IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th November 2008, 16:53
eternety eternety не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез ICQ до eternety
По подразбиране :))

150 лв за мостри - хаха. Няма такова нещо, има поръчка първоначална + мостри. Първо човек се информира и след това пише по форумите ) И да вярно е за мерцедеса, но само ако работиш усилено никой не дава ей така. И още нещо - има хора вече със спечелен мерцедес ш България - така, че който не вярва си остава без.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th November 2008, 16:56
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране Re: :))

Цитирай:
Първоначално написано от eternety
И още нещо - има хора вече със спечелен мерцедес ш България - така, че който не вярва си остава без.
И от къде да сме сигурни........... :P
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th November 2008, 22:38
eternety eternety не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез ICQ до eternety
По подразбиране sigurnost

е, много ясно, че просто така във форума няма как да разбереш, ако искаш да разбереш повече свържи се с мен.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th November 2008, 21:03
vivi vivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Аз съм ползвала пастата за зъби и сега имам парфюм МЕ,много съм доволна.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 8th December 2008, 17:12
dim75 dim75 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Аз също ползвам продуктите на LR от лятото и съм доволна имат много качествени неща. Колкото до това дали се печели или не аз лично се включих към тях за да мога да си купувам продуктите с отстъпката и не развивам кой знае каква дейност, естествено някой ако си поръча нещо му вземам поръчката не съм спечелила кой знае колко, но си докарвам приличен допълнителен доход към основния.А колкото до цената на стартовия пакет той включва мостри на стойност 19.55 лв., а за останалите 97,75 лв. си закупувате продукти по ваш избор, така че нищо не губите.Но, ако някой иска по-подробна информация да ми пише на емейла
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st January 2009, 19:53
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Иначе фирмата е Гръцка и там се намира дори и отдела за бг е в гърция
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd January 2009, 15:33
Аватара на Darlin`
Darlin` Darlin` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

Боже, що глупости прочетох тук ...
Първо - компанията е НЕМСКА, продуктите се правят там, в завода. Може би се бъркате с Гърция заради това, че те са поели инициативата да "влезе" LR и в България. Един вид под патронаж, защото всички първи линии сътрудници в България, спонсора (човекът над тях в мрежата) е от Гърция.
Естествено, че Мерцедеса не е фантазия само .. За една година ЛР се разви страшно много в България и вече има такива мерцедеси из страната. И е напълно достижимо за 1 година. Аз също съм сътрудник (от една година и 3 месеца, но с голямо прекъсване, сега се активизирам наново ) и никой не е казал, че мострите са 150 лв.

Нека обясня моля .. информацията да е от първа ръка.
Началния комплект струва 117 лв, които мострите и каталозите са само 19 лв. Останалото трябва да бъде изразено в продукти по ваш избор, все пак да се запознаете с това, което ще предлагате. Ако искате за лично ползване, ако искате поже след това да ги продадете на клиент.
Печели се и то доста. Процента от директните продажби е от 40-61%.
Така че донякъде ако сте решили да ползвате тази висококачествена козметика, по-добре се регистрирайте като сътрудник, за да ползвате отстъпката. Никак не е малка все пак А клиентите - те сами си идват.
Моля, първо се информирайте достоверно и тогава коментирайте.

Ето линче за повече инфо. http://lrworld-bg.com/
Също набирам и сътрудници за мрежата ми
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd January 2009, 17:02
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Имам една приятелка, която се беше зарибила много по тази фирама!
Докато не започна да продава продуктите, и да получава оплаквания от своите клиенти! Някои се обривали, другите проявявавили някакви алергии, задушавания....повече от 4-5- случая имаше!
Колкото и беше запалена след още 2 месеца се отказа, когато си купи шампоан и косата и започна да опада
Това са моите непреки впечатления от фирмата!
Не съм я пробвала лично, но и не бих!
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd January 2009, 09:16
Аватара на Darlin`
Darlin` Darlin` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

За периода, от който съм сътрудник, нямам нито едно оплакване от клиент. Доста от продуктите ползвам и аз, разбира се - също не съм имала отрицателен ефект, а напротив- останала съм доволна и затова продължавам да ги разпространявам. Говоря от гледна точка на потребител, не на сътрудник.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd January 2009, 11:32
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Аз чух за тази фирма за първи път преди няколко месеца. В момента ползвам продукта им за лице Microsilver Сапун+Крем и искам да кажа, че резултатът е страхотен. Доста съм доволна от качеството на продукта. И мисля, че цената му определена е оправдана Сдобих се и с парфюм, който също е много хубав
__________________
Не следвай път, върви там, където няма път и остави следи!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: cosmeticsотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:45.