IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd January 2009, 13:05
Аватара на Darlin`
Darlin` Darlin` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

Защо не се запишеш за сътрудник? Ще имаш отстъпка от 40% .. Помисли си - ако си решила да си поръчваш още от продуктите, ще ти е по-рентабилно Между другото - набирам сътрудници
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd January 2009, 13:52
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Darlin`
Защо не се запишеш за сътрудник? Ще имаш отстъпка от 40% .. Помисли си - ако си решила да си поръчваш още от продуктите, ще ти е по-рентабилно Между другото - набирам сътрудници
Момиче много си се вманиячила...
По спокойно..... с набирането на сътрудници.....и с това да хвалиш прекрасната им козметика......ти може да си доволна като клиент...... но това е и защото имате 1 месец обучение в което ви промиват мозъка, за да можете да продавате и това е нормалоно, правят го и Орифлейм и Ейвън- естествено са ти казали, че тази фирма е различна, на различен принцип е, че е най- продаваната, най- добрата.......че от нея се печели най- много........, същото нещо го казват и в другите фирми! Просто я карай малко по- спокойно и разбери, че не продаваш най- прекрасната козметика на света.......и че вероятноста да забогатееш от дистрибуторство на козметика е 1-2%


И все пак успех, само не се зарибявай много да не останеш разочарована!
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23rd January 2009, 13:54
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Darlin`
Между другото - набирам сътрудници
Да си дойдем на думата
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26th January 2009, 12:58
Аватара на Darlin`
Darlin` Darlin` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

MILI, никъде не съм споменавала, че е най-прекрасната козметика на света. А просто, че е много добра и наистина действа.
Мозъка ми не е промит, защото не съм била обучавана. Била съм на един семинар, след като се записах, всичко друго го виждам с очите си (и джоба си). Никой не карам на сила, а се опитвам да обясня, че не може да плюете като не сте информирани.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26th January 2009, 13:10
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Darlin`
MILI, никъде не съм споменавала, че е най-прекрасната козметика на света. А просто, че е много добра и наистина действа.
Мозъка ми не е промит, защото не съм била обучавана. Била съм на един семинар, след като се записах, всичко друго го виждам с очите си (и джоба си). Никой не карам на сила, а се опитвам да обясня, че не може да плюете като не сте информирани.
Аз съм......информирана....и за това плювам......
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26th January 2009, 15:33
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Darlin искам да те попитам нещо. Дори ще ти оставя мой личен мейл, за да не пишеш тук с точност. Тези продукти, за които аз се интересувам са Microsilver сапун+крема на каква цена ще ми ги продадеш.
Пиши ми ако искаш на elinka@mail.bg.... мерси за инфото
__________________
Не следвай път, върви там, където няма път и остави следи!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 26th January 2009, 16:32
Аватара на Darlin`
Darlin` Darlin` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

Ами стой та гледай тогава Хващам бас, че ще дойде време, в което ще си викаш "Брейй маа му .. трябваше и аз да се запиша тогава, че сега да съм на върха на пирамидата" Аз вече съжалявам .. за 6 месечно прекъсване видях колко съм изпуснала..
Пак казвам - никой не убеждавам или карам на сила. Успех!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 26th January 2009, 16:53
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Darlin`
Ами стой та гледай тогава Хващам бас, че ще дойде време, в което ще си викаш "Брейй маа му .. трябваше и аз да се запиша тогава, че сега да съм на върха на пирамидата" Аз вече съжалявам .. за 6 месечно прекъсване видях колко съм изпуснала..
Пак казвам - никой не убеждавам или карам на сила. Успех!
Бреййй мааа муууу
Аз се чудя от къде са се навъдили толкоз милионери по улицата, то от ЛР козметикс било!


п.п. А за информираността не съм сигурна,кой от двете е по "неинформира"! Все пак Аз допускам и двете вероятности, вярно е че можеш да взимаш една нормална заплата (ако си добър търговец и не дразниш хората с досадните си реклами), но е вярно и, че можеш да се набуташ яко! И е вярно, че има много доволни хора,които ползват тази козметика, НО също така е върно, че има и много опарили се хора, които се борят с проблеми с кожата и оплешивяване! (моята приятелка е пример за оплешивяване в следствие на шампаони на ЛР)! Ти обаче допускаш само едната веояност - тази в която ти си пълниш джопчето, печелиш пари, а клиентите постоянно хвалят твоята козметика!И
Евала за това!
Аз ако имам само един недоволен клиент, не бих продължила да се занимавам с рекламата на това нещо... въпрос на принципи.....
Явно имаме различни принципи, няма лошо
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th January 2009, 09:11
Аватара на Darlin`
Darlin` Darlin` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Аз ако имам само един недоволен клиент, не бих продължила да се занимавам с рекламата на това нещо... въпрос на принципи.....
Е, аз нямам засега недоволен клиент, затова продължавам .. Но смятам да спра спора тук, защото все пак всеки си знае за себе си..


Butterfly1, писах ти
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th January 2009, 09:56
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Мерси Darlin'. Ще проверя довечера каква е офертичката В момента най-вече ми трябва крема,защото е на път да свърши, а сапун си имам за още баяя време
__________________
Не следвай път, върви там, където няма път и остави следи!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: cosmeticsотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:46.