IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th March 2006, 17:02
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasy_baby
Момичета кажете за какви пари става вапрос колко общо ви излезна всичко.Бях гледала преди интервю с един известен лекар относно силикона,но не помня името му,та неговото мнение по въпроса за резреза беше,че този около зърната е по опасен,имало по-голяма опасност от кисти и такива работи
Разрезът през зърната е много сложен, защото отпрепарирайки тъканите по другите начини- в гънката или подмишницата получаваш сравнително голям достъп, добра видимост и можеш да манипулираш удобно. През зърното се сещате колко е трудно да се манипулира, то се изрязва, кожата се разпъва, но въпреки това този метод е възможен само при жени с определен размер на зърната. По- точно на ареолата. Ако не се лъжа беше 4,5 см. При този вид разрез мисля, че е невъзможно и субмускулното поставяне. Един лекар ми сподели дори, че докато се е опитвал да напъха импланта /знаете им размерите/ през зърното на пациентка го деепителизирал цялото, т.е. свалил му кожата от триене и натиск. За това се прави само при подходящи зърна.
За кисти- не съм чула такова нещо.
Работата в гънката на гърдата е най- лесна, аз нямах нито една сининка, отокът беше нищожен, болката я нямаше. Но пък имам 4 см. белег под всяка гърда Но съм доволна, не мога да си кривя душата. Щастлива съм, макар и белязана
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th March 2006, 18:02
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Определено трябва да сте наясно, че след 10-15 години ще трябва да сменяте имплантантите. Но пък дотогава кой знае какво ще измислят, някакви нови технологии сигурно, може би нещо съвсем друго ще слагаме. Иначе е вярно, че зърното трябва да позволява, при мен почти беше на границата и имаше вероятност да се наложи да се реже в гънката. Затова пък сега белега почти не трябва да личи.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th March 2006, 18:06
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

А иначе сложих 245 кубика. Не съм искала бомбастичен бюст, това показа таблицата за моите мерки ( аз съм дребничка) така че сложих колкото препоръча доктора. Не знам какви размери ще бъда, засега не може да се прецени. Но при всички случаи ще е различно от преди
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th March 2006, 18:08
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Между другото меря си температурата тези 3 дни и все е около 37,4. Нормално е след такава интервенция, но все пак доктора препоръча антибиотик превантивно. Така че сега ще пия антибиотик и витамини няколко дни.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 5th March 2006, 18:11
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

много благодаря за отговора )))някой ден и аз ще се реша
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th March 2006, 18:14
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Малко хаотично се получи, но искам да спомена всичко което се сещам. Затова да кажа че при мен първите две вечери спането е добре с помощта на 4-5 въглавници. Спя на нещо като трон, че да не ме опъва като се излегна съвсем. Но иначе е удобно така и спя спокойно.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th March 2006, 18:44
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Не се чуди на температурата.Аз около 4-5 дни също имах лека температура и го побърках Динев от обаждания.Освен операцията, организма ти се чуди на новото тяло в него и това било естествена реакция - е той не ми го обясни толкова просто.След това температурата спада и всичко е ок.АЗ имам доста ниска телесна температура и 37,2-3 направо ми беше като на някои 39.Шом ти е казал взимай антибиотика, важното е да не взимаш нищо , което съдържа аспирин. Между другото в паспорта на имплантантите или в сайта им пише, че е добре след първия месец да се взима витамин Е допълнително против СС.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th March 2006, 20:57
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

При мен протекоха така първите 4-ри дни след операцията- 1ден-16 00 влезнах в операционната със страх да не побягна,но останах.Говорих си с докторите около 4 минути и без да усетя съм заспала,събудих се в стаята на клиниката в 18 00,без гадене ,чуствах се добре но бях скована-може би от страх,защото след около 2 часа може би, ме пусна първото обезболяващо с което ме посрещнаха преди операцията и тогава почуствах по силно болка-но не нетърпима. отново пих обезболяващо.Дойде ноща,почти не спах,бях се смъкнала в леглото,гърба ме болеше много,а аз не посмях да се повдигна сама,защото при всяко усилие усещах напрежението на гръдните мускули и имах чувстото че ще скъсам шевовете( За което сестрата която ни наблюдаваше каза че е напълно невъзможно)
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th March 2006, 21:29
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

2-ден- В 8 00 доктора ми свали ластичния бинт с който бях стегната много силно и дори дишането ми беше трудно,застанах пред огедалото да ги видя и никак не ги харесах,казах си-За това ли търпя тези болки? Доктора каза че са такива защото са оттекли и че ще слязат на долу ,защото сега са на врата.Към 10 часа си бях в къщи ,легнах и съм поспала 3 часа (бяха ми дали обезболяващо към 7 сутринта и то е подейсвало) Цял ден бях в леглото,пъшкам и място не мога да си намеря. Вечерта пих обезболяващо и съм спала цяла нощ.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th March 2006, 21:44
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Ден 3 -Събудих се сутринта в много по-добро състояние ,вече можех сама да се изправям от легнало положение.Разхождах се в къщи,движенията ми станаха по-смели.Спах горе долу добре,само с две пробуждания.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:19.