IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 14th February 2010, 22:40
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Здравейте момичета!
Аз съм една от кърмещите със силикон в момента и мога да кажа, че не съм имала никакви проблеми или зтрудненя с гърдите.
Кърма си имам, даже в повече от колкото съм имала с първото си дете и това много ме радва-кърмя беба с голямо желание! Единственото, което свързвам с имплантите е,
че когато са препълнени гърдите, ми се появява една болка отвътрешната страна на гърдите и допускам, че можеби е от отлепването на мускула,
но не съм много сигурна и не твърдя, че е така.

Относно визята, там нещата почнаха да се променят драстично от седмия месец нататък. загубиха форма, нямаше и следа от
контурите на инпланта, нито ръб, нито импланта напипвах и сега е така, стоят си едни големиии, тежки и естествени гърди-сякъш,че импланти нямам.
Сутиен не съм сваляла през цялата бременност с малки изключения в по-горещите дни.
Това е което мога да споделя аз.
Отговори с цитат
  #182  
Стар 15th February 2010, 00:47
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Като мислим,треа да им аи неква логика и малко познания...Аз към лекаря ти ги насочвам.Аре Зит една
най- малкото трябваше да му светне, че бебетата масово дъвчат и силиконови биберони
Отговори с цитат
  #183  
Стар 15th February 2010, 22:14
Аватара на zit
zit zit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 67
По подразбиране

така е...
Отговори с цитат
  #184  
Стар 16th February 2010, 20:18
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Мише радвам се че писа ...разчитам на теб аз
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #185  
Стар 19th February 2010, 20:12
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zit
Хубаво....посмяхте се за моя сметка!!!
сори, ама имаше защо
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #186  
Стар 1st April 2010, 22:36
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Момичета, не се сърдете, ама много глупости сте изписали

Не съм влизала от месеци и съм изумена.
Аз съм авторката на темата и кърмих успешно 1г4месеца с импланти, при това НАДмускулно и с разрез през аеролата.
Не се настройвайте негативно. Дали ще кърмите или не ще решите като дойде бебчето. Хормоналните хапчета също са нож с две остриета.
Описала съм подробно моята ситуация с кърменето в други постове.
Но иначе:
1. Колко кърма ще има жената зависи главно от правилното кърмене. Има мнооооого редки случаи на физиологични проблеми, при които кърмата е по-малко, ама наистина са много редки (ако правилно е стартиран процеса кърмене). Аз съм един от тези проблеми, кърмата ми беше в намалено количество заради разрезите през аеролата, които са нарушили каналите. Въпреки това както виждате кърмих доста дълго, главно заради правилното кърмене. Проблеми с мастити и запушвания не съм имала, такива се предизвикват главно от неправилно кърмене.
2. Няма абсолютно никаква нужда да се цедите по 7-8 пъти на ден, не само, че няма нужда ами ще си докарате проблеми, колкото повече цедите, толкова повече гърдите ви решават, че на бебето на му стига, произвеждат все повече и повече и така идват проблемите. Запушване, свръх производство и прочее.
3. Мастит се избягва не със спиране, а с лесни мерки - кърмите първо от едната, после от другата гърда. НЕ изцеждате нищо след това. АКо усетите напрегнатост изцеждате съвсем леко, колкото да облекчите. Ако изцедите докрай гърдата минава в режим на свръх-производство и вместо да се облекчите усложнявате проблема. Цедите само ако искате да замразите кърма или по нчякаква причина да стимулирате повече производство.
4. Ако все пак усетите запушване - взимате от аптеката Лецитин (хранителна добавка) и пиете по една капсула по 3 пъти на ден. В сутиена слагате зелево листо. И сте готови

Информация има много. Четете и няма да имате проблеми.
Отговори с цитат
  #187  
Стар 6th April 2010, 13:35
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

milena127 мислиш ли ,че ще ти се наложи корекция на бюста след като прекратиш кърменето.
Отговори с цитат
  #188  
Стар 6th April 2010, 15:12
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Вече го прекратих и никаква корекция заради кърменето не ми се налага да правя. Много си харесвам бюста. Съвсем леко увиснаха (много исках да се отпуснат малко), заради бременността ми се увеличиха леко аеролите и сега белези хич не личат.
Дано не ми се наложи корекция заради ПИП имплантите, че тамън ми станаха перфектни.
Отговори с цитат
  #189  
Стар 6th April 2010, 15:16
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Страхотно ,много се радвам . На мен това ми е най голямото притеснение ,но то е индивидуално за всеки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заимплантатнтитезабременяването
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:56.