IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 2nd August 2012, 08:04
SUZANEEE SUZANEEE не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Ели, ти според мен -не се обиждай и не говори за възрастта ми - си едно супер наивно и малко момиченце, което подскача срещу всичко по-различно,което се предложи тук като мнение , а не подкрепя прословутите трима доктори, които сте избрали в заглавието !!! Да , аз продължавам да държа на мнението си , че моят доктор ЛЮДМИЛ ПЕЕВ от клиника Скин Системс е ПО- ДОБЪР от тези взети заедно, защото вече два месеца си наблюдавам прекрасния резултат от неговата операция !!!И не съм нито от персонала, нито самия той чрез моите уста се саморекламира,защото пишеш"някои влизат и се саморекламират ".Някой беше писал , че аз изказвам некомпетентно мнение, защото "едва ли съм изчела архивите тук".ОО, изчела съм ги, дори наизуст ги научих и стигнах до познатия извод, че човек САМ каквото си причини никой друг не може да му го стори!!Така, че отсявайте и преценявайте, но от думите на тези тримата не се опиянявайте,защото виждате до къде ви довеждат.И, Ели, не е зле да отделиш и малко време за своето ДООГРАМОТЯВАНЕ И ПРАВОПИС !!!Хайде, подскачай сега - аз няма де се обидя обаче, защото смятам че съм права !!!!
Отговори с цитат
  #432  
Стар 2nd August 2012, 09:14
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roksett Виж мнението
Някой беше писал , че аз изказвам некомпетентно мнение, защото "едва ли съм изчела архивите тук".ОО, изчела съм ги

Аз бях... аз бях този някой , но дали защото си гледаш прекрасния резултат 24/7 или поради друга причина не си разбрала коректно поста ми. Мнението ти може да бъде единствено и само субективно... в никакъв случай компетентно

А относно "скачането" на Ели.... ти правиш впечатление на доста по-скоклива от нея пък си жена на възраст. Внимавай, че не е полезно за ставите
Отговори с цитат
  #433  
Стар 2nd August 2012, 09:50
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Rokset.не си добре...
Отговори с цитат
  #434  
Стар 2nd August 2012, 10:34
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Rokset нямаш право на крайни мнения.Това,че си доволна от някой лекар не означава че може да плюеш другите.Тук всяка от нас казва само от кого е доволна.Аз например съм много доволна от д-р Тонев,но не казвам че е най-добрия.
Отговори с цитат
  #435  
Стар 3rd August 2012, 22:02
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
извиявам се за съмнянията ми преди време"някой от персонала"но се дразня ако има хора който сами се рекламират. а тук всеки може да надникне и да злоупотреби.МАХ МАРА,видима разлика не би трябвало да имаш в размера нали?!?
да, общо взето няма голяма ралика, но един път по телевизията гледах една моделка която си беше сложила 220cc, тя каза че никой не си мислел че е със силикон. Мисля че и аз това трябваше да направя. Сигурно защото не искам да се разпознава, че съм със силикон.
раликата сега е че като се огледна в профил не са различни, а преди бяха
Отговори с цитат
  #436  
Стар 3rd August 2012, 22:39
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

може би ти трябва време да омекнат и да застанат по естествено.при подмяна повечето минаваме и през нещо като депресия.дано с времето да се харесаш....Мах Мара-писах ти на лични

Последно редактирано от eliii : 3rd August 2012 на 22:46
Отговори с цитат
  #437  
Стар 5th September 2012, 16:19
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Заглавието на темата - кой да избера за свой хирург - стои пред мен, защото трябва да си сменя имплантите ПИП... Първата ми операция беше при Н. Георгиев. Втората няма да бъде при него, но не знам при кого. Живея в София. Дайте съвет! Знам, че звучи наивно, но първия път реших бързо и сгреших. Сега искам да поразпитам. Какво мислите за Тепавичарова? Някой знае ли каква е цената при нея за подмяна на ПИП?
Отговори с цитат
  #438  
Стар 11th November 2012, 14:50
mari__74 mari__74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Аз съм твърдо ЗА Стоян Михайлов! Преценката относно кубици и всичко останало е отлична!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:11.