IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th October 2006, 18:43
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Съгласна съм с написаното Beauty!
И аз призовавам да се наричат нещата с истинските им имена БЕЗ да се нападаме.
Аз съвсем конкретно ще си кажа- повода да напиша тази тема беше ситуацията с Flame, която е ужасна и може и на мен да се случи. Аз съм оперирана при същия лекар и в никакъв случай не съм застрахована от подобна грешка.
Ама не виждам смисъл да се нападаме във форума, само защото някой друг е останал доволен от този лекар?! Както той има право да си напише колко е удовлетворен и препоръчва доктора си, така и друг има право да пише негативно за същия лекар. Всеки, който чете форума си решава дали и на кого да вярва и си прави преценката. Това е просто интернет, трябва да си много глупав да приемаш всичко за чиста монета тук, винаги се има предвид, че хората може да не са тези, за които се представят.

Аз като автор на тази тема призовавам всички недоволни да пишат конкретно - от кого и за какво!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th October 2006, 15:54
tiara_71 tiara_71 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 24
По подразбиране

Момичета искам да попитам някой знае ли дали може да се поставя противогрипна ваксина,когато сме с импланти!И трябва ли за всяка ваксинация да се съобщава това на доктора или не е задължително?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th October 2006, 17:03
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

не , не пречи - нямат връзка
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th October 2006, 17:50
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tiara_71
Момичета искам да попитам някой знае ли дали може да се поставя противогрипна ваксина,когато сме с импланти!И трябва ли за всяка ваксинация да се съобщава това на доктора или не е задължително?
Ако питаш мен - имплантите нямат никакво отношение към ваксинацията. Но ако ще си по- спокойна - кажи си, няма да боли
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th October 2006, 11:24
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Мисля, че тук е темата в която трябва да споделя,за неприятностите, които са следствие от неспазване на предписанията на лекарите. Момичета, НЕ ПРЕНЕБРЕГВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИТЕ,казвам го защото аз съм от тези недисциплинирани пациенти. Всеки доктор преди операция предупреждава:
1Да не сме в Цикъл преди операция
2Да не сме яли поне 6 часа преди операция
3Да не сме болни по време на операция.
Прочетох статия свързана с пластичната хирургия, в която се говореше за усложненията, които настъпват следоперативната намеса, а имено инфекцията, която може да бъде причинена не само от грешка на хирурга, ами и от самите нас, ако не спазваме елементарните правила! Трябва много да внимаваме по време на операция да сме напълно здрави, има се предвид не само да нямаме 39 градуса температура, от значение е дори да нямаме възпаление на зъб, отток в окото и т.н дребни работи, които на пръв поглед пренебрегваме, могат да имат значение за в бъдеще! Във въпросната статия пишеше, че дори един зъбобол преди операция може да причини инфекция, която дори може да е скрита дълго време и да се прояви в един по-късен етап. Бактериите, причина за едно или друго възпаление могат да са причина и за инфекция на самия имплант! Е, това разбира се не е 100% в случаите, но е възможно макар и малък процент. Така че, споделяйте с вашите лекари за най-малкия проблем от здравословното ви състояние пък нека той да реши, дали има значение или не!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th February 2008, 06:51
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

ОСВЕН ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ НЕЩА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПИЕ АСПЕРИН ПОНЕ 2 СЕДМИЦИ ПРЕДИ ОПЕРАЦИЯТА!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Важнозабъдещитетунинговани
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:17.