интересно що тогава получавам лични , я с някое въпросче , я с молба за снимка ..........Ти получаваш ли подобни писъмца

__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #258  
Стар 4th April 2011, 11:55
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Сузана,НЕРВИШ аудиторията,не се действа така))))))))))))))))),моля ти се)))малко задръжки)))))))))))))))
Отговори с цитат
  #259  
Стар 4th April 2011, 11:56
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

ЦуцИ, тук пише за теб

http://intimno.rozali.com/tia/p11651.html
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #260  
Стар 4th April 2011, 12:12
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Последният пост прозвуча като хвърлена ръкавица. Не зная коя е Цуци, но кибритената клечица която по-горната потребителка й драсна е определено с лош дъх на неприязън. Цуци, сетих се за един контрааргумент, ама айде на лични, че и мен ще ме пратят в графата на стар момък
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:19.